Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové rýmičky a válečná zranění

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Dneska jsem odpoledne měl volno, tak jsem se starším klukem zavítal na Beřovickou akademii a co se mi nestane, tu si tak jdu se svým půlsetem, kritizuju a radím a nedávám pozor a šup, zvrknutý kontík. Tedy, přežiju to, ale určitě to můj výkon na zbývající jamky ovlivnilo - blbě se na to přenáší váha. No nic, máte taky nějaké zranění získané na golfu? :)
 
Myslíš nevratná poškození jako nalomená psychika, naprostá ztráta ega a podobně? Zaplať pánbůh mě nic takového nepotkalo  :D. A teď vážně, zatím nic, to že mě občas bolí hřbet a nohy nepřičítám zranění ale svému věku, hmotnosti a samozřejmě mému ladnému uvolněnému švihu  :D . Občas mě pobolívá levé rameno, ale aspoň vím že jsem živej, paradoxně to švihu možná trošku pomáhá protože do to pak tolik netluču.
 
Opakovany zanet slach (to spis z nachozeni denne 10+ km po golfovem hristi nez ze samotneho hrani), vymknute kotniky ze spatnych doslapu, natazene vazy a svaly v rameni i lokti, puchyre ze hry bez rukavic a nejhorsi snad - natazeny mezizeberni sval = 2 mesice bez golfu
 
Suchý zánět šlach na holeni. Příliš chození na nepříliš rovném terénu. Léky klid a tejpy pomohly. Jinak dlouhodobě mám přetížená záda. Core trénink, posílení břicha a zvolnění švihu by prý pomohlo. Ale jsem na to nějaký líný... jinak bez fraktur. :)
 
mkopcak: "natazeny mezizeberni sval"? Ze silového švihu? Btw. když čtu tvůj příspěvek, tak si myslím, že existuje spousta zdraví prospěšnějších sportů. :)

doktordee: Ty holeně jsou znám z běhání, btw. tejpy na holeně, tam to pomohlo? Jinak vždyť švih máš volný, ne? 
 
Teď už je volnější. Musí. Nebyl. Když jsem před hrou cítil, že jsou holeně "napnuté" tak jsem tejpoval. Úleva byla znát.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom