Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové rukavice

49301881-2DF9-44C1-B30A-3A6CA7CD6DE0.jpeg Hrají těmito celokoženými,poměr kvalita cena super.
 
Jj, to je jina, verze 100 (teď zrovna nejde web), syntetika - cena byla tuším 187 Kč. Což by asi nevadilo, mne na omak ale byla prijemnější tahle a cena 300 Kč by ještě šla. :)

Btw. LIDL ma podobné (koženou) pod značkou Crivit za 269,- - https://www.lidl-shop.cz/CRIVIT-Damska-Panska-kozena-rukavice-na-golf/p100236895 - bohužel L rovněž vyprodáno.
Taky mi je kožená příjemnější. Jenže jen pár her, když se propotí nebo zmokne, jde do kopru.
Tahle levná umělina je pořád stejná, neztvrdne jako kůže...
 
Mám stejnou zkušenost. Koupil jsem tu z Lidlu a měl jsem z ní úplně nejlepší pocit ze všech, který jsem kdy měl. Ale jen do tý doby než mi zmokla. Roztáhla se a ztvrdla. Takže za mě koženou ano, ale vždy mít v rezervě syntetiku kdyby pršelo nebo se hodně potilo.
 
Nechapu, jak muze nekomu klouzat grip :)
To já taky ne. Mě se bez rukavice udělají puchýře. Pak to teprv klouže po krvi. Kdo to má furt mejt?
 
To já taky ne. Mě se bez rukavice udělají puchýře. Pak to teprv klouže po krvi. Kdo to má furt mejt?
To mě zase nebaví pořád “mejt” míčky od krve, aspoň že si ho už teď můžu vyndat, pokud zůstane zabořený 🤭:D
 
Na turnaji jsem vyhral jednu docela zajimavou a pro me neznamou vecicku: rukavici Zero Fraction Golf Glove.

Jedna se o rukavici, ktera existuje pouze v jedne velikosti "one size". Cely princip je zalozeny na latkove elasticke rukavici, na ktere jsou nasite kozene/pvc dilky tak, aby jako celek byla velmi elasticka. Vysledkem by melo byt neco, co z principu nelze "vytahat" ala bezna kozena rukavice, a zaroven perfektne sedi. Docela to funguje, byt na mou detskou ruku to je na hrane.

Druhou zajimavosti je, ze rukavice obsahuje drzacek na tee. :)

7278



 
Na turnaji jsem vyhral jednu docela zajimavou a pro me neznamou vecicku: rukavici Zero Fraction Golf Glove.

Jedna se o rukavici, ktera existuje pouze v jedne velikosti "one size". Cely princip je zalozeny na latkove elasticke rukavici, na ktere jsou nasite kozene/pvc dilky tak, aby jako celek byla velmi elasticka. Vysledkem by melo byt neco, co z principu nelze "vytahat" ala bezna kozena rukavice, a zaroven perfektne sedi. Docela to funguje, byt na mou detskou ruku to je na hrane.

Druhou zajimavosti je, ze rukavice obsahuje drzacek na tee. :)

Zobrazit přílohu 7278



jj, koupil jsem si to loni v Golfhousu a vydrželo to přesně 3 hry, takže to hoď do nejbližšího pangejtu a utíííííkej!!!
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: jan
jj, koupil jsem si to loni v Golfhousu a vydrželo to přesně 3 hry, takže to hoď do nejbližšího pangejtu a utíííííkej!!!
3 dny? Tak to je asi rekord... co se s tim stalo? :D
 
3 dny? Tak to je asi rekord... co se s tim stalo? :D

Uplně se to rozsypalo, zbyl jen ten látkovej podklad. Nejhorší věc co jsem kdy měl na ruce. Na druhou stranu, v tom stavu to pak vydrželo až do konce roku:-D
 
  • Super!
Reactions: jan
Chci se zeptat na jednu vec ohledne poskozovani rukavic. Ja mam na sezonu tak 3-4 rukavice a vzdycky se mi udela dira na spodni strane dlane na prave strane (jsem pravak a pri pohledu na ruku s rukavici je palec vlevo. To pro orientaci. Kde se nejvic trhaji rukavice vam a znaci nejake konkretni misto ze neco delam spatne?
 
Chci se zeptat na jednu vec ohledne poskozovani rukavic. Ja mam na sezonu tak 3-4 rukavice a vzdycky se mi udela dira na spodni strane dlane na prave strane (jsem pravak a pri pohledu na ruku s rukavici je palec vlevo. To pro orientaci. Kde se nejvic trhaji rukavice vam a znaci nejake konkretni misto ze neco delam spatne?
Špatný úchop hole, prochází příliš přes dlaň.
Navíc zřejmě hůl držíš až na úplném konci.
 
Jedno z/kombinace:
- díra nahorní straně palce (překryv s pravou rukou)
- díry na koncích prstů
- urvaný lem u suchého zipu - vzniká při neopatrném sundávání
 
Kde se nejvic trhaji rukavice vam
Když jsem nosil rukavice , tak na bříšku levého ukazováčku/ blíže dlani a proti palci na dlaní, jsou to dvě nejnamáhanější části rukavice, pokud bys měl díru až skoro v dlani , asi potřebuješ fitéra.
Video na správné držení hole
Proč jsou tyto dvě místa nejvíce namáhány, jednoduše nesvíráš / držíš tak akorát a hůl se přirozeně nejvíce opírá o tyto dvě místa.
Toto jsem zjistil i u GT, tam jsou místa opotřebení ještě více vidět a kupodivu je to mírně rozdílné podle hole, nejvíce je to znatelné u driveru, řekl bych , že je to tím, že je to jedna z nejhranějších holí v bagu a hůl na kterou klademe nejvíce důrazu, proto ji trochu více sevřeme a ne vždy ji zvládáme.
 
Nechapu, jak muze nekomu klouzat grip :)
Já zas nechápu, jak někdo může hrát bez rukavice :D já bez ní zahrát jedu ránu, tak hůl končí v nedohlednu jak se mi potí ruce.
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom