Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové ručníky

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Taková důležitá věc a doposud tu nemá svoji kolonku. Tak na víkend tu je. Téma Golfový ručník. Pár okruhů:
  • jaký máte ručník?
  • kupujete nějaký specifický?
  • nebo co dostanete/vyhrajete, to používáte?
  • máte na bagu jeden, nebo dva? (jeden na hole, druhý třeba na pot...)
  • jak často ručník perete?

IMG_0365.jpg
PS: @JanKostalCZE protáhl jeden Jamkovej různými kouty světa. :)
 
Upraveno:
1x na hlavy holí
1x na sušení gripů
1x na ruce

Nechávám prát dle potřeby
 
1x-2x na čištění holí podle počasí
na osušování gripů nepotřebuji, GT nepotřebuje sušit
1x v létě chladivý ručník
1x osušení obličeje
a pere se pokaždé, na čistění holí, když je ušpiněn , ostatní pokaždé, když se použijí.
 
1 x na hole
1 x na ruce
1 x na obličej místo roušky nebo aby mě nikdo nepoznal po zoufalé hře

Zatím mi stačí výherní nebo reklamní;)
 
Nosím 2

1x na špinavé hole
1x na ruce, pot apod

Mám jeden památeční z prvního tripu za golfem se St.Andrews Links a jeden s logem Crystal Golf Tour
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Jeden klasický, trojsložený s očkem. Spíš na parádu.
Jeden velký, bavlněný, měkký Ogio schovaný v bagu. Je na utírání člověka když prší, to pak visí v deštníku, aby byl po ruce.
Jedna větší mikrovláknová utěrka do domácnosti, která spolehlivě očistí veškerý bordel z čehokoliv.
 
Mám jeden ručník Titleist (výhra) a ten používám metodou dělení na sektory na hole, ruce a obličej...ještě nikdy jsem ho nepral, on se vždy nějak odrolí nebo pomůže déšť...jak ale koukám, jsem tu suveréně největší prase, tak vezmu asi letos druhý ruční Wilson (výhra) a ten první vyperu :)
 
Nejsi, dělám to podobně z venku utírám hole, zevnitř ksicht a ruce :) Případně si pověsím na bag nějaké obyčejné ručníky z Ikea za 129 Kč/5ks.
 
Mám stabilně ručníky dva - jeden Cobra růžový (jak jinak), druhý černý - 19. jamka (jak jinak!!!!) Do černého utírám hole - ale zevnitř, aby vypadal zvenku čistě :D:D a do růžového utírám zpocený obličej, nebo ruce. A několik dalších ručníků mám doma - červený Jucad (ladí k bagu), nějaký vyhraný...Maminka našeho managera klubu, říká, že se ručník nemá celou sezonu prát, že se pak nedaří hra....no nevim...ale mí kluci tento argument vždy použijí, když jim řeknu, že mají ručníky jak prase.:D
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: jan
Maminka našeho managera klubu, říká, že se ručník nemá celou sezonu prát, že se pak nedaří hra....no nevim...ale mí kluci tento argument vždy použijí, když jim řeknu, že mají ručníky jak prase.
Me toto moc nefunguje 🤣
 
Tak já tedy patřím do čuňácké kategorie se @Seppper a @Toamo , pánč mám jen jeden ručník. Trochu to zachraňuje to, že do něj utírám jen hole a míčky, xicht si drbu o rukáv. Ručník mám Rain Hood od Callaway, už asi 8 let, což je z jedné strany ručník a z druhé šusťák. Lze to tak použít nejen na utírání, ale i jako cover na bag a i při poměrně slušném dešti zůstává ručníková strana suchá.
 
Já mám teda tři ručníky, vše dárky, dva HILTI, ve kterých bylo původně zabaleno nové el. nářadí a jeden trojsložený s očkem, co jsme dostal k narozeninám před nějakou dobou.
Peru, jak se mi chce, no spíš, když si vzpomenu :D
A nějak nerozlišuju, co do jakého utírám.
 
Nosím dva. Jeden na hole a druhý na ksicht. Reálně to funguje tak, že hole utírám do toho, co mi padne do ruky a pro ksicht pak hledám kousek bez bahna. Peru, když přijdu z golfu s ksichtem od bahna, protože na ručníku už bylo všude.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom