Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové ručníky

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Další golfová věc, která ještě nemá na jamce své místo. Jaké preferujete golfové ručníky? Jasně, existuje ručník i 19.jamky - kdo ho nemá, jakoby nebyl, ale chápu, že se nehodí ke každému bagu (kdyby přeci jen, kupujte na sezónu tady, nebo na některé z akcí 19.jamky). Ale vážně:

Golfové ručníky - značkové jsou drahé. S logem taky, pokud si nemůžete dovolit to nějakým způsobem dotovat z jiných zdrojů. Kvalitní ručník 3x překládaný, o rozměru šíre 15cm stojí kus v maloobchodě +- 200 Kč (bez daně). Výšivka - musí se udělat vzor, atp. Velkoobchodní slevy jsou, ale pokud jich neberete tisíc, tak to není nic závratného. Samozřejmě existují i levnější varianty, napš. na webu golfové slevy je sem tam akce - 2 základní golfové ručníky s vlastní výšivkou za 300 Kč atp. Sem tam se dají sehnat i různé levnější golfové ručníky - pak ale zjistíte, že jsou menší, gramáš ošizená atp. Před dvěma lety jsem uvažoval i o tom, že bych si koupil klasické ručníky v ikee, propíchl je, dal jim průchodku a bral to holt jako spotřební hadr na pár použití.

Co vy a golfové ručníky, jak to máte? Preferujete raději kvalitu, nebo to berete více jako hadr a vezmete cokoli, co je po ruce a prostě to střídáte? Kupujete si ručníky, případně jaké a nebo je "ty hezčí" využíváte, jen když je někde dostanete/vyhrajete?

Prostě vlákno o všem kolem golfových ručníků. :)
 
Koupila jsem si v Decathlonu první ručník TM, je docela velký,na starém vozíku se mi tak blbě plandal do koleček, překážel. Teď mám ručník do zelena, hodí se mi k bagu, s vyšitým logem našeho klubu (výhra v turnaji). A líbí se mi pěkné ručníky, ale když do toho pak otírám ty zapráskaný hole, říkám si, že je to "jen hadr" na utření a je škoda otírat hole do pěkného ručníku :D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom