Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Je trenér golfu nezbytný? Jaký máte HCP?

  • Ano

    Hlasy: 13 39,4%
  • Ne

    Hlasy: 9 27,3%
  • Nevím

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jak který...

    Hlasy: 13 39,4%
  • Nikdy jsem u trenéra nebyl

    Hlasy: 4 12,1%
  • Jsem HCP 0-11,4

    Hlasy: 14 42,4%
  • Jsem HCP 11,5-21,2

    Hlasy: 10 30,3%
  • Jsem HCP 21,3-36

    Hlasy: 8 24,2%
  • Jsem HCP 36-54

    Hlasy: 0 0,0%
  • Chtěl bych začít s golfem...

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    33
Stav
Uzamčeno.
Možné to je..., ale proč tedy chodíme i na líšu?

Asi proto, ze to tam mate 15 minut, zatimco k nam hodinu...
 
Dobrý večer golfisti, tak v anketě převládá lehce rozum nad "kamikaze golf", 24 hlasů na trenéry a jenom 20 označení na úrovň HCP.

Děkuji za účast, musíme udělat nějakou analýzu členů fóra.
Musíme?
 
Dobrý večer golfisti, tak v anketě převládá lehce rozum nad "kamikaze golf", 24 hlasů na trenéry a jenom 20 označení na úrovň HCP.

Děkuji za účast, musíme udělat nějakou analýzu členů fóra.

No nevim. Ten dotazník je zvláštní. Podle mě se z odpovědí nedá vyčíst nic.
Například já jsem odpověděl: Ne, Jak který, 0-11,4.
Znamená to: znám dost (tak 5) lidí, co trenéra nikdy neměli, nebo jednotky lekcí na začátku a od té doby nikoho. A hrají v pohodě. Mám kamaráda, který chodil ke stejnému trenérovi jako já, přestal k němu chodit před dvěma lety (nemá trenéra) a rapidně se zlepšil - jak švih, tak výsledky.
Já (a asi většina lidí) bych byl bez trenéra o dost horší, moc by to nešlo. Kompenzoval bych chybu chybou. Někdy chodím k trenérovi každý týden (aspoň jdu díky tomu na driving/chipping), někdy jednou za čtvrt roku.
Jak který - třeba zrovna v Čechii se dají trenéři při práci pozorovat dobře - po pravdě řečeno bych jich mnoho ani nezkusil, ani nedoporučil. Pár jo.
 
Musíme?

Ahoj, tím že anketa nejde provázat, tak je to spíš taková informační pomůcka. Já nechci nikoho soudit. Rozhodl jsem se na fórum přispívat, tak aspoň budu vědět jaká je tu všeobecná úrověň, respektive jaké návyky zdejší golfisté mají. S výsledky jsem spokojený, šla by udělat líp, ale i tak mi to vypovídá dostatečně o účastnících diskuzí.

Děkuji za reakci
 
Ahoj, tím že anketa nejde provázat, tak je to spíš taková informační pomůcka. Já nechci nikoho soudit. Rozhodl jsem se na fórum přispívat, tak aspoň budu vědět jaká je tu všeobecná úrověň, respektive jaké návyky zdejší golfisté mají. S výsledky jsem spokojený, šla by udělat líp, ale i tak mi to vypovídá dostatečně o účastnících diskuzí.

Děkuji za reakci
Proti anketě nic nemám, odpovídala jsem. Zaráží mě ta jednoznačnost v pluralu majesticu. Musíme. Čekala bych tam jednotné číslo a možná méně agresivní "stupeň přání". Či jak to vyjádřit....(.... bylo by zajímavé udělat si analýzu....). A, prosím, neděkuj mi za reakci. Přijde mi to zvláštní na diskuzním fóru. Mám pak tendenci hledat v tom skrytý význam - ironii? Děkuji.
 
Proti anketě nic nemám, odpovídala jsem. Zaráží mě ta jednoznačnost v pluralu majesticu. Musíme. Čekala bych tam jednotné číslo a možná méně agresivní "stupeň přání". Či jak to vyjádřit....(.... bylo by zajímavé udělat si analýzu....). A, prosím, neděkuj mi za reakci. Přijde mi to zvláštní na diskuzním fóru. Mám pak tendenci hledat v tom skrytý význam - ironii? Děkuji.

Ahoj Dano, samozřejmě má to vedlejší význam, ale nechci to rozvádět. Nicméně je to skandální pochybení a přijměte moji omluvu. Teda pokud jste hledala ironii v "plurale majestic".
 
Ahoj Dano, samozřejmě má to vedlejší význam, ale nechci to rozvádět. Nicméně je to skandální pochybení a přijměte moji omluvu. Teda pokud jste hledala ironii v "plurale majestic".
Ale houby. Komplet špatně pochopeno. Pokud je co k vysvětlování(rozvádění), tak do zprávy, ať to tu nezaplevelujeme.
 
Ta anketní otázka jasně implikuje odpověď. Nezbytný není..... ale pokud chci hrát lepší golf, než moje vlastní pohybová inteligence dovolí, tak jak který.....
 
Já u trenéra také nikdy nebyl, hcp po 5ti letech hraní golfu pod 7. Z toho a reakcí přede mnou tedy vyplývá, že ne všichni trenéra opravdu potřebujeme, resp. že není nezbytný.

Nejvíc jsem se naučil okoukáním na pořadech na Golfchannel v kombinaci s natáčením švihu sebe sama a analýzou videa a porovnáním s videi na internetu.

A proč jsem k trenérovi nikdy nešel? Cena!

Možná bych se s trenérem dostal na svou současnou úroveň dříve, ale to není jisté.
 
Já u trenéra také nikdy nebyl, hcp po 5ti letech hraní golfu pod 7. Z toho a reakcí přede mnou tedy vyplývá, že ne všichni trenéra opravdu potřebujeme, resp. že není nezbytný.

Nejvíc jsem se naučil okoukáním na pořadech na Golfchannel v kombinaci s natáčením švihu sebe sama a analýzou videa a porovnáním s videi na internetu.

A proč jsem k trenérovi nikdy nešel? Cena!

Možná bych se s trenérem dostal na svou současnou úroveň dříve, ale to není jisté.

Ahoj, nechci aby to znělo jako chvástání, ale je to jen odpověd na tvůj solidní komentář, já s trenérem a pílí singl za rok. Zřejmě máš sportovní nadání, to jsi proměnil v talent a jde ti to, gratulace, takových lidí je opravdu málo, znám hodně i těch, co to nezvládnou ani s trenérem.
 
Upraveno:
Ahoj, nechci aby to znělo jako chvástání, ale je to jen odpověd na tvůj solidní komentář, já s trenérem a pílí singl za rok.

Jako z 54 na singl za jeden rok?
 
Ano, přečti si intro...

Protože jsi se evidentně chtěl stát trenérem, tak jsi přes rok ( do roka to fakt nebylo ) nic jiného než trénink a hru neprovozoval. Za tu dobu jsi odehrál 169 turnajů. Je těžké říci na jaký vliv na zisk HCP mělo to, že jsi měl trenéra, protože tvé úsilí bylo enormní...
 
Taky jsem slyšel story o hráči co se za sezónu dostal z 54 těsně k singlu. Když jsem toho člověka viděl / poznal, celkem to dávalo smysl. Maršál na Černém mostě. Typ co už od pohledu nemá problém kopnout si míček do lepší pozice. Proč to chtěl zvládnout takhle rychle? Odpověděl mi - chci přestoupit k Pro.

Ono i kdyby si při hře nepomáhal, tak uhrát to na jediném hřišti taky není úplně v pořádku. Tak nějak to neodráží um golfisty. Jakobych se chlubil skvělým rychlým časem na jednom okruhu, který zajedu poslepu. Je to prostě divné. [emoji849]
 
Já bez trenéra 1.rok 54-16, a bez trenéra jsem to dal až na pro, a teď už trenéra mám.....sebe
 
Já byl na týdenním “kempu” v Tunisu s tréninkem ukončeným “osvědčením”. Pak jsem cca po roce byl hodinu u trenéra, nebyl jsem v té době schopen se sám “opravit”. Poslední trénink s trenérem (v ČR celkem známým) jsem absolvoval cca před 2lety, za 30 minut a 1200,- jsem se dozvěděl, že můj švih neodpovídá obvyklým zvyklostem a nejnovějším poznatkům a že je třeba můj švih od základu předělat. Tak jsem poděkoval a šel k single dál svou cestou.
 
Já byl na týdenním “kempu” v Tunisu s tréninkem ukončeným “osvědčením”. Pak jsem cca po roce byl hodinu u trenéra, nebyl jsem v té době schopen se sám “opravit”. Poslední trénink s trenérem (v ČR celkem známým) jsem absolvoval cca před 2lety, za 30 minut a 1200,- jsem se dozvěděl, že můj švih neodpovídá obvyklým zvyklostem a nejnovějším poznatkům a že je třeba můj švih od základu předělat. Tak jsem poděkoval a šel k single dál svou cestou.
Za 30min 1200,- hmmm, carter? Asi budu muset zdražit
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom