Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Je trenér golfu nezbytný? Jaký máte HCP?

  • Ano

    Hlasy: 13 39,4%
  • Ne

    Hlasy: 9 27,3%
  • Nevím

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jak který...

    Hlasy: 13 39,4%
  • Nikdy jsem u trenéra nebyl

    Hlasy: 4 12,1%
  • Jsem HCP 0-11,4

    Hlasy: 14 42,4%
  • Jsem HCP 11,5-21,2

    Hlasy: 10 30,3%
  • Jsem HCP 21,3-36

    Hlasy: 8 24,2%
  • Jsem HCP 36-54

    Hlasy: 0 0,0%
  • Chtěl bych začít s golfem...

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    33
Stav
Uzamčeno.
LIDI ZLATÍ, JÁ UŽ ZAŽIL GOLFOVÝCH DISKUSÍCH FÓR.

A víte co, pamatuju si na @Yahuu - ten byl prima, von je jenom tak nějak jinak vtipnej, pamatuju si @doktordee - ten se uměl pěkně rozvášnit, a byl mnohem víc kreativně sebestředný, než dneska, dneska je to fajn klacík, co s ním chcete jí na pivo /třeba ho jako estét nepije :-D /.
@mkopcak si nepamatuju. Asi ještě neuměl vařit kapučíno, nebo co. Frajeři stejně pijou espresso. Ale průkopnící golfu v místech, kam človek trefí jedině s kombinací sextant - busola - glonas si zaslouží určitý respekt.

A taky si pamatuju pana Daňka. Ostatní se mu vůči němu dost vymezovali, někteří se mu smáli. Vzpomínám, jak jsem ukazoval jeho tehdejší literární výrony jednomu old school trenérovi 1. generace, a on mi na to říkal "Ty vole, ale on je ve skutečnosti docela normální". Rád bych tomu věřil, ale nevím co si o tom mám myslet.

Když mne tady vypražili za pokus o vtip při debatě o nošení bagu, dal jsem si na rok pauzu, akorát jsem zaplatil něco na provoz fóra......
 
LIDI ZLATÍ, JÁ UŽ ZAŽIL GOLFOVÝCH DISKUSÍCH FÓR.

A víte co, pamatuju si na @Yahuu - ten byl prima, von je jenom tak nějak jinak vtipnej, pamatuju si @doktordee - ten se uměl pěkně rozvášnit, a byl mnohem víc kreativně sebestředný, než dneska, dneska je to fajn klacík, co s ním chcete jí na pivo /třeba ho jako estét nepije :-D /.
@mkopcak si nepamatuju. Asi ještě neuměl vařit kapučíno, nebo co. Frajeři stejně pijou espresso. Ale průkopnící golfu v místech, kam človek trefí jedině s kombinací sextant - busola - glonas si zaslouží určitý respekt.

A taky si pamatuju pana Daňka. Ostatní se mu vůči němu dost vymezovali, někteří se mu smáli. Vzpomínám, jak jsem ukazoval jeho tehdejší literární výrony jednomu old school trenérovi 1. generace, a on mi na to říkal "Ty vole, ale on je ve skutečnosti docela normální". Rád bych tomu věřil, ale nevím co si o tom mám myslet.

Když mne tady vypražili za pokus o vtip při debatě o nošení bagu, dal jsem si na rok pauzu, akorát jsem zaplatil něco na provoz fóra......

Vidíš, aspoň jsi udělal dobrý skutek...
 
LIDI ZLATÍ, JÁ UŽ ZAŽIL GOLFOVÝCH DISKUSÍCH FÓR.

A víte co, pamatuju si na @Yahuu - ten byl prima, von je jenom tak nějak jinak vtipnej, pamatuju si @doktordee - ten se uměl pěkně rozvášnit, a byl mnohem víc kreativně sebestředný, než dneska, dneska je to fajn klacík, co s ním chcete jí na pivo /třeba ho jako estét nepije :-D /.
@mkopcak si nepamatuju. Asi ještě neuměl vařit kapučíno, nebo co. Frajeři stejně pijou espresso. Ale průkopnící golfu v místech, kam človek trefí jedině s kombinací sextant - busola - glonas si zaslouží určitý respekt.

A taky si pamatuju pana Daňka. Ostatní se mu vůči němu dost vymezovali, někteří se mu smáli. Vzpomínám, jak jsem ukazoval jeho tehdejší literární výrony jednomu old school trenérovi 1. generace, a on mi na to říkal "Ty vole, ale on je ve skutečnosti docela normální". Rád bych tomu věřil, ale nevím co si o tom mám myslet.

Když mne tady vypražili za pokus o vtip při debatě o nošení bagu, dal jsem si na rok pauzu, akorát jsem zaplatil něco na provoz fóra......
Dík. A tentokrát to myslím upřímně :).
 
LIDI ZLATÍ, JÁ UŽ ZAŽIL GOLFOVÝCH DISKUSÍCH FÓR.

A víte co, pamatuju si na @Yahuu - ten byl prima, von je jenom tak nějak jinak vtipnej, pamatuju si @doktordee - ten se uměl pěkně rozvášnit, a byl mnohem víc kreativně sebestředný, než dneska, dneska je to fajn klacík, co s ním chcete jí na pivo /třeba ho jako estét nepije :-D /.
@mkopcak si nepamatuju. Asi ještě neuměl vařit kapučíno, nebo co. Frajeři stejně pijou espresso. Ale průkopnící golfu v místech, kam človek trefí jedině s kombinací sextant - busola - glonas si zaslouží určitý respekt.

A taky si pamatuju pana Daňka. Ostatní se mu vůči němu dost vymezovali, někteří se mu smáli. Vzpomínám, jak jsem ukazoval jeho tehdejší literární výrony jednomu old school trenérovi 1. generace, a on mi na to říkal "Ty vole, ale on je ve skutečnosti docela normální". Rád bych tomu věřil, ale nevím co si o tom mám myslet.

Když mne tady vypražili za pokus o vtip při debatě o nošení bagu, dal jsem si na rok pauzu, akorát jsem zaplatil něco na provoz fóra......
Vitaj dochtore...
 
Tak zase budme soudni - teorie je jedna vec, ale presnou odpoved dostanes vzdy jen pri presnem zadani.

Ja sem ho*no trener, ale duvodu proc neco leta tak jak leta muze byt tisic a dokud to neuvidim na vlastni oci, tak ti urcite radit nebudu. Na druhou stranu, nemam problem s tim ti dat hodinu treninku a kdyz ti nepomuzu, tak platit nemusis. Umi tohle @Yahuu nebo @Trenér ?

Takze jsme u jadra pudla - davat treninkove herni rady na foru nejde.

Jde, ale to by musel @doktordee mít v hlavě rozum, víš ono slope rating bez vzdálenosti spočítat nejde. Máš vyjímečně naprostou pravdu @mkopcak , když nepoloží exaktní otázku, neměl bych správně ani reagovat, pokud položí otázku stylem "Jirka Babica" dostane odpověď jakou zaslouží, byť si za ni stojím.
 
Admin note:
  • diskuse je již vyhrocená a dochází k zbytečným více či méně skrytým urážkám,
  • ve vlákně se míchá několik témat, která spolu nesouvisí, ale bohužel k povaze textů a provázaností není možné je snadno a bez ztráty kontextu rozčlenit na samostatné celky pro budoucí snažší dohledání a orientaci
  • původní téma se z diskuse vytratilo, pasivní čtenáři nemají šanci se v tom zorientovat a dohledat případnou radu mezi tunou nesouvisejícího balastu
Žádám všechny diskutující 19.jamky:
  • snažme se u odborných témat (mimo Hospůdku) držet zaběhlého: jeden problém - jedno samostatné vlákno (založit vlákno může každý)
  • respektujme se navzájem... je nás tu široké spektrum od singlistů po začátečníky, prodejce, mezinárodní rozhodčí, trenéry atd, každý má svůj úhel pohledu a jeho názor a zkušenosti jsou stejně cenné jako názory ostatních
  • navzájem se neurážejme a to pokud možno ani skrytě, humor je jedna věc, pošťouchnutí druhá, ale je důležité mít na mysli, že mnozí z nás se znají léta osobně a to, co si mohou dovolit dva dobří přátelé jeden k druhému, není vždy to samé, co si mohou dovolit k dalším... atd.
Tedy: nechť utichnou emoce a od nikoho nechci slyšet, že on/ona/ono si začal. Znovu a lépe všichni pokračujme v dalších nových či jich založených vláknech. Pro pokračování vzájemných "škádlení" možno pokračovat např. ve Stoce.

Toto vlákno uzamykám.
(Nerad bych ho při ještě o píď vyhrocenějším stylu mazal)
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom