Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové pojištění - ano, ne, jaké?

Mam se pidit po nejake nabidce golf pojisteni, mel by nekdo zajem na dalsi rok? Budu to resit stejne pro sebe a rodinu.
No, já spíš řeším, jak to nezapomenout vypovědět.
Pro mě je jasná ukázka "serióznosti" Golfplanu, že když uzavřu pojištění na rok, myslí tím to, že když včas nevypovím budu platit další rok. Už jen toho je u mě řadí do kategorie "šmejdi".
 
No, já spíš řeším, jak to nezapomenout vypovědět.
Pro mě je jasná ukázka "serióznosti" Golfplanu, že když uzavřu pojištění na rok, myslí tím to, že když včas nevypovím budu platit další rok. Už jen toho je u mě řadí do kategorie "šmejdi".
Tomu se říká automatická prolongace, funguje tak i u jiných pojištění, např. majetkových. To bych nedávala jako známku "šmejdi".
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tomu se říká automatická prolongace, funguje tak i u jiných pojištění, např. majetkových. To bych nedávala jako známku "šmejdi".
Vím jak se to jmenuje...
Šmejdství vidím v tom, že nemůžu hned na začátku říct, že to prodloužit nechci. Že mě nutí na to myslet a spoléhají na to, že zapomenu...
Půl rodiny pro pojišťovnu pracuje nebo pracovalo, umím odlišit, co je vstřícnost pro pohodlí zákazníka a co pokus o odrbání...
 
Vím jak se to jmenuje...
Šmejdství vidím v tom, že nemůžu hned na začátku říct, že to prodloužit nechci. Že mě nutí na to myslet a spoléhají na to, že zapomenu...
Půl rodiny pro pojišťovnu pracuje nebo pracovalo, umím odlišit, co je vstřícnost pro pohodlí zákazníka a co pokus o odrbání...
Jasně chápu - hned na začátku říci jak to chci. No, na rovinu, u některých nastavení (a to i u karet u banky například) mám pocit, že tak nějak trochu počítají s tím, že člověk na to nebude pamatovat.
 
Jasně chápu - hned na začátku říci jak to chci. No, na rovinu, u některých nastavení (a to i u karet u banky například) mám pocit, že tak nějak trochu počítají s tím, že člověk na to nebude pamatovat.
Jj, bohužel se to považuje za normální obchodní chování dnes. Ale já mám nějak problém to akceptovat a pokud to někdo nedělá, má u mě velké plus při výběru..
 
Mam se pidit po nejake nabidce golf pojisteni, mel by nekdo zajem na dalsi rok? Budu to resit stejne pro sebe a rodinu.
Ja bych zajem mel.
 
No, já spíš řeším, jak to nezapomenout vypovědět.
Pro mě je jasná ukázka "serióznosti" Golfplanu, že když uzavřu pojištění na rok, myslí tím to, že když včas nevypovím budu platit další rok. Už jen toho je u mě řadí do kategorie "šmejdi".

Já to měl taky (vyhrál jsem na turnaji). Poslali mail, vzpomněl jsem si skoro po měsíci po "jejich termínu" a napsal mailem, že nemám zájem prodlužovat - obratem potvrdili ukončení, bez problémů = takže bych je do kategorie šmejdi nedával.
 
Uvidime, zkusim se tedy poptat. Podminka jen na rok neni spatna, ono by ale stacilo i upozorneni pred koncem. Je to na obe strany. Pokud ale vypovezeni je bez problemu, tak mi to nevadi...

Neco dalšího?
 
Já to měl taky (vyhrál jsem na turnaji). Poslali mail, vzpomněl jsem si skoro po měsíci po "jejich termínu" a napsal mailem, že nemám zájem prodlužovat - obratem potvrdili ukončení, bez problémů = takže bych je do kategorie šmejdi nedával.
Já si taky platím golfplan a přišlo mi jen zvořilé připomenutí, že už mi brzo končí a jestli si náhodou nechci zaplatit další rok. Ani mě to nepřišlo nijak "šmejdský".
 
Já si taky platím golfplan a přišlo mi jen zvořilé připomenutí, že už mi brzo končí a jestli si náhodou nechci zaplatit další rok. Ani mě to nepřišlo nijak "šmejdský".
Mám golfplan první rok, tak uvidím.
 
Tý bláho teď jsi mě fakt rozesmál!:D:D:D Myslíš, že výrobce mých holí to zajímá? Hraju holemi TopFlite, navíc koupenými z druhé ruky - s tím bych se snad ani neměla nikde chlubit!:D:D:D

Ze by to bylo opravdu holema???
Ja jsem taky zahral svuj HIO s holema top flite, pak jsem je vymenil za "lepsi" a od te doby nic
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ze by to bylo opravdu holema???
Ja jsem taky zahral svuj HIO s holema top flite, pak jsem je vymenil za "lepsi" a od te doby nic
No vidíš to! Tak to už po novém setu vůbec netoužím! Nechám si je až na věky;):D:D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
...začíná mě děsit, jak jsem předvídatelný. :-D

Ale ptám se a obnovuji toto téma trochu cíleně. Jde mi o to, že přemýšlím, že bych v rámci 19.jamky nabízel možnost pojistky právě přes Golfplan pro zájemce odsud, cíleně zaměřené na golfisty. Předpokládám, že zbytek většina vyřešený nějak má. Samozřejmě, ty důsledky a ověření spokojenosti samozřejmě chápu. Bohužel u jiných pojišťoven a programů jsem takto strukturovanou nabídku ke golfu jako balíček nenašel.

Kdysi měla nějaký takový program Allianz
 
No vidíš to! Tak to už po novém setu vůbec netoužím! Nechám si je až na věky;):D:D
@Marta aby ona cenna informace, ktere TopFlight hole strili ta esa, nezapadla. Zalozil jsem specialni vlakno, kam prosim vse zaznamenat.
Je to dulezita informace pro zacatecniky, aby vedeli co koupit a co nekoupit. :D
 
@Marta aby ona cenna informace, ktere TopFlight hole strili ta esa, nezapadla. Zalozil jsem specialni vlakno, kam prosim vse zaznamenat.
Je to dulezita informace pro zacatecniky, aby vedeli co koupit a co nekoupit. :D
To je zajímavý. Taky jsem začínala Top Fligtem a nic :mad:
 
To je zajímavý. Taky jsem začínala Top Fligtem a nic :mad:
Koukam zazracne hole. Tak prosim taktez zaznamenat ;)
 
Koukam zazracne hole. Tak prosim taktez zaznamenat ;)
Čteš nepořádně. Já NIC... žádný HIO nepřišlo.:D
 
Čteš nepořádně. Já NIC... žádný HIO nepřišlo.:D
Nejen na HIO jsem to vlakno zalozil, ale i na dalsi znaznamenani hodne uspechy. :D
 
Zdravim Vas, skutecne se zajimavosti jsem si precetla vsechny komentare ohledne golfoveho pojisteni a musim potvrdit, ze GOLFPLAN se skutecne snazi byt odlisny od soucasnych pojistoven na ceskem trhu, hlavne co se komunikace s klienty a plnenim tyka. Ano, jsem z Golfplanu a napr v letosnim roce jsme jiz 5x plnili za zahrane HIO na zaklade predlozeni uctenky a dokonce fotky vysledku z obrazovky na CGF webu. Ostatni pripady, ktere se vyplacely, byla kradez a poskozeni holi, hospitalize a odpovednost za skodu. Pojistka je skutecne sita na miru golfistum, v golfovem prostredi, pro golfisty. Amatery. Jakmile mate status PRO, meli byste mit pojistku pro profesionalniho hrace, kterou budeme spoustet v 2018. Velice si vazime otevrene komunikace a vitame jakekoliv nove podnety od vas, golfistu. S novym webem budeme nyni nabizet i bonusy k pojistkam ve forme volnych fee a dalsich voucheru, nebot je nam jasne, ze pojisteni samo o sobe je 'nudny prodkut'. Kdybyste cokoliv kdykoliv potrebovali vysvetlit, nevahejte se na mne obratit, zaroven jsme otevreni nove spolupraci a novym napadum. Hezky zbytek needle, DG.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom