Golfové obrazy, malby, umění

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,896
2,210
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Trochu vážnější téma - spíše galerie odkazů, kde kdo co na netu najdete. Diskuse samozřejmě vítána (moderovaná) k jednotlivým dílům a dílkům. Vždy (pokud víte) v tomto případě uveďte odkaz, kde se idálně dá daná malba či její reprodukce získat a autora.

Na začátek olejomalba 100x100 od Ivana Mládka - "Jamka pro nejslabší golfisty"

555.jpg

Shoty: evafort

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,896
2,210
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
K tipu na další pěkné golfové reprodukce mě před chvíli přivedl PR článek na golf.cz. Umělec Mišo Dúha a jeho golfové obrazy. Pod odkazem zjistíte, že je prodejní výstava Golfového Hotelu Austerlitz. :) Obrazy propojují různé profese se světem golfu, takže vlastně - jako tady u nás, na Jamce. Koukněte na shop, pro inspiraci, až někomu budete kupovat originální dárek. :)) A nebo jen tak, pro radost.

Tady link: http://www.duhastudio.com/shop/golf-canvas

Výstřižek.PNG

Mě tedy zaujal požárník, akorát pro moje patování!

Upraveno:

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,174
1,288
123
Praha
Jméno
Honza
Trochu vážnější téma - spíše galerie odkazů, kde kdo co na netu najdete. Diskuse samozřejmě vítána (moderovaná) k jednotlivým dílům a dílkům. Vždy (pokud víte) v tomto případě uveďte odkaz, kde se idálně dá daná malba či její reprodukce získat a autora.

Na začátek olejomalba 100x100 od Ivana Mládka - "Jamka pro nejslabší golfisty"

Zobrazit přílohu 1038
K tomuto mohu dat svou osobni zkusenost. Jelikoz jsem stastnym majitelem jednoho obrazu od Ivana Mladka, tak jsem mnoho jeho kusu s golfovou tematikou i videl na zivo.

Ivan kresli golfovou tematiku, neb jeho zena je vasniva golfistka. Chodi pravidelne na Lisnici. Takze situace na obrazech zachycene, jsou mu zname. :)

Asi nejlepsi golfovy kus je golfista co to napalil poradne do zeme a z mista vyletel krtecek. :D Tento obraz zanechal hlubokou umeleckou stopu v mych detech a dodnes se me ptaji, kdy ze si ho koupime.

Update: tady je:

Upraveno:

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,257
850
123
60
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
K tomuto mohu dat svou osobni zkusenost. Jelikoz jsem stastnym majitelem jednoho obrazu od Ivana Mladka, tak jsem mnoho jeho kusu s golfovou tematikou i videl na zivo.

Ivan kresli golfovou tematiku, neb jeho zena je vasniva golfistka. Chodi pravidelne na Lisnici. Takze situace na obrazech zachycene, jsou mu zname. :)

Asi nejlepsi golfovy kus je golfista co to napalil poradne do zeme a z mista vyletel krtecek. :D Tento obraz zanechal hlubokou umeleckou stopu v mych detech a dodnes se me ptaji, kdy ze si ho koupime.

Update: tady je:

to je boží :cool: co na to Čína?

Shoty: jan

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,516
Členové
385
Nejnovější uživatel
Coula

Různé užitečné odkazy

Zpravodaj 19.jamky

Novinky, akce a zajímavosti 19.jamky přímo na e-mail! Ať vám nic neuteče!

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU
...nebo viz VÍCE INFO