Golfové obrazy, malby, umění

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,934
3,198
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Trochu vážnější téma - spíše galerie odkazů, kde kdo co na netu najdete. Diskuse samozřejmě vítána (moderovaná) k jednotlivým dílům a dílkům. Vždy (pokud víte) v tomto případě uveďte odkaz, kde se idálně dá daná malba či její reprodukce získat a autora.

Na začátek olejomalba 100x100 od Ivana Mládka - "Jamka pro nejslabší golfisty"

555.jpg

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: evafort

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,934
3,198
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
K tipu na další pěkné golfové reprodukce mě před chvíli přivedl PR článek na golf.cz. Umělec Mišo Dúha a jeho golfové obrazy. Pod odkazem zjistíte, že je prodejní výstava Golfového Hotelu Austerlitz. :) Obrazy propojují různé profese se světem golfu, takže vlastně - jako tady u nás, na Jamce. Koukněte na shop, pro inspiraci, až někomu budete kupovat originální dárek. :)) A nebo jen tak, pro radost.

Tady link: http://www.duhastudio.com/shop/golf-canvas

Výstřižek.PNG

Mě tedy zaujal požárník, akorát pro moje patování!

Upraveno:

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,556
1,640
123
Praha
Jméno
Honza
Trochu vážnější téma - spíše galerie odkazů, kde kdo co na netu najdete. Diskuse samozřejmě vítána (moderovaná) k jednotlivým dílům a dílkům. Vždy (pokud víte) v tomto případě uveďte odkaz, kde se idálně dá daná malba či její reprodukce získat a autora.

Na začátek olejomalba 100x100 od Ivana Mládka - "Jamka pro nejslabší golfisty"

Zobrazit přílohu 1038
K tomuto mohu dat svou osobni zkusenost. Jelikoz jsem stastnym majitelem jednoho obrazu od Ivana Mladka, tak jsem mnoho jeho kusu s golfovou tematikou i videl na zivo.

Ivan kresli golfovou tematiku, neb jeho zena je vasniva golfistka. Chodi pravidelne na Lisnici. Takze situace na obrazech zachycene, jsou mu zname. :)

Asi nejlepsi golfovy kus je golfista co to napalil poradne do zeme a z mista vyletel krtecek. :D Tento obraz zanechal hlubokou umeleckou stopu v mych detech a dodnes se me ptaji, kdy ze si ho koupime.

Update: tady je:

Upraveno:

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,654
1,203
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
K tomuto mohu dat svou osobni zkusenost. Jelikoz jsem stastnym majitelem jednoho obrazu od Ivana Mladka, tak jsem mnoho jeho kusu s golfovou tematikou i videl na zivo.

Ivan kresli golfovou tematiku, neb jeho zena je vasniva golfistka. Chodi pravidelne na Lisnici. Takze situace na obrazech zachycene, jsou mu zname. :)

Asi nejlepsi golfovy kus je golfista co to napalil poradne do zeme a z mista vyletel krtecek. :D Tento obraz zanechal hlubokou umeleckou stopu v mych detech a dodnes se me ptaji, kdy ze si ho koupime.

Update: tady je:

to je boží :cool: co na to Čína?

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: jan

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Nikdo tu teď není.

Statistiky fóra

Vlákna
1,922
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter