Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové oblečení

sob1662

Aktivní člen
HI (HCP)
23
Nikde jsem to tady na jamce nenašel a jelikož šaty dělají člověka, tak bych se rád zeptal jak na tom jste vy, co se týče golfového oblečení.
Přeci jen, když pominu hole, které nám snad nejvíce napomáhají dosáhnout našich skvělých golfových výsledků, první co jde na golfistovi vidět je právě jeho oblečení :)
Máte nějakou preferovanou značku, nebo je Vám jedno od kterého výrobce máte tričko, kalhoty, bundu, pásek a řešíte hlavně cenu?
Pokud preferujete nějakou značku tak proč? Jedná se pouze o osobní sympatie (např díky oblíbenému hráči), nebo je to spíš kvůli technickému zpracování, designu, apod?
Kolik jste ochotni třeba utratit za golfové tričko?
Ja osobně nakupuju to co se mi líbí a na značce moc nelpím. Co nejvíce se snažím nakupovat ve slevách a do oblečení obvykle investuju cca 1000-1300kč za kalhoty a něco kolem 600-1000 za tričko.
 
Pokud jde o znacku, tak vetsinou neresim. Mam ale jiste znacky, ke kterym mam nechut, tem se snazim vyhybat (Adidas). Vetsinou kupuju kdyz na neco narazim. A taky uplne neresim, jestli je to obleceni specialne na golf.
Posledni dobou jsem zajimave kousky objevil nahodou v secondhandu. Za 141 kc jsem koupil uplne nove(jeste s orig.vysackou) triko Under Armour. Nove v obchode 1,500+ ... jedina “vada” ze ma na rukavu reklamu/firemni logo.
 
No co ti budu povídat... vypadat dobře je základ! Vypadám dobře = cítím se dobře = hraju dobře. Nebo alespoň lépe. A když ne tak jsem u toho alespoň vypadal dobře. Protože není nic horšího než hrát špatně a navíc u toho špatně vypadat [emoji41][emoji6]

Já preferuji Nike. Ceny moc neřeším. Jako zaměstnanec naštěstí moc nemusím. [emoji7]
 
No co ti budu povídat... vypadat dobře je základ! Vypadám dobře = cítím se dobře = hraju dobře. Nebo alespoň lépe. A když ne tak jsem u toho alespoň vypadal dobře. Protože není nic horšího než hrát špatně a navíc u toho špatně vypadat [emoji41][emoji6]

Já preferuji Nike. Ceny moc neřeším. Jako zaměstnanec naštěstí moc nemusím. [emoji7]
To jsem čekala kdy sem vložíš příspěvek!:D:D:D
 
Jo jo, je jedno jak hraješ, hlavně u toho musíš dobře vypadat!:cool: Ne, neřeším značku, koupím co se mi líbí a nemusí to být nutně vyloženě "golfové", spíš koukám jestli se mi to na golf hodí. Mám díky voucherům z turnaje nějaké hadříky z GANT, jako hezký jo...nekřesťansky drahý a to je tak všechno. Nejradši mám asi polo trička z Decathlonu. Navíc zápasím s předsudkem výrobců sportovního oblečení - že prostorově výraznější ženy nesportují a tudíž nepotřebují sportovní oblečky.:mad:
 
Nejdřív jsem to neřešila - černé softshelove kalhoty z Lidlu a polotrika že sekáče. Pak jsem díky trenérovi objevila Proquip, a od nich mám všechno nepromokavé. Perfektní. Mezitím jedu slevy kdekoliv na netu na golfových obchodech ;), a teď jsem objevila Loudmouth. Začala jsem bagem a deštníkem a na jaro se hodlám pořádně vybarvit. :p ( hrát už o moc líp nebudu, tak aspoň vypadat)
 
Nejdřív jsem to neřešila - černé softshelove kalhoty z Lidlu a polotrika že sekáče. Pak jsem díky trenérovi objevila Proquip, a od nich mám všechno nepromokavé. Perfektní. Mezitím jedu slevy kdekoliv na netu na golfových obchodech ;), a teď jsem objevila Loudmouth. Začala jsem bagem a deštníkem a na jaro se hodlám pořádně vybarvit. :p ( hrát už o moc líp nebudu, tak aspoň vypadat)
Hurá ten Proquip má vohoz i na obryně díky za tip.
 
Hurá ten Proquip má vohoz i na obryně díky za tip.
Hm, na mě ne. Vyprodáno jako všude vždycky. Na svoji vejsku jsem pro všechny málo tlustej nebo co.
Ale dovezou mi novou kolekci za stejnou cenu. Při mé smůle den potom, co se vrátím ze skotska :)
 
Trika - preferuji materiály typu Dry Fit (Nike). Líbí se mi trika od Foot Joy a Callaway. Taky se mi velmi líbí trika od Under Armour, RLX a Polo, ale ty jsou mimo rozpětí, kolik jsem za to ochoten utratit. Dříve jsem nosil zásadně jen bavlněná trika, která i dobře držela v kalhotách. Dry Fit trika mi vylezou ven a každou druhou jamku si je musím pracně zase dávat do kalhot. Proto uvažuji o koupi golfových kalhot s vnitřním gumovým páskem, který toto omezuje. Kalhoty zatím golfově neznačkové, ale musí mi padnout.
 
Ta guma moc nepomáhá. Vyzkoušeno. Chce na to myslet při výběru a hledat delší trika. Nike taková dělá už nějaký čas. Právě pro tyto případy. [emoji106]
 
Trika - preferuji materiály typu Dry Fit (Nike). Líbí se mi trika od Foot Joy a Callaway. Taky se mi velmi líbí trika od Under Armour, RLX a Polo, ale ty jsou mimo rozpětí, kolik jsem za to ochoten utratit. Dříve jsem nosil zásadně jen bavlněná trika, která i dobře držela v kalhotách. Dry Fit trika mi vylezou ven a každou druhou jamku si je musím pracně zase dávat do kalhot. Proto uvažuji o koupi golfových kalhot s vnitřním gumovým páskem, který toto omezuje. Kalhoty zatím golfově neznačkové, ale musí mi padnout.
,
Ta guma fakt nepomáhá, manžel jí má v kraťasech (jsou z Lidlu), v kalhotech (řekla bych, že jsou to tytéž co má pán na té fotce jak mu leze "milouš") a stejně po pár odpalech je triko venku, takže nakonec ho nosí stejně přes...
 
Právě délka trika je fakt problém, to sleduju u sebe. Mám radši když jsou delší, přestože si je do kalhot nezastrkuji...a to splňují ta z Decathlonu. Zrovna trička z Gantu, ačkoliv jsou moje velikost a jinak sedí, jsou debilně krátká. Není to sranda se obléknout!
 
Dlouhá trika stejně taky vylezou a v kalhotách mám pak jenom víc materiálu.
 
Kdyz jsem zacinal, tak jsem moc nechapal, o cem golfove hadry jsou. Az pote jsem zjistil, ze je to prekvapive velmi funkcni, casto vode odolne ci neprofoukne. Dneska uz vice mene kupuji jen golfove veci a uzivam i na dalsi sporty.

Polotrika na golf jsou opravdu o dost delsi a je to velmi dobre. Celkem se pozna, kdo kupuje obyc a pak ukazuje trenky :D
 
Obecně nerad nakupuji oblečení. Člověk se tak nějak mění a co padne vecer, nemusí padnout ráno. Vadí mi jako systemakovi označováni velikosti a rozdíly ve velikostech mezi jednotlivými značkami. Takže má věrnost značce zpravidla není dána tím, ze by se mi nějak extra líbila, víc než ostatní, ale spis tím, ze jsem našel l nebo XK, co padne a pak se toho proste z důvodu lenosti držím.

U golf oblečení více než jinde vnímám cenu. Triko za 2000 či více se mi kupovat nechce - takže klasicky, vyzkouším v ČR, objednán v cizině, ušetřím. Trika.

Naposledy jsem si koupil tuším celkem za 1800 dvoje golf kalhoty addidas v sportdirectu. Takže spokojenost. A klika, ze měli velikost.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom