Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfove micky

Prodam 10 micku Callaway Chrome soft Truvis :mad: bilo cervene

Opet prvni odpal a sezrala mi ho fairway. Kdybych hral zelenym mickem tak ho najdu lip.
Jen s nima pěkně hraj. Si je po tobě posbíráme:)
 
Prodam 10 micku Callaway Chrome soft Truvis :mad: bilo cervene

Opet prvni odpal a sezrala mi ho fairway. Kdybych hral zelenym mickem tak ho najdu lip.

Ja je klidne vezmu jestli cena bude zajimava ;-)
 
Prodam 10 micku Callaway Chrome soft Truvis :mad: bilo cervene

Opet prvni odpal a sezrala mi ho fairway. Kdybych hral zelenym mickem tak ho najdu lip.

Vymenim dneska za 3 piva!
 
jeste jim dam nejdriv jednu sanci zitra rano

radsi my je odevzdej uz dneska, zbytečne mi je na hristi uspinis. A muzem si dat to pivo v klidu a bez nervu. Dorazis uz na hokej?
 
radsi my je odevzdej uz dneska, zbytečne mi je na hristi uspinis. A muzem si dat to pivo v klidu a bez nervu. Dorazis uz na hokej?
V 1740 vyzvedavam pritulkyni na cernaku takmmnt, do kolika ubytovavas?
 
V 1740 vyzvedavam pritulkyni na cernaku takmmnt, do kolika ubytovavas?

No recepce je do 19:30, hospoda do 21:00...
 
jeste jim dam nejdriv jednu sanci zitra rano

radsi my je odevzdej uz dneska, zbytečne mi je na hristi uspinis. A muzem si dat to pivo v klidu a bez nervu. Dorazis uz na hokej?
Je nepotřebuješ, jsi říkal že toho máš plnou garáž. Jen ho nech, ať mám co sbírat...
 
Je nepotřebuješ, jsi říkal že toho máš plnou garáž. Jen ho nech, ať mám co sbírat...

Garáž mám plnou těch tvejch vomlácenejch chudáků, tohle jsou pěkný míče, těch je pro tebe škoda:)
 
Je nepotřebuješ, jsi říkal že toho máš plnou garáž. Jen ho nech, ať mám co sbírat...

Garáž mám plnou těch tvejch vomlácenejch chudáků, tohle jsou pěkný míče, těch je pro tebe škoda:)

Těžko. Já ti se svejma 50 ztracenejma bramborama za 3 sezóny garáž nenaplnil.
Pěknejch míčků je škoda pro tebe, protože je cpeš do garáže a prodáváš jen ty hnusný:)
 
Tak tu máme další “enhancing visibility” čili “pro lepší viditelnost” míčky o_O

6845
 
Zajímavý test míčků :up:

Zobrazit přílohu 7227

Díky za odkaz a sledování tohoto zdroje (mygolfspy). :) Please, ne všichni potom klikají na dané texty (jasně, mohou) a jsou zběhlí v angličtině, ale když by si měl chvíli a chuť, tak když pár větami shrneš někdy i zajímavá sdělení z daného článku, určitě to bude ku prospěchu. Takovou jednoodstavcovou svotku - byť tu to docela vystihuje nasdílený obr. Díky za to!

Ty Inesis Tour 900 v kategorii VERY GOOD by mohly být zajímavé

Taky jsem na ně kouknul, vyzkouším.

---

Mě tady v tom článku upřímně pobavil (v dobrém) bod 6.

---
6. A BAD SHOT MIGHT NOT BE YOUR FAULT
You might be able to blame your next shot on your golf ball. That’s right; golfers might have a legitimate excuse the next time they play. Our testing found some major inconsistencies in some ball models that resulted in shots that flew 20 yards or more offline (in high-speed testing). Given the consistency of the swing robot, this is something you would expect. The experts we spoke with believe the issues can be traced to manufacturing inconsistencies (ball not round, layers not centered, or a dimple irregularity). These same irregularities can cause inconsistent carry distances as well.
---

Je to jasné, nyní vím, že mé rozdílné rány o 20 yardů jsou způsoby nedokonalostí technologie výroby. A já blbec si furt myslel, že je to mnou. Prostě tahle verze míčku není přesně kulatá, má posunuté dimply a o nějakém vycentrování nemůže být řeč :)
 
Upraveno:
Zajimavy testik... ta inkonsistence me dost prekvapila. Dle toho jak to resili by to nemelo byt o pocasi...

Takze zaver je, ze Lidl a Decathlon rulez :D
 
Misto pruvodu na 1.maje jsem vyrazil na turnaj vybaven Prov1xs hodnocenim EXCELLENT a vysledek uplne nahovno. Bud je chyba v hodnoceni a testovani nebo nekde jinde :)
nebo mezi cepici a rukavici :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom