Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové kupony

Ahoj. Nevite někdo jestli jde nějakým způsobem zlevnit Černý Most? Kromě členství samozrejmě😀 Dík!
TeeCoin, Kredit Play nebo přes ČSOB sleva 50%. Tuším, že něco podobného má i ČS...
 
nemáte někdo volný voucher na Kaskádu do Brna? v ceně do 800 Kč za 18 jamek?
... sorry za OT, ale je teď Kaskáda v adekvátní kondici poměr cena výkon za tu cenu dle TT (1800,- po 10% slevě)?
 
nemáte někdo volný voucher na Kaskádu do Brna? v ceně do 800 Kč za 18 jamek?
Kaskada se da hrat za polovinu, na principu 1 fee 2 hraci. fairway2hotel , a to i o vikendu. .
 
Lákal jsem @RobertSlajs , ale slíbil budoucí manželce cyklovýlet. Shodli jsme se, že záměna za solo golf by mohla poněkud omezit jeho sexuální život. Tak co ostatní, kteří nejsou ohroženi?
Já si myslím, jak jsem strašně vtipnej a @PFP je ten neklidnější hráč na světě, který neproměněný třímetrák maximálně komentuje zcela vybraným slovníkem, např.: "to jsem ale překvapen, kterak se mi míček poněkud vychýlil ..." a podobně.
Prostě zábava zajištěna.
To mu vyměnili mozek? Či co ??
 
Kdyby měl někdo zájem, mám doma tyhle dva poukazy. Já to nevyužiju, navíc přes ČGK bych to koupil levněji.
1660036029374.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom