Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové kupony

Sauron

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
21,9
Zdar. Z posledního turnaje mám 20 těhle https://www.golfovekupony.cz/#seznam-hrist kuponů. Nabízím je do spolhry, jinak mi propadnou, páč dávat mi tyhle věci je házení falešných perel pravým sviním.

Návod ke spoluvyužití
  1. Připravte se psychicky na spolhru se mnou
  2. Ze seznamu hřišť vyberte, co a kdy chcete hrát - kupony se nedají na některých hřištích využít vždy
  3. Napište sem, nebo do SZ.
Jsem z Mělníka, takže Rožnov asi ne. Ideálně max dvouhodinový dojezd.
 
Možná bych využil Grabštejn, či Cihelny, ani jedno hřiště jsem nehrál a mám si je v plánu letos odškrtnout :). Ale muselo by se to domluvit nějak dopředu, vzhledem k tomu, že je to ve všední dny, tak bych si musel vyřešit volno (předběžně druhá polovina srpna).
 
Možná bych využil Grabštejn, či Cihelny, ani jedno hřiště jsem nehrál a mám si je v plánu letos odškrtnout :). Ale muselo by se to domluvit nějak dopředu, vzhledem k tomu, že je to ve všední dny, tak bych si musel vyřešit volno (předběžně druhá polovina srpna).
Můžu obojí, navrhni termín pokud se někdo přidá, jen lépe.
 
Jo raději pište sem, protože
  • jinak to téma zapadne,
  • třeba uděláme i 4 členný flight - druhý kupon samozřejmě poskytnu též.


V mé blízkosti jsou Buky, Myštěves a Bohdaneč, kdyby ti nevadil začátečník :)
 
Ahoj,
na severu se (pokud budu doma) klidně přidám i bez kupónu téměř kdykoliv ;)
 
Nabízím golf digest vouchery na slevu na hřištích
9DA6AD64-D5F1-4CEC-9664-FBB18AF72B2C.jpeg
 
Možná bych využil Grabštejn, či Cihelny, ani jedno hřiště jsem nehrál a mám si je v plánu letos odškrtnout :). Ale muselo by se to domluvit nějak dopředu, vzhledem k tomu, že je to ve všední dny, tak bych si musel vyřešit volno (předběžně druhá polovina srpna).
Navrhni, jsem prozatím flexibilní
 
Nabízím golf digest vouchery na slevu na hřištích
Zobrazit přílohu 31770
Taky bych je nabídl. Ale je to platné pouze pro předplatitele GofDigestu. Nevím, jestli se to nějak na místě kontroluje, ale asi to nestojí za to, dostat ně jo někoho do problémů s přihlédnutím k tomu, že ta sleva není zase tak atraktivní.
 
Taky bych je nabídl. Ale je to platné pouze pro předplatitele GofDigestu. Nevím, jestli se to nějak na místě kontroluje, ale asi to nestojí za to, dostat ně jo někoho do problémů s přihlédnutím k tomu, že ta sleva není zase tak atraktivní.
Jasny :) ja ty vouchery sam nevyuziju a tudiz ani nevim jaky maji system kontroly
 
Navrhni, jsem prozatím flexibilní
Možná bych byl pro ty Cihelny, slyšel jsem na to samou chválu. Zkusím se zeptat jednoho známého, že by šel taky pokud by ti to nevadilo - hcp 26.
 
Možná bych byl pro ty Cihelny, slyšel jsem na to samou chválu. Zkusím se zeptat jednoho známého, že by šel taky pokud by ti to nevadilo - hcp 26.
Je to šumák, jen kupony jsou 1+1, tzn my dva za půl, známý za celou. Cihelny jsou super, a můj HCP je taky tak.
 
Je to šumák, jen kupony jsou 1+1, tzn my dva za půl, známý za celou. Cihelny jsou super, a můj HCP je taky tak.
Super, kdybys sehnal ještě někoho, tak by to vyšlo hezky na kupóny, případně zkusím sehnat já. Nebo by se někdo přidal?
 
Davide, ta knížka je bohužel na jméno, takže funguje jen 1+1.
Áha, myslel jsem, že je "putovní". Nevadí, zeptám se a když tak půjdem sami.
 
Taky bych je nabídl. Ale je to platné pouze pro předplatitele GofDigestu. Nevím, jestli se to nějak na místě kontroluje, ale asi to nestojí za to, dostat ně jo někoho do problémů s přihlédnutím k tomu, že ta sleva není zase tak atraktivní.
Využil jsem je asi před 3 roky a nikdo nic nekontroloval. Ono je to dost špatně prokazatelné, když nemám žádnou kartičku k předplatnému ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom