Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové kalhoty pro každou příležitost?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jak řešíte kalhoty? chodíte v golfových kalhotech běžně do práce? Řeším to, že můj standardní pracovní oděv jsou v podstatě džíny (pro těch pár příležitostí klasické kalhoty), k tomu košile příp. triko s límečkem, nemáme předepsaný codedress, takže džínsy jsou v pohodě. Blbé na tom je, že se v nich na hřiště nedá, vyjma etikety je mi to nepohodlné, takže si beru potom jiné kalhoty na převlečení, když hned po práci jdu hrát. 

Rád bych džínsy v podstatě nahradil látkovými do klasičtějších barev, se kterými se jednak dá do práce (kanceláře) a pak i na golf. Průměrně džínsy při každodenním nošení mi vydrží tak cca půl roku, začnou se mi pak prošoupavat v rozkroku a je to na vyhození, i když se jedná o Levisky, tzn. že to není za pár stovek. Bohužel golfová kaťata jsou ještě dražší, často, takže bych si rád udělal představu o tom, jak dlouho při každodenním nošení vydrží? Jasné, bude jich víc, ale zajímala by mě průměrná životnost při každodenním nošení. Přeci jen, pár kilometrů se v tom nachodí...
 
No, kupuju negolfové kalhoty, v kterých se dá jít na golf i do práce. Třeba u Wranklera mají běžně "pláťáky" různých barev. Nebo v klasických outdoorových shopech se dají najít. Nebo AlpinePro, ale ti u tmavších barev mají problémy se stálostí. Už jsem takhle několikery vracel, tak na ně pozor.
 
Golfové kalhoty vydrží celkem dlouho. Ony se nemají moc jak při golfu ničit. Až na jednu výjimku - při nošení bagu na třmenech. Mám zkušenost, že se třením o bag kalhoty poškotí. Převážně na lemech kapes. Zadních samozřejmě. Takže na to případně pozor. Jina jsou to držáky
 
Ti nevím s těmi "držáky". Bude to značka od značky. Já si koupil něco od značky, která je "nástupcem" envy. A během půl roku dost vyšisovala barva na vrchní straně stehen, vypadá to blbě i na trénink. Je fakt, že jinak drží bez poškození. Samotné jméno té "nové" značky si bohužel nepamatuju, ale můžu doma dohledat...
 
JardaK: S těmi outdoorovými jsem to řešil chvilku taky, blbé na tom je, že na případném jednání to vypadá pak blbě, ale jasně, řešením je pak mít v práci něco na převlečení. Ok, vypadá to tedy, že vyšší investice do golfových kalhot se vyplatí, asi o víkendu vyrazíme na nákupy, v bestgolfu mají výprodejové akce stylem 2 + 1 zdarma. 
 
Requo: psal jsem outdoorové obchody, ne kalhoty. Koupíš tam kalhoty, které vypadají naprosto civilně...

Odesláno z mého SM-N910F pomocí Tapatalk
 
Ja tedy doporucuji kalhoty golfove, ne obycejne. Nejpraktictejsi co mam jsou od pumy. Defakto 100% plast, ale neni to na nich videt. Jsou z lepsiho materialu, co se tyce moknuti, nemusi se defakto zehlit. Tmavsi barva je vyhodou, neb pokud jde do prace clovek po golfu, casto je spodek trochu spinavy... a hneda na bile nevypada dobre - zkusenost. :)
Jinak levne a opravdu nenapadne se daji poridit od Blazka, maji je i v outletu ve sterboholech.
 
Jan: kouknu na to. Ja jsem si ted pořídil jedny od callawaye, ve sleve cca za 1400, no, neni to úplně zadarmo, ale furt levnější, nez ty dziny. :) to mnohé připomnělo, jak jsem se byl podívat v te golfové periferie na chodove... tam bych nechal celou výplatu. Drahe, no.

Škoda s tim oblečením, ze po netu se to skoro nedá koupit. Ty střihy proste jsi i u jedne značky novejsiho modelu jine.
 
Souhlasím s Janem, kalhoty puma Tech 6-pocket/5-pocket mám v pěti barvách a většinu času jiné nenosím. Co se týče ceny, zkusil bych se podívat v Golfarts v Holešovicích, mají do 14.2. slevy na outlet až 70%. Koupil jsem kalhoty callaway za 465 :)
Do blátivého počasí mám kalhoty Dunlop ze sportsdirectu. Stojí cca 400,-, takže mi jich není líto když se zničí nebo zašpiní.
 
Hlasim, ze v GA maji dobre slevy i na altualni modely. Jsem tam dnes zas zarval za ... :)
 
Mě chcete naštvat? Jane, díky za tip. :)

No, já hlásím, že o víkendu jsem koupil jedny kalhoty od Callawaye pro sebe, tedy bohužel ne za cenu, jako Honza Košťál, ale pořád to docela šlo a doma jsem zjistil, že k tomu nemám vhodné boty. Začínám být díky golfu horší jak ženská. :) Co mě ale vůbec nepotěšilo (resp. jak se to vezme), má drahá polovička si koupila takovou modrou sukýnku, půlka látky, jak na mých kalhotech, cena dvojnásobná než ty kalhoty. Tenhle svět je zvrácený.
 
Já se díky golfu stal v oblečení, troufámsi říct, horší jak ženská :D Je třeba na oblečení i boty vychytat akce. v GA je každý týden na něco, vždy to každé pondělí na netu omrknu a jelikož bydlím půl kilometru od obchodu, hned běžím :) Myslím, že v GA jsou největší slevy ze všech obchodů.
 
Ti nevím s těmi "držáky". Bude to značka od značky. Já si koupil něco od značky, která je "nástupcem" envy. A během půl roku dost vyšisovala barva na vrchní straně stehen, vypadá to blbě i na trénink. Je fakt, že jinak drží bez poškození. Samotné jméno té "nové" značky si bohužel nepamatuju, ale můžu doma dohledat...
Ahoj Jardo. Kilpi se to myslím jmenuje... je to levnější značka a dle toho vypadá...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom