Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové hole Anglie

Já nakupoval hlavně dřív, když byly ještě dobrý kurzy GBP/CZK a vyplatilo se to, teď už ne. Nakupoval jsem teda hlavně na onlinegolf.co.uk, ale myslim že i nějakej ten nákup z golfonline byl a nebyl nikdy žádný problém, rychlost doručení skoro stejná jako přes Českou poštu :D 
 
Děkuji za info. Jedná se mi o hole které už jsem v Čr nenašel v nabídce. Jinak co se týče libry tak teď je na minimu. Někdo kdo by měl zkušenost přímo se stránkou lefthandetgolf.co.uk by tady nebyl?? 
 
Ahoj objednával jsem na lefthanded několikrát a vždy vše v pořádku.
Dokonce když jsem objednal driver domluvil jsem k němu slevu na hybrid 50%.
Asi tolik k tomu :)
Já je můžu doporučit.
 
Golfonline.co.uk mohu taky doporučit, nakupoval sem tam 2x a vždy do 4-5 dní doručeno.
 
Tak jen pro informaci, vše proběhlo bez jediného problému. Doba doručení 6 dní, z toho dva dny víkend. Poštovné zdarma nad 150 liber. 
 
Z celé EU, tj včetně Anglie se neplatí clo ani DPH.
 
Přesně jak píše Karlos. Platil jsem online po dokončení objednávky a tady mi to dovezl kurýr společnosti DPD. 
 
No ale jde o to jestli se to ještě vůbec vyplatí když k tomu ještě připočtete dopravu. 
Btw nevíte někdo o nějakých krámech v německu poblíž hraci? Nebo třeba jestli existuje nějaká golfová prodejna druhé jakosti? 
 
No to záleží na tom co a za kolik kupuješ, porovnat ceny tady a tam není takovej problém. Jinak tady na fóru jsme kupovali z Anglie vozíky, cena tady min kolem 4k, z Anglie s dopravou 2k, jednoduchý nebo složitý počty ?  :D
 
Nad určitou částku maj poštovný zdarma. Vím že na onlinegolf stačí koupit nad 100 liber. Což kdyz člověk chce koupit nějakou tu hůlku, nebo se domluví ve více lidech, není zase taková nedosažitelná cifra. Jinak, když byl kurz kolem 30 liber pár let zpátky, tak se tam vyplatilo všechno, teď už záleží na konkrétním kusu. 
 
Já tedy ne. Taky by mě to zajímalo, jestli to dál funguje jako dřív, ale jsem v tomto skeptik a nechci dělat pokusnýho králíka.😜
 
Pár zkušeností z mého okolí, boty, hadry atp., někomu to přišlo v režimu jako dříve, někdo platil za proclení + DPH ( hlavně pokud šlo přes DHL, tak to byla skoro jistota ), což třeba u těch hadrů bylo asi 8% clo + 21% DPH + poplatek DHL za proclení.

Takže je asi potřeba si dobře spočítat, jestli se to i po zaplacení DPH a cla ještě vyplatí.
 
Já kupoval v dubnu, zboží přišlo asi za týden. Platil jsem clo, řešilo to za mě DHL, kterým jsem jen poslal peníze.
Cenovou výhodnost nedokážu posoudit, protože jsem kupoval to, co v ČR není k dispozici...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom