Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové gadgety a udělátka

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Občas asi každý narazíme na nejaky výrobek pro golfisty, nad kterým zastává rozum stát, pripadne jehoz funkce je značně diskutabilní. Sem s nimi, at víme, ta co vše se dá v golfu vyhodit penize. :)

Začnu, me porad zaráží golf mobil boomerang, snad i z ceskych luhu a haju - za dvacet tisic, prenosny driving automat s mickem na provazku.

viz https://youtu.be/uPgg8Qy0RIs
 
A jak ten radar funguje?
Nekde jsem videl hledatko, co fungovalo ma principu optickeho sensoru s displayem. Problem byl v tom, ze na to, aby hledatko naslo musel byt mic videt, coz trosku popira smysl hledatka. Na slunci to bralo kazdy list jak mic. :)

Par vtipnyvh veci...
Pro ty, co nepochopili, ze golf lze hrat i mene nez 14ti holemi nebo je lze pujcit: https://www.kickstarter.com/projects/dv ... escription

A jedna fakt lahudka na zaver, ktera by v CZ asi byla velky hit: pantofle se spiky!
https://www.kickstarter.com/projects/44 ... =discovery
 
V míčku je RF chip. Nemusíš ho vidět, v ruce máš skener a prohledáváš okolí. Funguje tak cca do 15m. Hodí se to zejména když jsou někde hodně husté rafy nebo křoví a podobně.
 
A pouzivas to, nebo se na to doma prasi?

Me prijde, ze neni v zajmu vyrobcu micku, aby byl micek nalezen :))
 
Helldriver řekl:
V míčku je RF chip. Nemusíš ho vidět, v ruce máš skener a prohledáváš okolí. Funguje tak cca do 15m. Hodí se to zejména když jsou někde hodně husté rafy nebo křoví a podobně.
Nejak se mi nechce bverit ze by RF fungovalo na 15m.... To by jsi musel asi na zadech vlacit nejakou poradnou antenu :)
 
alda řekl:
Helldriver řekl:
V míčku je RF chip. Nemusíš ho vidět, v ruce máš skener a prohledáváš okolí. Funguje tak cca do 15m. Hodí se to zejména když jsou někde hodně husté rafy nebo křoví a podobně.
Nejak se mi nechce bverit ze by RF fungovalo na 15m.... To by jsi musel asi na zadech vlacit nejakou poradnou antenu :)
Záleží na terénu, píši cca do 15 m. V návodu píší do 100 stop , ale to je skutečně velmi přehnané. Anténa je zabudována ve vyhlédávači a ten má cca 20x 10 cm.
Funguje to i když ti někdo " omylem"  :eek: sebere míček a strčí si ho do kapsy. :p
 
Občas při procházení ebay atp narazím na různé golfové vychytávky, gadgety, některé lepší, někdy horší. Občas si zaslouží samostatné téma, ale většinou ne. Tak to co koho zaujme, že by mohlo rozšířit golfové obzory ostatním sem, ideálně s odkazem. :) Diskuse vítána.


GolfGear (ale mají to teď všude :)

https://www.golfgear.cz/produkty/watch-score-counter/x_5483

ZDGA0031.jpg




GolfGear za 89 Kč, jako, je to hodně hardcore retro. :-D

Ale vemte ty výhody:

* nemusí se nabíjet
* vydrží vodu
* sedí na každém zápěstí
* čitelné i na slunci
* bezkonkurenční cena
 
Da se k tomu koupit drzak na JuCad? :D
 
Uplne vidim, jak toci tu reklamu... tu cast u potoka a krom micku tam maji i 2 ryby. :D

Jinak verzi na 100 micku nemaj? :)
 
Coz o to, udelatko je to pekne, ale myslim, ze moc velka cilova skupina, ktera to koupi, nebude. To aby clovek tahal pomalu bagy dva, na ruzne kramy kolem...
 
Trochu KOPR, takže hledám si koberec na zimu, patovací (doma jsem si už prosadil, že se mi plovoučka v obýváků nelíbí (jasně, studí to, je to hlučné, prach na tom a tak)) a že nutně musíme mít ZELENÝ koberec - a narazím na další vychytávku!

ROBOCOP!


Viz link - 45 USD
 
Trochu KOPR, takže hledám si koberec na zimu, patovací (doma jsem si už prosadil, že se mi plovoučka v obýváků nelíbí (jasně, studí to, je to hlučné, prach na tom a tak)) a že nutně musíme mít ZELENÝ koberec - a narazím na další vychytávku!

ROBOCOP!


Viz link - 45 USD

to budou mít sousedi pod Váma radost, až začneš do podlahy dělat důlek pro tuhle věc :)
 
Tak to je pecka :)
Koukam ze cenove je to srovnatelne.
Máme na zahradě obrovský ořešák a já každý rok zoufale přemýšlím jak se z tou záplavou ořechů pod záplavou listí vypořádat. Tak jsme takovou věc hledali, ale zatím neporidili..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom