Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové eshopy - kde nakupovat, doporučení, varování

Jak píšeš, od ledna 2018 čekám na kahoty z webgolfu :)
me behem karanteny na puttovaci koberec, ktery by mel byt skladem napsali, ze bude za 2 tydny :D tak jsem zrusil objednavku a dva tydny se dozadoval o vraceni penez
 
Nabidky z Webgolfu jsem zrušila, to už bylo hraničící se spamem.
 
Nabidky z Webgolfu jsem zrušila, to už bylo hraničící se spamem.
To je spam. ja jsem to zrusil jiz nekolikrat a porad posilaji. Bude potreba aplikovat zakon o GDPR
 
Tak to jsem nečekal, že bude víc takových obchůdků. Asi je to případ od případu.
Spíš mne zaráží, že si dovolil poslat něco jiného místo toho, aby posall peníze zpět.

Ještě že již mnohokrát jmenován www.golfuk.cz funguje jak má.
Tam nakupujte zvesela.
 
Tak to jsem nečekal, že bude víc takových obchůdků. Asi je to případ od případu.
Spíš mne zaráží, že si dovolil poslat něco jiného místo toho, aby posall peníze zpět.

Ještě že již mnohokrát jmenován www.golfuk.cz funguje jak má.
Tam nakupujte zvesela.
Souhlas. Pokud má v nabídce, vždy beru všechno jen tam. Ten přístup mi vyrazil dech už při první objednávce.
 
Tak to jsem nečekal, že bude víc takových obchůdků. Asi je to případ od případu.
Spíš mne zaráží, že si dovolil poslat něco jiného místo toho, aby posall peníze zpět.

Ještě že již mnohokrát jmenován www.golfuk.cz funguje jak má.
Tam nakupujte zvesela.
Ještě k té pochvale WWW.GOLFUK.CZ : Na vánoce jsem na poslední chvíli sháněl dárek, tak Marek Kunc zavolal, že to neposílá poštou, ale přiveze osobně... prý toho měl více po Východních Čechách, tak sednul do auta a rozvezl zboží. Přitom ceny vždy mezi nejlevnějšíma.
 
Jak píšeš, od ledna 2018 čekám na kahoty z webgolfu :)
A dočkal jsi se? My čekáme 4 měsíce na puttovací koberec, který mají stále "k dodání do 3 dnů" :D
 
Golf.uk vždy naprostá spokojenost, objednávám již jedině tam. Už několikrát se mi stalo, že jsem objednal a následující nebo druhý den po objednání měl zboží doma.
 
A dočkal jsi se? My čekáme 4 měsíce na puttovací koberec, který mají stále "k dodání do 3 dnů" :D
Já čekám už více jak 2 měsíce na headcover, který je skladem nebo ihned k odeslání ... právě koukám, že to změnili na dodání do týdne, jdou do sebe ...:(
 
Golf.uk vždy naprostá spokojenost, objednávám již jedině tam. Už několikrát se mi stalo, že jsem objednal a následující nebo druhý den po objednání měl zboží doma.
přesně - teď jsem objednával na GolfUK.cz bag - reakce pana Kunce a jeho flexibilita ohledně možnosti vyzvednutí byla naprosto neskutečná, musím rozhodně pochválit a doporučit (byť zatím první nákup)
 
Nakupuji osobně GolfArts, občas i online a nemohu si stěžovat, úplná pohoda - před časem na upozornění @macdav (díky) na 15% slevu jsem koupil ClickGeara a do dvou dnů doma..naposledy jsem kupoval přes Muziker.cz - dálkoměr a do tří dnů také doma...myslím, že až na pár výjimek jsou všechny online obchody OK...
 
Muziker taky musím potvrdit bez problémů. Reklamace bagu - urvané zipy - vyřízení bez problémů, v zákonné lhůtě vyřízeno, poslali nový bag.
 
Já čekám už více jak 2 měsíce na headcover, který je skladem nebo ihned k odeslání ... právě koukám, že to změnili na dodání do týdne, jdou do sebe ...:(
voláme tam každý týden od začátku roku a stále stejná odpověď "příští týden to bude na skladě" :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom