Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové členství 2017, kde zakotvit?

Jirka75

Aktivní člen
Jméno
George
HI (HCP)
8
ahoj, chtel bych vas pozadat o nejake zajimave tipy golfoveho clenstvi pro pristi rok. Lokalita Praha Vychod, Praha , Stredni Cechy.
Jak to planujete vy se clenstvim, je plno lidi jako ja, kteri treba zkusili jen "virtualni klub".
Osobne se mi letos uz nechce platit ČGK takové prachy ..... proto hledám inspiraci. Bestgolf zase musite chytat, jinak si nezahrajete.
Zatim mam favorita Mstětice (mam to 15 minut), diky lokalitě, cena je 20.000 za rok, pak mozna Benatky, vychazi na 13.000 a dalsi hriste na ktere se tesim je ve Vinori, ale tomu davam tak rok cas.
Mohu poprosit o vase tipy nebo zkusenosti ? Jsou mezi vama ostrileni pardalove ....
 
Jsem si rikal, kolik je asi zajemcu pres Bestgolf o hru a jaka je asi sance se dostat na hriste. Zrejme zalezi jak brzo clovek udela rezervaci. Ale sejne nerozumim jak to je. Treba Stirin je uveden u vsech clenstvi. Cili muze hrat 6+2+1+1=10 denne lidi nebo flightu?
 
Pokud ti Jirko nevadí devítka, koukni na Kotlinu. Mám pocit, že tam byly ceny fajn a hřiště je taky ok.
 
To alda: na kazdem hristi mas predem dany pocet mist na den.
Napr. Mstetice 3 ks, Berovice 4ks, kdyz odehrajes prvni hru, vidis jen tyden dopredu.
Start moznosti blokace hry zacina rano v 9. Kdo je rychlejsi ten ma.
Obecne: musis na to kazdy den myslet a byt v 9 u kompu, abys chytl ten den co se otvira, takze ten 7. ode dne D. Obcas nekdo odrekne a kdyz na to casto koukas, mas sanci chytit. Ale planovat se neda skoro vubec. Vlastne jen ta 1.hra na konkretnim hristi, to vidis 1 mesic dopredu.
To Jarda: Kde mas domovske ?
 
Já v Hořehledech, bydlím na Praze západ. ..
 
Podobné téma bylo tu: http://www.19jamka.cz/viewtopic.php?t=157

Mám zkušenost s virtuálem a to zmíněným bestgolf. Pro letošek jsem volil Ekonomické členství, tuším že to vyšlo na 3.333, s tím, že jsem si myslel, jak nebudu mít šťastnou ruku - garantovaná hra na šesti hřištích. No, dopadlo to přesně tak, jak jsem se obával, jsem tak línej něco dopředu si blokovat a zamlouvat, že jsem nevyužil ani jednou. Úplně mě znechutila nutnost si něco rezervovat v jednom systému (bestgolfu) a pak ještě honit čas na hřišti, příp. obráceně. Prostě limity mě nebaví. Věřím, že někoho to baví a nemá s tím problém, pro mě to ale není.

Takže touhle cestou se už nevydám. Taky jsem střední Čechy, u letiště, tak uvidíme kam jak dál. Pravděpodobně to ale ještě letos vyřeším tak, že koupím jakékoli základní členství do 1500,- - a budu doufat, že kam se příští rok dostanu, bude nějaká mírná sleva a nebo budu řešit akce, které častou jsou na teetime - slevy za platbu kartou atp. Za sebe musím i říct, že je mi moc sympatická aktivita lidí Golf Snailu - kterou bcyh rád podpořil, byť je to takové pidi hřiště kousek na sever od Prahy (mám blízko) - http://www.golfsnail.cz/cenik/ a potom jezdit hrát na jiná hřiště, v podstatě za normální cenu. Tak uvidím.

Líbí se mi i Jardou zmíněný Terezín. Jen prostě - blbá silnice od Letiště. Chtěl bych něco s dobrým poměrem cena/výkon blízko - ale když jsem se stěhoval, ještě jsem golf nehrál. :)
 
Pánové, pokud by pro vás bylo zajímavé členství u nás v Hořehledech, tak dejte vědět. Když se vás dá dohromady vícero, tak určitě dokážu u Výboru vyjednat zázraky:). M.
 
Skoda, ze to na plzen mam daleko. Jinak bych zvazil.

Ja jsem po zvazeni vseho sel do Pysel. Maji levna clenstvi, kde v cene je 1 nebo 3 fee na kvalitni 18tku a jeste akci na 50% slevu na fee prvni ci posledni mesic v sezone. Zbytek resim dle potreby. Byval jsem CGK, ale nebyl jsem uplne happy. Chci byt svobodny, jit s kde kym a ne dle toho kde mi to vychazi a 100ku levneji. Prekvapive jsem letos moc nevyuzil feecka pres erste.
 
Requo řekl:
Podobné téma bylo tu: http://www.19jamka.cz/viewtopic.php?t=157

Mám zkušenost s virtuálem a to zmíněným bestgolf. Pro letošek jsem volil Ekonomické členství, tuším že to vyšlo na 3.333, s tím, že jsem si myslel, jak nebudu mít šťastnou ruku - garantovaná hra na šesti hřištích. No, dopadlo to přesně tak, jak jsem se obával, jsem tak línej něco dopředu si blokovat a zamlouvat, že jsem nevyužil ani jednou. Úplně mě znechutila nutnost si něco rezervovat v jednom systému (bestgolfu) a pak ještě honit čas na hřišti, příp. obráceně. Prostě limity mě nebaví. Věřím, že někoho to baví a nemá s tím problém, pro mě to ale není.

Takže touhle cestou se už nevydám. Taky jsem střední Čechy, u letiště, tak uvidíme kam jak dál. Pravděpodobně to ale ještě letos vyřeším tak, že koupím jakékoli základní členství do 1500,- - a budu doufat, že kam se příští rok dostanu, bude nějaká mírná sleva a nebo budu řešit akce, které častou jsou na teetime - slevy za platbu kartou atp. Za sebe musím i říct, že je mi moc sympatická aktivita lidí Golf Snailu - kterou bcyh rád podpořil, byť je to takové pidi hřiště kousek na sever od Prahy (mám blízko) - http://www.golfsnail.cz/cenik/ a potom jezdit hrát na jiná hřiště, v podstatě za normální cenu. Tak uvidím.

Líbí se mi i Jardou zmíněný Terezín. Jen prostě - blbá silnice od Letiště. Chtěl bych něco s dobrým poměrem cena/výkon blízko - ale když jsem se stěhoval, ještě jsem golf nehrál. :)
Naprostý souhlas! Vím, že členství jsme měli stejné. Já pokoušel asi 20x rezervovat v Benátkách a podařilo se mi to jen jednou a ještě jen díky majiteli, který mi dovolil jít nad denní limit. Jinak jsem nevyužil nic. Asi tři hřiště nešli rezervovat během roku vůbec........prostě hrůza, takže ani já už tohle nechci. A co se týká dalšího členství, tak taky vůbec nevím kam. 
 
Zajímavě vypadá pro Pražáky i členství v klubu přátel Golfu, od Ebermanna - osobní zkušenost nemám, sleduji to spíše ze zájmu, takže mě pro letošek zaujalo, že se stali oficiálním klubem - tuším, že dříve to fungovalo pod Terezínem (ruku do ohně za to nedám). http://pratelegolfu.cz/klub-pratel-golfu/clenstvi-2017/ - ten Terezín v nabídce Hrací členství by vypadal dobře.
 
Jinak Loreta plne clenstvi na zkousku za 12k vcetne pojisteni a volne hry jiz v roce 2016 muze byt tez zajimava alternativa. 
 
Na Lorete je za 12000 clenstvi bohuzel jen pro juniory:) Jinak by to byla bezkonkurencni cena. Benatkly nabizi fee za 9700 v predprodeji, to uz stoji za zamysleni. Jinak ja jsem s CGK spokojen, az na tu cenu, ale zase si muzu vybrat z vice hrist a vzdycky jsme si zahrali, kde jsme chteli.
 
Priste lepe necist klubovy newsletter na mobilu :))
 
CGK v kombinaci s neomezenou hrou na blizkem hristi mi prijde jako zajimave reseni. 

CGK nabizi moznost dokoupeni her od 300,- . pokud nemate toulavou, tak si tech par feecek muzete dokoupit ;)
 
Nové zprávy pro pražáky, Vinoř od 2018 :) cena naznámá 

ČGK: Osobní zkušenost M106 - v tomto roce využita a využívána, teda ještě 2 měsíce. Pro příští rok uděli chybu, dali max 80 her ročně, takže když vybereš zimní hry máš v létě máš smůličku.
Cena 36 tisíc.
Za mě osobně mají ve 2017 smůličku. Kdo chce víc, nemá nic.
Dokupy ujdou, ale začali taky zdražovat, asi ubývá členů ... teda 100% ubývá.
A bude hůř.
 
No tak jak to tu čtu tak nevím co zvolit na příští rok. Puvodně jsem chtěl zase bestgolf. letos jsem měl jen to obyč za 1500 s jednou hrou na štiříně a rezervace proběhla v poho. Na příští rok jsem chtěl dát řádné členství kde je 9 hřišť s neomezenou hrou a krom jednoho hřiště jsou ostatní cca do hodiny cesty ode mne (Mníšek Pod Brdy). ale po tom co tu píšete že jste měli s tim blbé zkušenosti nevím nevím. Tak teď babo raď
 
mkopcak řekl:
Pánové, pokud by pro vás bylo zajímavé členství u nás v Hořehledech, tak dejte vědět. Když se vás dá dohromady vícero, tak určitě dokážu u Výboru vyjednat zázraky:). M.
No příjde mne to docela drahé. Nejlevnější za 18000 ?
 
Mirek: Pokud si s BEST¨golfem spokojený a nevadá ti ty registrace, tak ykus od nich to ekonomicke členství - tam by si měl mít hru garantovanou na šesti různých hřištích v Praze či okolí. Jinak na Hořehledy - využij vánoční akci: 10.000,-. :) Viz http://www.19jamka.cz/viewtopic.php?f=97&t=326
 
Vinor pry podzim 2017, ale chteji se srovnat s nejlepsimi resorty a obavam se, ze se to bude blizit cenou i modelem Cernemu Mostu. Mate nekdo zkusenost s Prazskym golfovym klubem http://www.pgk.cz/ Pro me uplne neprehledne, ale cena a skladba hrist nevypada marne.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom