Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové členství 2017, kde zakotvit?

Dass67: Zkušenost nemám. Nicméně tedy když kouknu na tu úplně základní nabídku - vystaven í kartičky ČGF bez naprosto ničeho a cena 1300,-, tak to, že je to jen jednoduchý administrativní krok, nic moc. :) Ale třeba se někdo s reálnou zkušeností najde. Ta Praha je na tohle prostě drahá, ať se na to člověk kouká, jak chce.
 
Bestgolf už má nabídku na 2017 bohužel vypadli Beřovice, Hodkovičky a Černý most.  Takže pro mě asi po 4 letech konec.

Hřiště 2017:
Botanika 4 x 18 
Karlštejn 4 x 18 
jKonopiště 4 x 18 
Lázně Bohdaneč 4 x 18 
Líšnice 4 x 9  
Mstětice 3 x 18 
Poděbrady 4 x 18 
Štiřín 6 x 18 jamek
 
Mám to s Bestgolfem úplně stejně. Beřovice, Černý most a Benátky jsem měl kousek, místo toho tam je Karlštejn, Konopiště a Lázně Bohdaneč, všechno přes celou Prahu nebo daleko. Pro mě velké zklamání a na příští rok budu řešit něco jiného, protože kupovat to v podstatě jen kvůli Mstěticím mi nepřijde zajímavé.
 
Mám zkušenost s PGK , co chceš vědět? Nově jsou v jednání Slapy, Hodkovičky, a možná i Zbraslav. Podle mého pro Prahu a okolí je to nabídka dobrá. 
 
Dneska jsem dostal tip na Golf klub Davis. http://www.gcdavis.cz/ podobny system jako Best Golf.
Benatky, Kotlina, Mstetice, Stirin, Lazne Boh., Podebrady, Svobodne Hamry,
Pry je tam mene clenu nez na BG a tak jsou feecka lepe dostupna. Nijak jsem to neoveroval.

Neni to uplne spatne ale porad spise pro druhou stranu Prahy.
 
Dneska jsem dostal tip na Golf klub Davis. http://www.gcdavis.cz/ podobny system jako Best Golf.
Benatky, Kotlina, Mstetice, Stirin, Lazne Boh., Podebrady, Svobodne Hamry,
Pry je tam mene clenu nez na BG a tak jsou feecka lepe dostupna. Nijak jsem to neoveroval.

Neni to uplne spatne ale porad spise pro druhou stranu Prahy.

Dík za tip. Pěkné, docela. škoda, že je to, spíše pro hráče golfu ve Středočeském a Východočeském kraji. Ale určitě se to bude někomu hodit.
 
Loreta uz opet nabizi clenstvi swing (1 18tka zdarma) za 1550,- (vcetne registrace) s tim, ze do pulky dubna jsou fee za 50%.

Z meho pohledu nejlepsi value for money clenstvi pro lidi co nehraji kazdy den... a po zkusenosti s minulym rokem (kdy jsem odesel od CGK) je to pro me asi nejlepsi volba.
Utratil jsem stejne penize jako predloni, ale byl jsem uplne svobodny a vyuzival ruzne slevy co se nabizely.
 
Podobně, ale už je to dál od Prahy, nabízí na rok 2017 i Terezín. http://www.golfkotlina.cz/cs/proshop/e-shop/rocni-clenstvi/
tzv. Evidenční členství (3x hra 18 + registrace u ČGF a sleva 20% na hru v sezóně 2017)

Btw. musím říct, že tento formát nabídek se mi pro to občasné, "nezakotvené" hraní líbí.
 
Ten GCDAVIS vypadá opravdu hodně zajímavě. Ale asi by nebylo od věci si někde zjistit dostupnost hřišť při rezervacich aby to nedopadlo jako minulý rok s BestGolfem :confused:
Pár z nás o tom tu už mluvilo.

Ale pro mě super hřiště.Všechno kromě Hamrů a Kotliny cca. půl hodinky cesty.
 
Ahoj bando nebudu chodit kolem horké kaše, musím se přiznat, že jsme se upsal za zajímavých podmínek ( s manželkou a juniorem, druhej už tam členství má ) na 2017 ve Mstěticích, mám to 15 minut. Ne, že by se mi to hřiště extra líbilo ( nemxslím kvalitu, ta je super) , ale dostupnost vyhrála. Osobně preferuji styl Karlovy Vary :) příroda, stromy, voda, atd. Zázemí mají ve Mstěto fajn, šéfa normálního chlapáka Jardu. Driving je OK pating je fajn. Jen chipping by mohl být zajíměvější. Pak samozřejmě vezmu i ČGK ale jen těch 5 her za rok, k tomu jsou zajímavé dokupy, jako Karlštejn 600 atd.

Letošní zkušenost: ČGK M10/6 a ještě Bestgolf k tomu už nebudu opakovat.
Každopádně musím říct, že jsem hrál kdy a takřka kde jsem chtěl. Vyzkoušel jsem si jaké to je.
Bestgolf já ani manželka zatím opakovat nebudeme, nejsou Benátky ( celoročně hratelné ) Hodkovičky ( taky tak ), Beřovice jsem měl moc rád a devítka na Černým mostě odpoledne po práci neměla chybu. Karlštějn i Konopiště mám hodinu cesty, na to čas už nezbývá. Poděbrady pomalu a jistě umírají, kdo tam byl, ví o čm mluvím, takže smůlička.

Tak přeji všem štastnou ruku při výběru členství :)
 
Ten GCDAVIS vypadá opravdu hodně zajímavě. Ale asi by nebylo od věci si někde zjistit dostupnost hřišť při rezervacich aby to nedopadlo jako minulý rok s BestGolfem

Tome, tak to zkus, pro Tebe vzhledem k lokalitě by to mohlo být velmi dobré a hlavně, máš asi i lepší možnost hrát v týdnu (zorganizovat si práci), takže pak ta dostupnost bude určitě na tyhle časy mnohem lepší, než o víkendu.
 
Tome, tak to zkus, pro Tebe vzhledem k lokalitě by to mohlo být velmi dobré a hlavně, máš asi i lepší možnost hrát v týdnu (zorganizovat si práci), takže pak ta dostupnost bude určitě na tyhle časy mnohem lepší, než o víkendu.

Hodně nad tím přemýšlím. Zkoušel jsem najít nějaké recenze na "úspěšnost rezervací" ale bohužel. Takže jsem napsal na tohle téma dotaz přímo na jejich mail a doufám, že přijde objektivní odpověď a né pouze taková, jakou by chtěli abych si přečetl :)
 
Hodně nad tím přemýšlím. Zkoušel jsem najít nějaké recenze na "úspěšnost rezervací" ale bohužel. Takže jsem napsal na tohle téma dotaz přímo na jejich mail a doufám, že přijde objektivní odpověď a né pouze taková, jakou by chtěli abych si přečetl :)

Dej pls vedet odpoved, docela by me zajimala.
 
Žďárec.
Členem v GCDavis jsem od letošního jara a na 2017 jsem teď prodlužoval. Ohledně úspěšnosti rezervaci. Záleží na tom kdy. Člověk musí být rychlý hlavně o víkendu a ohledně několika nejvytizenejsich hřišť. Hlavně Mstětice a Benátky.
 
Dva kamarádi si ten DAVIS koupili v polovině roku za nějakou dumpingovou cenu a spokojenost byla jen z toho, že to bylo laciné.;) Co říkali tak byl problém se dostat nějaké trochu hratelnější hřiště. Tak zbýval většinou jen Štiřín nebo Hamry. Co vím, tak letos to už nebudou opakovat.
 
Já měl vloni plné členství v Bestgolfu. Zůstal jsem sice v Bestgolfu ale zaplatil jsem si jen to členství se 6 hrama. Chci spíš cestovat a poznávat nová hřiště a vracet se na ty, který mě zaujaly.
Jsem z Mostu ale nejsem tam členem, protože poměr cena/výkon mi připadá dost nevýhodný. Trénovat chodím do Bítozevse. Kvalita hřiště, tréninkových ploch i klubovny je o třídu výš než v Mostě. Míček na driving je tam za kačku a s firemním fee, který si tam platíme (za 50 her 10.000 +DPH) vyjde 18-ka na 220 kč.
 
Žďárec.
Členem v GCDavis jsem od letošního jara a na 2017 jsem teď prodlužoval. Ohledně úspěšnosti rezervaci. Záleží na tom kdy. Člověk musí být rychlý hlavně o víkendu a ohledně několika nejvytizenejsich hřišť. Hlavně Mstětice a Benátky.


Přesně toho se obávám a nejspíš to nebudu riskovat podruhé. Bestgolf mi dal dost velkou lekci a mám takové špatné tušení,že by se to opakovalo....systém možnosti volné hry na základě rezervací na dvou místech (klub a hřiště) už ne, protože se prostě nechytáš a já nejsem zrovna z těch,kteří vědí,že za dva dny půjdou hrát v 16:20 - co když si chci dát třeba v klidu kafe před hrou :) - v takovém případě nestíhám tee time. A to prostě není pro mě.
 
Dej pls vedet odpoved, docela by me zajimala.


Odpověď přišla přesně v tom znění, které jsem očekával :cool:.
Tzn. hlavně prodat.
Na můj dotaz: "dostupnost rezervací" mi bylo odpovězeno zhruba takhle: "Dobrý den, náš klub funguje 5 let a pro větší spokojenost našich členů navyšujeme počet volných míst"

Když si to tak přeložím, vychází mi z toho následující....je vás tolik,že musíme zaplatit víc volných míst jinak jste v řiti :D
Takže Bestgolf......jen se to jmenuje jinak :D
 
Další tip na virtuál pro pražáky, na ktery jsem narazil, může být http://www.erbiagc.cz. Mám info jen z webu, zkušenosti nemám. Zaujalo mě to přes Císařskou louku, a relativně dost standardních slev na různých hřištích.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom