Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové ceny, výhry a odměny

Jsem viděl ve filmu (tuším Anděl na horách), že dávali "čestné" vlaječky - fuj. Diplom taky nic moc...
 
Znam jednu firemni turu, kde kazdy dostane na konci plaketu s fotkou a umistenim v ramecku. 
Je uplne jedno, jake cislo tam je, pusobi to velmi honosne... ;)
 
Helldriver řekl:
Já bych chtěl ten koláč. To by byla super cena.
ja bych chtel bednu lisnickejch housek :) :D 
 
Obnovil bych toto v podstatě rok a půl staré vlákno. Hádáme se obecně o tom s @mkopcak, ale sem tam to řešíme i s dalšími. Je tu od roku 2016 spoustu nováčků, takže spousta nových názorů.

Jaké ceny jsou pro vás nejlepší na oficiálních turnajích? Raději máte hodnotné ceny, nebo prostě něco spotřebního charakteru, co se případně předá dál? Golfové ceny - míčky, týčka, trika atp? V rámci akcí 19.jamky to řešíme tzv. Stolem cen - ať si každý vybere, co se mu hodí z dostupného. Hlavní problém asi je v tom trefit se do vkusu výherce - kdy většinou :) něvíte, kdo to bude. Takže - jaké ceny v minulém roce vám udělali největší radost a jak jste je využili?

Pokud můžete, zavzpomínejte a rozepište se. Spousta promotérů turnajů to tady čte (i když to nepřiznají) a může to být dobrá inspirace i pro ně. :)
 
Nejhezčí ceny jsou ty co se dají sníst nebo vypít. Viď @Mirda? Nehromadí se a při konzumaci si vzpomenu na to jak se dařilo:cool:
 
Mě třeba nejvíc potěší voucher na nějaké hřiště a míčky :D.
Rád bych se někdy účastnil turnajů o golfové bagy, vozíky či hole, ale tak nějak se do takových turnajů nedostávám :D :oops:
 
Nejhezčí ceny jsou ty co se dají sníst nebo vypít. Viď @Mirda? Nehromadí se a při konzumaci si vzpomenu na to jak se dařilo:cool:
Ano správně, máš pravdu @HonzaS , ty skleněné a podobné stejně za čas končí v propadlišti dějin. Jednou jsem si přivezl voucher na golfový pobyt pro dva v Turecku. To bylo milé, né že bych tenkrát hrál tak dobře, losovaly se vizitky.
 
Nejhezčí ceny jsou ty co se dají sníst nebo vypít. Viď @Mirda? Nehromadí se a při konzumaci si vzpomenu na to jak se dařilo:cool:
Souhlas a míčky. Zájezd asi čekat nemůžu, co ;)
 
Teď mi tak došlo co vlastně za ceny mám nejraději - potlesk a foto. To mě potěší více než ty věcné ceny. S mým hcp je těžší a těžší se umístit. O to více si to užívám. [emoji4]
 
Já asi nejradši vouchery, na hru, do golf shopu nebo třeba gripování jsem měl na posledním.. kosmetika už mě tolik nebere..:):):)
 
Letos dostanou nejlepší hráči Hořehledského krále a královny na zakázku vyráběné koruny. Díky moc @JardaK za pomoc!

900B5D7D-CA85-4DCA-8A03-16EC6333D24A.jpeg
7C4F048F-8F11-4520-90B9-9B01E93422C8.jpeg
 
To vypadá jako kus bytelnýho pozinku ... :eek: ... pokud se nemýlím, tak by potencionální král s královnou měli začít posilovat krční svalstvo ...:p

Po detailní analýze doporučil @JardaK materiál používaný pro stavbu jaderných reaktorů. No a protože je navíc praktik a věděl, že jdu po ceně, tak sehnal kus plechu z druhý ruky, už použitej. Je to super, protože to ve tmě svítí!
 
Vyhrál jsem víkendový pobyt pro dva.
Na voucheru bylo něco jiného, než skutečnost...i když darovanému koni na zuby nehleď...::eek::eek::eek:
 
Letos dostanou nejlepší hráči Hořehledského krále a královny na zakázku vyráběné koruny. Díky moc @JardaK za pomoc!

Zobrazit přílohu 6878Zobrazit přílohu 6879
Tak ti teda pěkně děkuju, teď budou všichni vykládat, že já můžu za to, že je to hnusný, těžký a rezatý.
Budou mít pravdu, ale jak jsi to chtěl, tak to máš [emoji3]
 
To vypadá jako kus bytelnýho pozinku ... :eek: ... pokud se nemýlím, tak by potencionální král s královnou měli začít posilovat krční svalstvo ...:p
Žádnej pozink, surový železo. Uskladněním v Martinovo vyplaveným skladu to teprve získá tu správnou patinu jako z vykopávek..
 
Nejhezčí a největší cena je REQUO Cup !!!
 
Žádnej pozink, surový železo. Uskladněním v Martinovo vyplaveným skladu to teprve získá tu správnou patinu jako z vykopávek..
Hodila by se podobná otázka, jako řiká Genzer v Partičce, když už neví kudy kam. "Když to pochčiju, zreziví to?" :D:D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom