Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové ceny, výhry a odměny

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Rád bych se zeptal, jaké drobné golfové ceny/odměny považujete kdo za nejuniverzálnější - udělají vám největší radost? Na turnajích se dávají různé sponzorské dárky, počínaje míčky, přes týčka, oblečení, vouchery, slevy na budoucí hru na hřišti atp. Každému sedne něco jiného, ale co Vás jako pozornost potěší skorem vždy a neurazí? Voucher na hru? Věcná cena - míčky?
 
Tak za mě rozhodně voucher na hru. Otázka je, zda se to dá ještě počítat jako drobná cena/odměna. Míčky a týčka vyhrávám často a zatím končí v šuplíku. Do vody nebo křoví mi stačí hrané míčky a tolik týček nikdy nespotřebuju co mám...
 
Tak za hole in one je dobrej zvyk davat auto bez strechy ci byt.  
Myslim, ze pekne poharky jsou prima. Zbytek je jedno, tak to nech na partnery. 
Beztak je to otazka zbytecna, neb to vyhrajes ty nebo David. :D
 
Hehe, slyšel jsem jen o jednom autě v ČR na amatérském turnaji a byla to oktavka. Žádný bez střechy. ..
 
Tak za mě jsou určitě super poháry jelikož ještě žádný nemám ale hrozně bych chtěl :D
Při první výhře jsem dostal asi 5kg uzenin, což na poličku dát nešlo a při umístění se na 2.místě celkově (3B tour - pořádáno Best golfem) mě pro jistotu vynechali úplně :oops:
 
jan: myslel jsem to spíše obecně, ne na indoor túru. Mně třeba osobně poháry vůbec nelákají - nikde. Přijde mi to takové nijaké, nemusel jsem je u žádného sportu. Jsou to prostě jen plastové/plechové lapače prachu, které se vyrobí kdekoli - samozřejmě, pokud nemluvíme o nějaké putovní ceně historického charakteru ala StanleyCup. :) Výslednou symbolickou hodnotu má pro mě pak jen "papírové" umístění v tabulce a třebas nějaká praktická věcná cena. Ale uznávám, že trefit se do vkusu/velikosti soutěžícího je náročné. Konkrétně mě k dotazu ale vyprovokovala diskuse s Jardou, jestli jako drobné ceny máme raději vouchery na hřiště, věcné ceny (míčky atp) nebo právě zmíněné poháry.

Za holeinone bych mohl nabídnout tak maximálně kabrio-angličáka. :) 

tomášv: hele, 5kg uzenin, to bych bral jako první cenu. :) 
 
No pohár je samozřejmě best. Aspoň má manželka co oprašovat a návštěvy co obdivovat, když už k nám lezou :)

Btw. Praktické ceny moc nemusím v některých případech. Například loni mě bylo líto kluka, který v klubové tour skončil za mnou o pitomé dvě rány a dostal křovinořez (bydlí v bytě), zatímco já si jel válet šunky na zájezd.
Ale jak znám Michala, ten by křoviňák bral všemi deseti:)
Třeba v Krumlově mají za eso pěkné hodinky, to mi pro amatéra přijde super. Teď tam jen jet na turnaj a konečně to eso trefit :)
 
Já bych třeba 3 lapače otíral rád. Líbí se mi to.
Každý jsme holt jiný....
JardaK: hodinky jsou taky super :) 
 
podle me jsou nejlepsi veci na golf, vouchery na hru jsou best, micky potesi (pokud nejsou spatny), flasku vyhravam nerad
a ten holeinone s oktavkou byl v Ropici, a byla to oktavia RS v nejvyssi vybave :D 
 
No ja nejvice vyhral golfove boty dle vlastniho vyberu... kde nakonec nebyla ma velikost... a nahradni velikost pro znameho mi nejak zapomeli poslat :))

Trofeje jsou super, neb si navstevy mysli, ze to umim hrat :))

Nejhorsi je predplatne golfovych casopisu, jejihz informacni hodnota je nizsi nez stary letak lidlu. A sprchovacich gelu uz mam tolik, ze si to beru osobne :)))
 
jardak: křovinořez bych asi nebral. Co s tím? Jeden už mám a jsem děsně línej to pak rozprodávat. A sběratel do zásoby taky nejsem. Jsem takový spotřební typ. Třeba těch 5kg uzenin zní docela dobře. 

jan: hehe, jj, předpladné časopisu bych taky nemusel. 

Koukám, že to je těžká otázka. Prostě ceny jsou fajn, ale tedy, trefit se do vkusu všech soutěžících je koukám trochu obtížné, pokud to zrovna nejsou finance, což zase nejde. Těžké to s námi je. 
 
Je mi jedno co hlavně, že vyhraju! Ten pocit být první / nejlepší nelze dary vyjádřit. Téměř. (Samožerský režim zapnut. Stále.) :)
 
 Jan: trefil jsi to úplně přesně :) a navíc bych i já měl při každém pohledu dobrý pocit a příjemnou vzpomínku...


Requo: škoda, že jsi neřekl. Já si z toho vzal jen minimum.....tlačenka do mě, klobásy na gril, zbytek rozdán, protože toho bylo opravdu hodně a už na to nebyla chuť. Ale ten pohár bych bral 100x radši. Prostě chci mít doma aspoň tři :)


doktordee: já nevím, že ty to stále zmiňuješ.....vždyť už to snad všichni musí vědět :) Koupím ti triko s "1" a budeš v něm povinně chodit na indoor. Tím předejdeme podobným komentářům :) :)
 
TomasV: Jó, já na začátku říkal ze aspoň jeden pohár chci, nejlíp za první místo. Pak to byly tři a teď už vím, že nikdy nebudu mít dost:)
 
 JardaK: Jenže já mám pocit, že už žádný nezískám, proto jsem je chtěl když byla šance s hcp 54 :) Teď už se vždy najde někdo lepší a jdu domů s prázdnou... Nicméně stále věřím, že aspoň jeden mít budu :)
 
Tome stačí vydržet! Určitě se najde turnaj, kde budou všichni hrát hůř než ty.

Ty woe já jsem vážně kamarád k pohledání... :-D
 
Davide, ty nemůžeš být kamarád k pohledání, nikdo by tě nehledal :)
 
Ted jsem byl na jedne firemni tour, kde delaji skvelou vec: davaji plakety uplne vsem :D!!

Mj. foukalo jak svina a tak nearest vyhral kolega s 14m neb byl jediny komu to nevzalo mic 30m+ napravo od greenu. Omylem to zatahnul :)))

Jinak Davida nechte byt. Mejte ohled na to, ze mu zavreli fabriku na vsechno krome bot a cepice. :)
 
Tomas: vem si do party Michala a chodte na Texas scramble turnaje tak dlouho, dokud tech poharu nebudes mit plnou kredenc. ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom