Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové ceny, výhry a odměny

jan: ...taky si ty poháry můžeme koupit, že jo. :)

Ale k tématu: mně jako nejšikovnější přijdou asi vouchery na hru, samozřejmě ideálně na hřiště, kde tedy nejsem členem a pokud možno, ne na druhém konci republiky - chápu, ale, že to se dopředu blbě připravuje. Asi bych ocenil i nějaké ty míčky. A nebo by nemusel být špatný poukaz na nějaký welness/golf víkend. :)
 
doktordee: ty víš,že si dělám pr...l :) Do tebe se prostě nejde netrefil když tu prezentuješ takové komentáře.A za další (ty mi to oplacíš vcelku slušně,takže klid)
A příště zkus zformulovat lepší větu až mě budeš chtít dodat sebevědomí na vítězství v turnaji...takhle to zní jako,že jsem úplný dřevák, což nejsem (né úplný ;-) )

jan: nápad super.Asi se s Michalem zkusím domluvit.Ale lepší by bylo vyhrát ho sám (aby ho pak nechtěl domů on :) )

Requo: nejlepší výhra je pohár a konec debaty :)
Jo a pak se domluvíme na ten Texas ;-)
 
Za mě všechno jen né poháry, ty mě žena potajmu vyhazuje. Nebo 3 x po sobě hadry na podlahu na tandemtour, tam už vážně nikdy více. :eek:
 
Helldriver: Ti žena potají vyhazuje poháry? My takhle vyhazujeme dětem plyšáky - to bude tím, že vyhráváš moc. :) Ale hadr na podlahu - to je dobrá cena, asi se nad tím zamyslím. :-D
 
Jo jo, nejlepší jsou poháry, na poličce působí na návštěvy dobře. Myslí si, jaká nejsem borka :) Mám už dva! Teda jeden pohár a jednu skleněnou "cenu", ta je hezká. S pohárem (je dost velký, za druhé místo) jsem dostala i poukázku na jeansy...no...to mě nakrkli, v tom obchodě mají jeansy jen na anorektičky...Starší syn má také dva pohárky...z Dětské tour Severovýchod a diplomy. Také je na ně patřičně pyšný a má je rovněž na poličce. 
Až bude pohárů plná polička, možná to přehodnotíme....
Jinak se mi líbí ceny - poukázky (zatím chodím na ty "hadrové turnaje"), nebo míčky, pěkná vypichovátka, kšiltovky...hadr na podlahu nebrat! :)
 
Po návratu z turnaje : "Tak kolikátý ? Cos vyhrál ?" (Ne, jak se ti hrálo? Nemáš hlad? Máš napuštěnou vanu, atd.)
Prostě je třeba něco vytáhnout.
Sponzoři se hledají čím dál hůře, co takhle zbavit se těch zbytečných (ale nových a nepoužitých) věcí ze skříní a poliček, co máme doma a dát je do placu, ať zase nějakou dobu leží u někoho jiného. Samozřejmě, že věcí k tématu...
Dostalo by se tak i na další místa v pořadí, třeba i desátého.
 
Byl jsem párkrát na turnaji kde každý donesl nějakou tu věc a tak se "cena" dostala na každého. Bylo to super! Takže za mě ANO.
 
Takhle kdysi fungovala tombola na vánočním večírku u nás ve firmě.
Vyhrát Husákův obraz, spisy markse a engelse případně fůru hnoje, díky ale nechci :)
 
Mně tohle (přinést vlastní ceny) přijde obecně jako docela pěkný nápad. V praxi jsem to ještě nezažil. Ale dokážu si představit, že by to mohlo fungovat tak, že hráči mají různé golfové vybavení, ceny, míčky, vouchery... které někde dostali, ale prostě z nějakého důvodu nevyužijí, tak proč to nevzít na společný takovýto turnaj, s tím... že je pak výsledné pořadí no a první si jde ke stolu vybrat, jestli by se mu něco nehodilo. Buď vezme nebo ne. Pak si jde vybrat druhý atp... Přijde mi to docela šikovné. Dokážu si to docela pěkně představit. :)
 
Tak já už taky našel jednu věc. Nápad to je dobrý ale do doby než nějaké budu mít, tak je pro mě nejlepší cena pohár :)
 
Michale, počítá se ta kniha, nebo s ní máš jiný záměr? Zkusím případně najít něco jiného.
 
No tohle je spíš knížečka, nějaký slovníček golfového slangu.
Ale už jsem ji Michalovi dal, tak nevím, jestli ji nechce pro sebe :)
 
Dnes jsme měli Chaluparsky turnaj. Nadherne počasí, hriste super kondice
Zde to probiha tak, ze každý donese cenu a pak od prvního mista si každý vybira co se mu hodi. Ceny od vina, whisky, trika, micky..... az po domaci výrobky - maso z divocaka. Ja si dnes vybral mega frgal, prumer 43 cm..... :)
 

Přílohy

  • ch02.jpg
    ch02.jpg
    146,5 KB · Zobrazení: 693
JanKostalCZE řekl:
a ten holeinone s oktavkou byl v Ropici, a byla to oktavia RS v nejvyssi vybave :D 
...a vyhrala ji 13leta holcina :D
jinak u nas vyhrava mlady ( moje vysledky jsou z te opacne strany spektra :D ), ma radost ze vseho, ovsem pohar nebo diplom je top :)
 
Mno vida, diplom - to tu ještě nezaznělo. To se i dobře kdyžtak založí a kdo chce, tak si tím může vytapetovat celou stěnu. Případně zarámovat, samozřejmě hned vedle diplomu z Hardwardu. .) Případně by se mohli dávat i metály - na hruď. Pěkně vypnout a musí se s nimi pak chodit po hřišti, při každém oficiálním turnaji.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom