Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové boty zkušenosti ?

Spíš se u hraní bojím o životnost. Třeba výrobce podceňuji, ale přijde mi, že švy a lepení nebudou stejně pevné. Na golfu budou naopak více namáhané oproti standardní chůzi.

Všechno je to stejnej šmejd. Salomony určený speciálně na chůzi v mokrý trávě za 4500 Kč a po roce to je rozlepený stejně:(
 
Asi to vyzkousim, nakonec. Fakt me to zajima.

Porad bojuju s prilis rychlym a silovym svihem. Je mylne ocekavat ze skoroponozky nebo bez mi s tim muze pomoci - zvolnit?
 
@requo osobně nevěřím, že boty ovlivní rychlost nebo "sílu" švihu.
Ovlivní postoj, to jo..
 
Asi to vyzkousim, nakonec. Fakt me to zajima.

Porad bojuju s prilis rychlym a silovym svihem. Je mylne ocekavat ze skoroponozky nebo bez mi s tim muze pomoci - zvolnit?
Mohlo by to být i kontraproduktivní, budeš šetřit boty a nebude se hýbat tělo.. :)
 
Když jsme u těch bot, chápu te @karlos správně, že kupuješ nové každoročně? Myšleno golfové boty... i když jako jsi na hřišti i jako maršál často.

Jak dlouho vám golfové boty vydrží?
 
Každoročně aspoň jedny, na hru používám dvoje, na maršálování další.. Ne že bych je všechny úplně vyrychtoval, ale nepromokavost není věčná..i když je stříknu, tak vydrží třeba jen devítku.. Mj, úplně první boty který mi vydržely osmnáctku v úplně nechutným počasí byly právě Cally Chev mulligan.. A navíc mi sedí na moje nohy jak prdel na hrnec.. :)
Chev muligan.JPG

https://www.golfmagic.com/reviews/equipment/chev-mulligan-shoe-review
 
koukam po nich uz chvili - asi vyzkousim pres zimu, fakt maji dobre reference?
Kolega vyzkoušel už všechny boty od mizun až po nevím co a tyto si pochvaluje vodotěsnost je dobrá.
za tu cenu si můžeš koupit více barevných variant😄
 
koukam po nich uz chvili - asi vyzkousim pres zimu, fakt maji dobre reference?
Tak jsem si říkal, ze na ně mrknu. Za ty peníze... Ale na Zličíně nemají nic, musíš objednat v eshopu, na prodejně zkusit až tam dorazí. Alespoň tak mi to řekl podavač.
Opruz...
 
Mám stále spikové FootJoy, ale na jaře jsem si koupila Ecco (bezspikové) a teda nedám na ně dopustit. To jsou nejúžasnější boty vůbec co jsem snad kdy měla.
 
FootJoy asi nejlepší co sem na noze měl, Callaway, Under Armour, Nike, Adidas, bída, vše boty 3000 Kč+ ale těm FJ se nic nevyrovnalo. Ještě mě láká Ecco.
 
FootJoy asi nejlepší co sem na noze měl, Callaway, Under Armour, Nike, Adidas, bída, vše boty 3000 Kč+ ale těm FJ se nic nevyrovnalo. Ještě mě láká Ecco.
No, já koupil ecco po netu, ale nesedí mi. Pořád řeším, zda trpět a pokusit se ten plast rozšlápnout, nebo je zkusit prodat...
Zatím nejlepší co jsem měl byly FJ..
 
Diky @bohumil.koval za tip. Vcera jsem nakonec Decathlon v Praze na Chodove navstivil a botky vyzkousel. Sedly jak ulite, pocitove. Dnes poprve na hristi na 18j, tak prvni dojmy.

Velmi pohodlne, gelova vlozka, je v nich teplo (dneska). Jsem v nich trochu vys, nez v predchozich ecco (silnejsi podrazka). Soft spajky - krasne drzi. Pocitove sedi na noze dobre, ale ta podrazka, ktera je vys - urcite ok ve vode, ale je to nezvyk. Tenky jazyk v horni casti - citite chvilku tkanicky. 18 jamek uplne v pohode, nohy jak v bavlnce. Takze prvni dojem - slusne. :) az bude delsi zkusenost a mokro, dam vedet. Cena - ten litr. Takze zatim ok a spokojenost :up:

FFD5DE57-2B84-4474-A74B-92FBAC9BE591.jpeg 0D268E57-CF5D-476B-BC3F-F36214DEF95A.jpeg 811996C9-98B5-4036-962E-9EAB99B51881.jpeg 658A1C00-5C29-4EA8-92B2-CC3488A4A1A4.jpeg
 
Upraveno:
No, já koupil ecco po netu, ale nesedí mi. Pořád řeším, zda trpět a pokusit se ten plast rozšlápnout, nebo je zkusit prodat...
Zatím nejlepší co jsem měl byly FJ..
Včera jsme vybírali manželovi nove boty - Ecco - sedly mu až třetí. Ja svoje koupila po netu a ačkoliv jsem si v nich na první osmnáctce sedřela paty, teď jsou naprosto úžasný.
 
. Takze prvni dojem - slusne. :) az bude delsi zkusenost a mokro, dam vedet. Cena - ten litr. Takze zatim ok

[/QUOTE]
Většina věcí z Decathlonu je slušně dobrá, sice neděláš dojem , to ti může být jedno, protože jsou to především funkční věci. Už míčky , rukavice, bag a teď i boty.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom