Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové boty zkušenosti ?

karlos

Guru fóra
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
Tak se pochlubte jak jste na tom s botama, preference značky,spiky nebo ne, pohodlí, výdrž a hlavně voděodolnost. Já používám většinou dvoje, spike když je mokro, bez do pěkného počasí. V současné době mám FJ [font=Tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif]DryJoys Tour (super do mokra, relativně těžší a takový jakoby mělký), Callaway Del Mar Spikeless (velmi pohodlný, horší trakce, voděodolnost nic moc, tak ranní rosa). Předchozí Adidas Adicross II (snad nejpohodlnější bota co jsem měl na noze, bez spiků), Adidas Golflite 5 ( levnější pohodlná bota, vypadly mi dva spiky a už nedržej, prasklo na podrážce to zacvakávání), Adidas Tour 360 X ( celkem super boty, v mokru suchá noha, bohužel mi na obou praskly ty plastový podrážky, reklamace uznána). Jeden úlet značky Slazenger přes net, nepohodlný, vodopropustný, po druhém uschnutí z nich málem upadla podrážka, reklamace uznána. Tak a teď to sem sypte, ať si ostatní nenaběhnou s nákupem  :D
 
Re: Boty zkušenosti ?

Ja mam nejradeji FJ DNA, jsou sice drazsi, ale skvele padnou a drzi, dale pouzivam FJ XPS-1, maji rozsirenou podrazku pro lepsi stabilitu, jsou vhodnejsi pri sirsi nohy, pak mam Mizuno Dry lite, skvele do deste a jeste FJ sport spikless, ty pouzivam vetsinou do indooru, moc nedrzi
 
Re: Boty zkušenosti ?

Nikdy jsem neměl jinou značku bot než nike. Jaké překvapení! :-D První z TW kolekce byl děs. Jsem silový hráč takže spike se hodí. Naštěstí, když si třeba zapomenu vzít golf boty s sebou na hru do Benátek, tak se dokážu přizpůsobit a hrát v běžných keckách. S fajfkou. Rozhodně ale doporučuji si do nich nechat udělat sportovní vložky na míru. S poukazem od ortopeda vyjdou na 300,-.
 
Re: Boty zkušenosti ?

Hraju par let, takze velke zkusenosti nemam, ale aktualne mam:
- ECCO street spikeless
- Mizuno 031 (ty mam nove, koupeno pres net tak uvidime...)

Ecca muzu doporucit, slouzi perfektne, odehrano min. 60 hrist a zadny problem v teplotach od 0-40. Dva kamaradi za stejnou dobu uz museli boty menit.
 
Re: Boty zkušenosti ?

Po par letech jsem menil ... Cally X-series za FJ DryJoys Casual, tj. spike za spikeless, oba pary jsou kozene, s garantovanou vodeodolnosti, Cally drzi doted, FJ taky, ale maji jen pul roku :)
Takze zatim s novyma spokojenost, puvodne uzsi bota, cim je FJ charakteristicka, hezky povolila, i kdyz mam relativne uzkou nohu, sedi az ted, pomohla kura s napinaky a par turnaju. Co se tyce podesve, je min tvrda, tj. vic ohebna, nekdy je to fajn, nekdy prekvapi.
Celkovy dojem zatim dobry.
 
Re: Boty zkušenosti ?

Chtěl jsem se k tomuto zeptat, spikeless jsou použitelné i na běžné nošení, nebo ne? Hledám pro sebe nejakou botu ala teniska, se kterou se dá fungovat celý den v praci a pripadne nouzově i hřiště v lepsich podmínkách. Je ta představa nereálná?
 
Re: Boty zkušenosti ?

Da se v tom chodit cely den, ale otazka je, kolik to pak vydrzi.
 
Re: Boty zkušenosti ?

Já mě Nike Heritage, asi 3 roky. Vodě odolné rok a zhruba ten rok fungovali i jako palečnice. Pak už byly vhodné jen do sucha, ale celkem snesitelné.
Pak jsem koupil nějaké Callaway, byly super pohodlné, po asi čtyřech hrách se prodřely uvnitř na patě. Reklamace.
Teď mám nějaký podobný model a zatím dobrý.
Ke dražším kvalitním jsem zatím nedospěl.
 
Re: Boty zkušenosti ?

Requo řekl:
Chtěl jsem se k tomuto zeptat, spikeless jsou použitelné i na běžné nošení, nebo ne? Hledám pro sebe nejakou botu ala teniska, se kterou se dá fungovat celý den v praci a pripadne nouzově i hřiště v lepsich podmínkách. Je ta představa nereálná?
Za mně Adidas Adicros, jsou jako běžná kecka, kožené, ale jak je výše životnost hrotů na chodníku a asfaltu asi mizerná.
 
Re: Boty zkušenosti ?

Chci se zeptat, když už se řeší boty, máte někdo zkušenost s tímto:

http://www.vivobarefoot.cz/

Uvažoval jsem nad tím, ale nakonec na to nedošlo. Nicméně mi to pořád vrtá hlavou...
 
Re: Boty zkušenosti ?

Btw. Na letosni PGA show byly spatreny sandale se spiky urcene na golf :)
 
Re: Boty zkušenosti ?

Také s botama moc zkušeností nemám,razím stejnou teorii jako David - když to má fajfku,je to dobré [img=15x17]http://www.19jamka.cz/images/smilies/icon_e_smile.gif[/img]. Takže boty mám Nike,typ přesně nevím ale spokojenost. Momentálně hledám nějakou lehkou obuv na léto,což tu nakousl i Michal...prostě kecky.

Nedávno jsem si koupil běžecké boty Nike Flyknit max,jsou sice běžecké ale mají docela zajímavou podrážku a samožřejmě mi  hned proskočilo hlavou,že je zkusím na hřišti.Navíc jsou úžasně vzdušné,což je na léto perfektní.....tak uvidím,jak to dopadne
2s1.png
3s1.png
 
Re: Boty zkušenosti ?

Jsou docela dost vysoke a pocitam, ze budou ve spicce moc mekke, precijen jsou to bezecke boty. Takze za me "no-go".

Jinak ja fajfky nikdy moc nemusel, ale co jsem zacal behat, tak jsem se probehal od Reeboku, NB a Adidasu az k Lunarglidum a ty bych nemenil (zatim, nemam penize na testovani vsech moznych bot :))
 
Re: Boty zkušenosti ?

Dneska jsem se stavil v jednom obchodu vyzkoušet nejake nove boty. Zkusil jsem ECCO Mens BIOM G 2 a zatím nic uzasnejsiho jsem nemel na noze. Paradne mi sedly. Pak jsem zkusil ještě BIOM HYBRID 2 ale ty mi az tak nesedely. Tak ty první budou asi horky kandidat ... akorát ta cena :(
 
Re: Boty zkušenosti ?

Ecco boty jdou na dracku, lide spikless nosi i na bezne noseni, ale ta cena no
 
Re: Boty zkušenosti ?

Toams řekl:
Jsou docela dost vysoke a pocitam, ze budou ve spicce moc mekke, precijen jsou to bezecke boty. Takze za me "no-go".

Jinak ja fajfky nikdy moc nemusel, ale co jsem zacal behat, tak jsem se probehal od Reeboku, NB a Adidasu az k Lunarglidum a ty bych nemenil (zatim, nemam penize na testovani vsech moznych bot :))
Čekal jsem spíš trochu podpory....ale nevadí.Stejně to vyzkouším :) Předpokládám, že ať budu mít ty nebo ony boty hra v mém podání nebude tak rozdílná :)
 
Re: Boty zkušenosti ?

Ecco nutne kupovat cestou do tater v Martine. Maji tam factory obchod.
 
Re: Boty zkušenosti ?

Škoda, že do Tater neplanuju jet...
 
Re: Boty zkušenosti ?

jan řekl:
Ecco nutne kupovat cestou do tater v Martine. Maji tam factory obchod.
Kdysi jsem tam byl ale měli docela malo zbozi. Myslis, ze tam mají vůbec golfove boty?

Ještě jsem byl staveny v Parndorfu, kde mají outlet, koupil jsem si tam jedny boty, které prd vydrzely a byl to nejaky stary model. Reklamaci uznali ale uz nemeli zadny vyber
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom