Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové boty zkušenosti ?

Ty ode mně? A já vocas ty peníze vzal, přidal 1500 a šel koupit další Ecca a teď tu brečím na jamce jak jsou na hovno, navíc u nákupu byla mladá, takže nemám šanci je prodat a vzít něco lepšího, prý na to zapomeň.
 
Lehký offtopic, v Decathlonu mají i dálkoměr a prý podle recenzí velmi dobrý, nemá ho někdo?
Jinak abych jen nespamoval, objednal sem Ecca z UK za 69 liber, tak uvidíme, do teď mi nejlíp seděly FJ.
a který model ti vlastně nesedí?
 
Ty ode mně? A já vocas ty peníze vzal, přidal 1500 a šel koupit další Ecca a teď tu brečím na jamce jak jsou na hovno, navíc u nákupu byla mladá, takže nemám šanci je prodat a vzít něco lepšího, prý na to zapomeň.
Footjoy je golfová bota, pak tu máme tenisky od Nike, Adidas nebo Puma. Zbytek je v menším množství kopírovaná produkce a pár lakýrek jako Ecco...
 
Ty ode mně? A já vocas ty peníze vzal, přidal 1500 a šel koupit další Ecca a teď tu brečím na jamce jak jsou na hovno, navíc u nákupu byla mladá, takže nemám šanci je prodat a vzít něco lepšího, prý na to zapomeň.

Jj...respektive poslední hra už byla dobrá. Ale předtím jsem se 3x vrátil z totálně krvavejma patama. A teď uplně nemám jak to vyzkoušet...
 
Boty Ecco jsem vyzkoušela prvně loňskou sezonu. Vzala jsem na nohu asi potřetí do Buků na Requo Cup a odřela si paty, takže poslední den jsem hrála v outdoorových botaskách, paty oblepené náplastěmi. Vytočená, že jsem za ty hezký boty dala takový peníze. Ale...paty se zahojily a od tý doby naprostá pohodička, pohodlíčko, nic nedře, žádné puchýře. A odchodila jsem v nich vlastně celou sezonu. I jako divák s klukama tour. Na sklonku sezony si Ecca koupil i manžel, to, co v nich stihl odehrát zvládl pokud vím bez potíží a odřených pat.
 
Footjoy je golfová bota, pak tu máme tenisky od Nike, Adidas nebo Puma. Zbytek je v menším množství kopírovaná produkce a pár lakýrek jako Ecco...
Já bych Ecco lakýrkami nenazývala, protože ty mi opravdu nohu v suchu podržely, na rozdíl od FootJoy, které mám, a které se taky minimálně v prvním roce chlubí voděodolností. A i z FootJoy (přestože je mám taky ráda) jsem po prvních hrách měla odřené paty.
 
Já bych Ecco lakýrkami nenazývala, protože ty mi opravdu nohu v suchu podržely, na rozdíl od FootJoy, které mám, a které se taky minimálně v prvním roce chlubí voděodolností. A i z FootJoy (přestože je mám taky ráda) jsem po prvních hrách měla odřené paty.
Ale já napsal jen hodnocení hráčů z túry. nicméně každému vyhovuje něco jiného, někdo reaguje stádově, jiný konzervativně, toť vše. Není důvod mě lynčovat. Co víc řediteli výrobního závodu Ecco na Slovensku jsem dělal ZK celé rodině... ;-)
 
Co víc řediteli výrobního závodu Ecco na Slovensku jsem dělal ZK celé rodině... ;-)
Jsi dělal za ně, nebo oni u Tebe. ...
K botám, osobně u většiny bot při prvním nasazení mám problémy s patama, které se mi dřou a u většiny bot mám na jedné patě více vnitřek boty odřen. Ale to souvisí s mýma nohama, ne s botama.
 
No, já mám tyhle. Udělal jsem 3 pokusy, vždy po 14 dnech po zahojení. Vydržel jsem 6,9 a 12 jamek, pak 14 dní v pantoflích. Není to jak rozšlápnout, je to šmejd z umělé hmoty. Velikost mám správně. Zkusil jsem i různé způsoby vázání tkaniček a taky nepomohlo.
Teď jsem koupil sketchers v akci, kožená bota, nic pohodlnějšího jsem na noze z golfových bot neměl.
Kdyby někdo chtěl, nechám ty ecco za 1000, jsou jako nové :)
30e6e898838091fed7216f263a5a944d.jpg
 
Jsi dělal za ně, nebo oni u Tebe. ...
K botám, osobně u většiny bot při prvním nasazení mám problémy s patama, které se mi dřou a u většiny bot mám na jedné patě více vnitřek boty odřen. Ale to souvisí s mýma nohama, ne s botama.
Já nikoho nesoudím, jen jsem si dovolil napsat názor. Já osobně Footjoy, s ostatními jsem měl vždy nějaký problém. Moje přítelkyně měla i Ecco, ale teď si kupuje už jen Footjoy, nicméně pokukuje po Sketchers, prý jsou "cool" až je zkusí, tak bude vědět.

Samozřejmě se to různí pracovní boty mám oxfordky "Loake" nikdy jsem neměl otlaky, a to jako realiťák opravdu nachodím pár kilometrů denně po Praze. Kvalita obuvi je jistě rozhodující u Footjoy už léta používám "Dryjoys tour" skvělá bota. jeden pár už mám deset let a pořád v pohodě.
 
Ale já napsal jen hodnocení hráčů z túry. nicméně každému vyhovuje něco jiného, někdo reaguje stádově, jiný konzervativně, toť vše. Není důvod mě lynčovat. Co víc řediteli výrobního závodu Ecco na Slovensku jsem dělal ZK celé rodině... ;-)
Nevím co vlastně považuješ za lynč? Že si dovoluji s úžasným a nejlepším panem trenérem nesouhlasit? Ano, dovolím si to, neboť jde o mou osobní zkušenost, o nic jiného. Proč to nazýváš lynčem mi nějak uniká. Stejně si tak můžeš nechat od cesty pitomou a nelogickou poznámku o stádním a konzervativním chování. Tvoje známosti a komu jsi dělal ZK mě skutečně ohromit nemohou. Howgh.
 
Nevím co vlastně považuješ za lynč? Že si dovoluji s úžasným a nejlepším panem trenérem nesouhlasit? Ano, dovolím si to, neboť jde o mou osobní zkušenost, o nic jiného. Proč to nazýváš lynčem mi nějak uniká. Stejně si tak můžeš nechat od cesty pitomou a nelogickou poznámku o stádním a konzervativním chování. Tvoje známosti a komu jsi dělal ZK mě skutečně ohromit nemohou. Howgh.
Proběhla tady informace o tom, jaké jsou to super boty, někteří si je "stádově pořídili". Myslel jsem to takhle, co se týče zbytku mého komentáře s nadsázkou, dopadl přesně jak jsem očekával. Viz tvoje reakce "howgh" ;-) Reagoval jsem spíše na jiného jamkaře, ozvala jsi se ty... :cool:
 
Proběhla tady informace o tom, jaké jsou to super boty, někteří si je "stádově pořídili". Myslel jsem to takhle, co se týče zbytku mého komentáře s nadsázkou, dopadl přesně jak jsem očekával. Viz tvoje reakce "howgh" ;-) Reagoval jsem spíše na jiného jamkaře, ozvala jsi se ty... :cool:
Pokud budeš chtít reagovat na jiného jamkaře, tak prosím nepiš tuto reakci jako odpověď na můj příspěvek, ale přímo dotyčnému. Nemusíš se pak divit, proč reaguji právě já.
 
Každýmu bude sedět něco jiného, takže když ti někdo řekne takhle bota je nejlepší na světě, tak to pro tebe to může být přesný opak.

Já to Ecco zkusil v prodejně, říkám si super, nic lepšího sem na noze ještě neměl ale pak po 5-6 jamkách peklo, uvidíme až se zahojí paty, chodím v nich, teda spíš chodil sem i na nákupy, aby si noha "zvykla".

Mám doma Nike, Adidas, jedny Slazengery i FJ a všechny v pohodě akorát už jsou před rozpadem, FJ mají dokonce na boku díru a za mokra do nich teče.

Ale co chybami se člověk uči, v Ecco už mě neuvidí.
 
Já bych Ecco lakýrkami nenazývala, protože ty mi opravdu nohu v suchu podržely, na rozdíl od FootJoy, které mám, a které se taky minimálně v prvním roce chlubí voděodolností. A i z FootJoy (přestože je mám taky ráda) jsem po prvních hrách měla odřené paty.
já jsem na tu voděodolnost u Ecca fakt zírala - nikdy jsem nepotřebovala nic z Goretexu a o čem to je jsem pochopila právě až u těch loňských bot, proto jsem i na letošní sezónu šla znovu právě po Goretexových Biomů 3

v indooru mám už několik měsíců odzkoušené ty v příloze a puchýře nebyly, možná protože mají vyměkčené látkové okraje a k jejich chvále, drží fazonu i nohu, jsou jako nové, i když byly hodně v permanenci

Ecco píše, že ty boty jsou z kůže Ecco Yak (boty z umělé kůže nebo jiných materiálů jsem nechtěla). Struktura materiálu odpovídá tomu, že je to kůže, u všech třech párů, které mám (ne ty červené, ty jsou na léto).
A právě kůže mě strašila, když se na hřišti poprvé fakt hodně rozpršelo.
Přesto to byly první boty, ve kterých jsem měla naprosto suché nohy i když bylo mokro.
 

Přílohy

  • 156E2980-BAD6-4A37-8E6B-C978DBEF7171.jpeg
    156E2980-BAD6-4A37-8E6B-C978DBEF7171.jpeg
    103,7 KB · Zobrazení: 223
Zeptejte se @ Michala , které boty jsou nejpohodlnější a které mají nej poměr cena/ výkon.
myslím, že nemůžeš spoléhat jen na pohodlí... Padla tady značka Sketchers, ty jsou neuvěřitelně pohodlné a cenově velmi vstřícné. Měla jsem je a jejich potíž byla v tom, že v nich nebyla noha vůbec pevná. Při nerovnoměrném zatížení se nohy bortily a pak proste bolí. Nevyhovoval mi ani materiál.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom