Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové boty zkušenosti ?

Většina věcí z Decathlonu je slušně dobrá, sice neděláš dojem , to ti může být jedno, protože jsou to především funkční věci. Už míčky , rukavice, bag a teď i boty.

Nemám problém se značkou. Pokud věc slouží, jak má a líbi se mi, je mi úplně jedno, jestli je to crivit z lidlu, nebo decathlon, nebo nike, ecco, mizuno.... Ten rozdíl v ceně je pro mě výhodný, pokud je to i pohodlné... proč ne. Dlouhodobě kupuji v decathlonu boty na squash, dříve i jiné sálovky a zkušenost mi zatím rikala, ze vydrzi dele pohromade, nez nove modely velkych znacek. Nemaji ultra moderni design, nemaji top materialy (a tim padem mozna trochu horsi vlastnosti) ale slouzi - dlouho. Na druhou stranu - nekdy se ani nedaji dat na nohu. Takze takove ty modely pro pokrocile jsou mnohem lepsi, nez pro zacatecniky. Tam uz je ta cena hodne znat, ze se setrilo (tenis, squash). U golfu vyber v deca moc neni - u bot. Zase se clovek pri vyberu nesplete :)

po case poreferuju, snad nebudu zklaman
 
Tak jsem se byl podívat na boty v decathlon :(

Dělají nějaké boty, které mají trochu lidskou špičku?
 
A propo jak navlékáte tkaničky..? Asi před rokem jsem začal používat zafixování paty a vnitřní prostor boty na patě se přestal prošoupávat na patě a drží na noze jak přibitý, doporučuji vyzkoušet..
https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi...-je-spravne-zavazat.A150916_093249_behani_ize
Díky za tip, nikdy by mě tohle nenapadlo, že to může mít vliv.
Třeba je to řešení pro můj problém s ecco, šoupe se mi v nich pata a následkem jsou puchýře. V ostatních botách sice bez puchýřů, ale většinou prošoupáno..
 
??? upřesnit rozvést.. :D

No, nosím boty s širokou špičkou. Není to barefoot, ale je to blízko. A všechny boty na golf, co jsem viděl, zkoušel, jsou úzký. Úzký. Úzký.

Někdo nějaký tip?
 
A propo jak navlékáte tkaničky..? Asi před rokem jsem začal používat zafixování paty a vnitřní prostor boty na patě se přestal prošoupávat na patě a drží na noze jak přibitý, doporučuji vyzkoušet..
https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi...-je-spravne-zavazat.A150916_093249_behani_ize
Moje oboje Ecco vlastně vázané stejně, i když mají jinak vypadající oka. Doteď jsem nad tím nepřemýšlela. A v pata v pohodě.
DSC_0818.JPG
 
Moje oboje Ecco vlastně vázané stejně, i když mají jinak vypadající oka. Doteď jsem nad tím nepřemýšlela. A v pata v pohodě. Zobrazit přílohu 8617
Ne, podívej se ještě jednou, jestli to vidím správně, něco ti tam ještě chybí :)
 
Díky za tip, nikdy by mě tohle nenapadlo, že to může mít vliv.
Třeba je to řešení pro můj problém s ecco, šoupe se mi v nich pata a následkem jsou puchýře. V ostatních botách sice bez puchýřů, ale většinou prošoupáno..
Přišel jsem na to náhodně, nějaký článek na netu jak se vážou běžecký boty, jinak stejný problém, většinou prošoupáno.. Při tomhle vázání pevná pata, volná špička a nárt, mám vysoký, a když jsem to stáhnul tak hnáty bez krve a bolely.. :D
 
Ne, podívej se ještě jednou, jestli to vidím správně, něco ti tam ještě chybí :)
Koukam, koukam, nevidim. 🙈
 
No, nosím boty s širokou špičkou. Není to barefoot, ale je to blízko. A všechny boty na golf, co jsem viděl, zkoušel, jsou úzký. Úzký. Úzký.

Někdo nějaký tip?
U FJ máš možnost volby šířky. Bohužel, co jsem viděl u nás v obchodech, tak měli jen standardní šířku. I když je pravda, že po širokých jsem se nesháněl, třeba je někde měli ve skladu.
Jinak z eshopů např. v UK se dají objednat.
 
Jj..:):up:, krásně přitáhne botu k patě ..
tak v Ecco jsem s tim nikdy problém neměla, ale mám spoustu civilních bot, který to dělají (vyzouvání) jako by na to byly naprogramovaný :rolleyes:
 
Tohle vázání by to mělo částečně eliminovat..
 
No, nosím boty s širokou špičkou. Není to barefoot, ale je to blízko. A všechny boty na golf, co jsem viděl, zkoušel, jsou úzký. Úzký. Úzký.

Někdo nějaký tip?
Většinou si kupuju ECCO Biom Hybrid 3, jsou sirsi a velmi pohodlne. Dokonce dělají modely s sirsi platformou. Potom ještě FJ mají v nabídce sirsi platformy. Ale v reálu je to par milimetru :)
 
Re: Boty zkušenosti ?

Chtěl jsem se k tomuto zeptat, spikeless jsou použitelné i na běžné nošení, nebo ne? Hledám pro sebe nejakou botu ala teniska, se kterou se dá fungovat celý den v praci a pripadne nouzově i hřiště v lepsich podmínkách. Je ta představa nereálná?
myslím, že by mohly posloužit Ecco hybridy nebo Ecco street retro
 
Jako první jsem koupila Callaway a pak Ecco hybridy s goratexem. Nesrovnatelné. V Eccu jdu 18 jamek jako v bavlnce. I v nejtěžším terénu. Nezklamaly ani v lijáku. Chystám se zrovna koupit další pár. ECCO W GOLF BIOM HYBRID 3
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom