Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové boty zkušenosti ?

Zkus tohle:
b446efada000754f8318ae8a70ecc259.jpg
z
🤔, že chřáníče potřebuje jiný sport než golf😀⛳️. Na paty nalepit tejpovací pásku, vyzkoušeno.
S tím chráničem, ale budete potřebovat o číslo větší boty😀🤪⛳️. Kdyby neustálý takovou🚀, tak jsem si je koupil taky, štěstí asi zůstanu u. FJ a ADIDAS a příště si jdu boty koupit z Decathlonu.
 
Já[emoji848], že chřáníče potřebuje jiný sport než golf[emoji3][emoji466]️. Na paty nalepit tejpovací pásku, vyzkoušeno.
S tím chráničem, ale budete potřebovat o číslo větší boty[emoji3][emoji2957][emoji466]️. Kdyby neustálý takovou[emoji573], tak jsem si je koupil taky, štěstí asi zůstanu u. FJ a ADIDAS a příště si jdu boty koupit z Decathlonu.
Tejpovací páska je nanic, vyzkoušeno.
Pokus se si to po sobě aspoň přečíst, sám sobě se divím, že se neustále pokouším pochopit, co tou hatmatilkou chceš vyjádřit.
 
Tak Ecca si našla ženicha a ja si koupil boty.

FJ flex, lehké na teplé a suché počasí, do mokra mám jedny starší Niky.
 

Přílohy

  • 20200407_164805.jpg
    20200407_164805.jpg
    103,8 KB · Zobrazení: 285
  • 20200407_164755.jpg
    20200407_164755.jpg
    112,3 KB · Zobrazení: 295
Tak Ecca si našla ženicha a ja si koupil boty.

FJ flex, lehké na teplé a suché počasí, do mokra mám jedny starší Niky.
To jako, že už tu neuvidíme tvoje odřené paty? 🤭
 
Má někdo dlouhodobější zkušenost s botami z Decathlonu? Dneska sem byl pro míčky a viděl je tam, vypadají dobře, hodili by se do mokra, ty moje FJ jsou jen na sucho, tak bych je vzal jako levnou variantu.
 
Má někdo dlouhodobější zkušenost s botami z Decathlonu? Dneska sem byl pro míčky a viděl je tam, vypadají dobře, hodili by se do mokra, ty moje FJ jsou jen na sucho, tak bych je vzal jako levnou variantu.
Mám je od podzima l.r. Za mě 👍 V zimě i za mokra nohy jak v pokojíčku.
Za ty peníze ( tuším 1750,- ) to byl dobrý kauf . 😃
 
Má někdo dlouhodobější zkušenost s botami z Decathlonu? Dneska sem byl pro míčky a viděl je tam, vypadají dobře, hodili by se do mokra, ty moje FJ jsou jen na sucho, tak bych je vzal jako levnou variantu.
Kde jsi je viděl, na Zličíně? Já když jsem se po nich vloni ptal, řekli mi, že je mají jen v eshopu..
 
No viděl ale max 38, tak to sem asi viděl jiné, myslel sem, ze větší mají zrovna vyprodané.
Nejspíš nějaké dětské:)
 
já mám osobně s botama (nejen golfovýma) problém. Vždy vydrží tak půl roku a pak jsou na vyhození. Bot na golf sem měl několik, většinou Nike nebo adidas.
První Nike rozpad po 1 sezóně, první adidas zase tlačily všude kde mohly.
Momentálně mám ecco cage, tedy ty co tu upadly ve všeobecnou nemilost :) a nikdy sem nebyl spokojenější. Kupoval sem je loni v akci za 1300 a bral hned dvoje. Nákup na slepo, ale sedly. Puchýře ani otlaky ani jednou.
Jediné negativa co na nich vidím je čištění, ten design na to není šťastný a pak jsou to spajky. Ty teda nevydrží nic a pořad jen měním.
Je teda pravda ze bych za ně nikdy nedal plnou cenu, ale to bych nedal za žádné boty 🙃
 
PÁNSKÁ GOLFOVÁ OBUV GRIP DRY TMAVĚ MODRÁ INESIS - DECATHLON

Výstřižek.JPG



Chtěl bych se podělit se svoji zkušeností s touto botou z Decathlonu bez koruny za 1300 Kč. Jsem spokojeným majitelem po dobu dvou sezón waterproof verze, kterou v dekáči mají taky, tak jsem si řekl, že prdím letos na Ecco, nike, FJ a spol a vyzkouším tyhle síťové letní boty. Poslední dobou tam nakupuju čím dál víc - protože mi to prostě za ty prachy funguje a dává smysl.

Krátce k botkám - cena příjemná, obuv je velmi lehká, nepaří se v nich noha. Na hřišti jsem ji měl letos už cca 20x, zpravidla devítky, ale sem tam i 18 jamek. Drží, nikde se nic netrhá a neodlepuje zatím ani náznakem. Jsou mi na léto a suché počasí velmi příjemné, jako kecky. Rosu zvládnou taky, mokré rafy už ne. Při silnějším švihu by mohly trochu více pevněji držet nárt, ale to je daň za materiál a to, že bych možná zvládl o číslo menší - trochu mi přijde, že se rozšláply, používám tedy dodatečnou vložku. Jediné, co bych vytkl za sebe - originální tkaničky, jsou tenké a jazyk pod nimi taky, takže když to utáhnete, cítíte, jak se jakoby zařezávají.


Já jsem moc spokojený.

Btw. dneska na drivingu při ranním tréninku v Hostivaři jsem byl osloven chlapíkem, že si jich všiml, že je na sobě mám a jaké jsou, jestli bych mu mohl poreferovat. To se mi z žádnou jinou značkou nestalo. :)

---

05092612-72D3-4E94-BFCC-B52749ABD650.jpeg
 
Upraveno:
PÁNSKÁ GOLFOVÁ OBUV GRIP DRY TMAVĚ MODRÁ INESIS - DECATHLON

Zobrazit přílohu 12505


Chtěl bych se podělit se svoji zkušeností s touto botou z Decathlonu bez koruny za 1300 Kč. Jsem spokojeným majitelem po dobu dvou sezón waterproof verze, kterou v dekáči mají taky, tak jsem si řekl, že prdím letos na Ecco, nike, FJ a spol a vyzkouším tyhle síťové letní boty. Poslední dobou tam nakupuju čím dál víc - protože mi to prostě za ty prachy funguje a dává smysl.

Krátce k botkám - cena příjemná, obuv je velmi lehká, nepaří se v nich noha. Na hřišti jsem ji měl letos už cca 20x, zpravidla devítky, ale sem tam i 18 jamek. Drží, nikde se nic netrhá a neodlepuje zatím ani náznakem. Jsou mi na léto a suché počasí velmi příjemné, jako kecky. Rosu zvládnou taky, mokré rafy už ne. Při silnějším švihu by mohly trochu více pevněji držet nárt, ale to je daň za materiál a to, že bych možná zvládl o číslo menší - trochu mi přijde, že se rozšláply, používám tedy dodatečnou vložku. Jediné, co bych vytkl za sebe - originální tkaničky, jsou tenké a jazyk pod nimi taky, takže když to utáhnete, cítíte, jak se jakoby zařezávají.


Já jsem moc spokojený.

Btw. dneska na drivingu při ranním tréninku v Hostivaři jsem byl osloven chlapíkem, že si jich všiml, že je na sobě mám a jaké jsou, jestli bych mu mohl poreferovat. To se mi z žádnou jinou značkou nestalo. :)

---

Zobrazit přílohu 12508
Co velikost? Sedí na tvou obvyklou, nebo jsou větší nebo menší?
 
Co velikost? Sedí na tvou obvyklou, nebo jsou větší nebo menší?

Promiň, zapomněl jsem reagovat. Tak až teď. Velikost obvyklou, tzn u mě 44. V obchodě večer po celém dní mi to přišlo těsné, tak jsem vzal 45, které najednou seděly a bylo to super. No ale další den už bych to menší číslo bral. Vyřešil jsem gelovou vložkou z jiných bot. Ony jsou hodně "volné", takže bych řekl, že i když budou natěsno, tlačit nebudou. Ale na slepo bych už boty nekupoval. Vyzkoušej - Praha Chodov.
 
Před časem, myslel jsem si tak1,5 nebo 2,5 roku, jsem si také koupil boty od FJ v Citygolfu v Pardubicích


20211023_092153.jpg
Letos na podzim mi do levé začalo
zatékat. Zjistil jsem, že se utrhnul
vrch od podrážky.

20211023_092435.jpg


Dost blbý :(. Paragon jsem nenašel. Měl jsem na se pěknej vztek.
Protože mi bylo jasný, že boty budu
potřebovat , vyrazil jsem se tam po nějakých podívat. Když jsem prodavači ve zkratce vylíčil co se mi přihodilo byl jsem jeho odpovědí mile překvapen. Našel si můj nákup
podle jména v počítači, zjistil že je to 1,5 roku a že boty jsou tím pádem v záruce.Na reklamaci jim stačily fotky poslané mailem. 🙂Po asi 14 dnech mi volal, že je reklamace uznána a že se mám stavit si vybrat boty jiné.
Dnes jsem tam byl a vybral jsem si:)

20211108_153633.jpg


Jsou širší , tak snad nějakou dobu vydrží.
Přístup prodávajícího se mi líbil,
proto to tady píšu a Citygolf chválím.👍
 
Před časem, myslel jsem si tak1,5 nebo 2,5 roku, jsem si také koupil boty od FJ v Citygolfu v Pardubicích


Zobrazit přílohu 27787Letos na podzim mi do levé začalo
zatékat. Zjistil jsem, že se utrhnul
vrch od podrážky.

Zobrazit přílohu 27788

Dost blbý :(. Paragon jsem nenašel. Měl jsem na se pěknej vztek.
Protože mi bylo jasný, že boty budu
potřebovat , vyrazil jsem se tam po nějakých podívat. Když jsem prodavači ve zkratce vylíčil co se mi přihodilo byl jsem jeho odpovědí mile překvapen. Našel si můj nákup
podle jména v počítači, zjistil že je to 1,5 roku a že boty jsou tím pádem v záruce.Na reklamaci jim stačily fotky poslané mailem. 🙂Po asi 14 dnech mi volal, že je reklamace uznána a že se mám stavit si vybrat boty jiné.
Dnes jsem tam byl a vybral jsem si:)

Zobrazit přílohu 27789

Jsou širší , tak snad nějakou dobu vydrží.
Přístup prodávajícího se mi líbil,
proto to tady píšu a Citygolf chválím.👍
V tomhle ohledu jen připomenu, že pro reklamaci není nutný paragon, v zásadě i stačí výpis z bankovního účtu (proto vždy doporučuju takové zboží platit kartou), a v neposlední řadě i svědecká výpověď... :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom