Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

golfové balíčky na rok 2018

Ahoj,

nechci dělat žádnou golfovou reklamu, ale zaujala mě nabídka několika aktuálně nabízených golfových balíčků:

http://www.golfoveslevy.cz/golfovy-pobyt-darek-akce-korenec-a856.html

http://www.golfoveslevy.cz/golf-konopiste-fee-a-trener-a854.html

a tak se chci zeptat, zda má s těmito lokacemi někdo zkušenosti, případně jaké

děkuji
ten Kořenec je zajímavý, ale nechápu, jestli je tam možno jet jen do 30.6.? Líbilo by se mi navázat to k termínu Requo Cupu, když už na té Moravě budu...jo, na Kořenci jsem byla jen na cvičnýách plochách když jsem před lety úplně začínala s golfem , prostředí je tam krásné, ale někde jsem tu četla, že nemají zavlažované fairwaye, takže v létě je tam tvrdo :D
 
ten Kořenec je zajímavý, ale nechápu, jestli je tam možno jet jen do 30.6.? Líbilo by se mi navázat to k termínu Requo Cupu, když už na té Moravě budu...jo, na Kořenci jsem byla jen na cvičnýách plochách když jsem před lety úplně začínala s golfem , prostředí je tam krásné, ale někde jsem tu četla, že nemají zavlažované fairwaye, takže v létě je tam tvrdo :D
Myslím, že @JardaK tam měl dokonce vícedenní pobyt... jinak v létě tvrdo...
 
Jezdím tam každý rok. Balíček kupuju přímo od resortu, jednodenní asi nemají ale určitě nabídnou. A v tom případě si termín lze domluvit jak člověk potřebuje.
Jejich balíčky jsou s neomezeným golfem, ve všední dny je k tomu v ceně i bugy. Ta se hodí, jsou dlouhé přechody.
Tvrdé bývají hlavně greeny.
 
No a s tím Konopištěm zkušenost někdo nemáte? Kořenec trochu znám.
 
No a s tím Konopištěm zkušenost někdo nemáte? Kořenec trochu znám.

To je otázka na @karlos, dělá tam bigbose. Tedy maršála. .)
 
Jak to probíhá nemám tušení, ale myslím že to bude dělat Martin Lípa, každopádně je to levnější než 2x fee a trenér je už bonus..:):):)
 
Minulý rok jsem byl v Osyčině. 1500,- 3 dny golfu a 2 noci se snídaní. Hřiště je menší (par 62), ale jsou tam skvělí lidi, pohodáři. Na noc Tě tam nechají samotného i s výčepem a barem.. :eek:
 
Minulý rok jsem byl v Osyčině. 1500,- 3 dny golfu a 2 noci se snídaní. Hřiště je menší (par 62), ale jsou tam skvělí lidi, pohodáři. Na noc Tě tam nechají samotného i s výčepem a barem.. :eek:
Tak to je lepší než pokoj č.5. :p:D:eek::D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom