Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfove akademie

Kzlo

Nováček
Klub
Pražský golfový klub
HI (HCP)
54
Zdravím všechny golfisty,

Chci se zeptat jestli je nekde jinde než na Hostivaři golfová akademie. Konkrétně myslím něco ve smyslu 9 jamkového hřiště jako v Hostivaři.
Díky za tipy 😊
 
Benatky, Cihelny, Kaskada, Silherovice, Ropice, Mlada boleslav, Austerlitz, Grabštejn, Kšírovka, Zlonín, Dýšina, Olomouc, Hluboká, Monachus, Čapí hnízdo a urcite jsem na neco zapomnel
 
na Černém Mostě jsou asi tři cvičné jamky
 
Na Vrších šesti jamková akademie.
 
Nevim zda to byl ci nebyl smysl dotazu, ale Hostivarska akademie preci jen vynikala
kvalitou ploch a tvarovanim jamek.
Mnoho z vyse uvedenych tyto kvality nema (coz neni vycitka, jen konstatovani).
 
Děkuju všem na tipy. Dneska jsem byl v Beřovicich u Slaného a byli jsme s kámošem nadšený 😊
 
Jednička a osmička jsou podle mě nejtěžší, hlavně ta osmička přes to křoví. Hrávám tam skoro každý týden ale na akademii jsem byl tetos tak 3x.
 
Jednička a osmička jsou podle mě nejtěžší, hlavně ta osmička přes to křoví. Hrávám tam skoro každý týden ale na akademii jsem byl tetos tak 3x.
Za mě nejtěžší 7ka přes vodu navíc přes keř není vidět na jamku. Každopádně sem vůbec nebyl schopný pochopit ten jejich hcp na hrací kartě :D a jestli to je dobrý, špatný nebo jaký výsledek na to že sem byl vůbec poprvé "na hřišti"
 

Přílohy

  • 123969245_360848695247192_6096761499645406492_n.jpg
    123969245_360848695247192_6096761499645406492_n.jpg
    65,7 KB · Zobrazení: 196
Upraveno:
Za mě nejtěžší 7ka přes vodu navíc přes keř není vidět na jamku. Každopádně sem vůbec nebyl schopný pochopit ten jejich hcp na hrací kartě :D a jestli to je dobrý, špatný nebo jaký výsledek na to že sem byl vůbec poprvé "na hřišti"
HCP na skórce označuje pořadí, ve kterém se hráčům přidělují (přidávají) jejich hendikepové rány. Laicky tomu vždycky říkáme obtížnost jamky :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Za mě nejtěžší 7ka přes vodu navíc přes keř není vidět na jamku. Každopádně sem vůbec nebyl schopný pochopit ten jejich hcp na hrací kartě :D a jestli to je dobrý, špatný nebo jaký výsledek na to že sem byl vůbec poprvé "na hřišti"
Ale zahrál jsi to výborně, taky jsem tam kdysi začínal :)
 
Za mě nejtěžší 7ka přes vodu navíc přes keř není vidět na jamku. Každopádně sem vůbec nebyl schopný pochopit ten jejich hcp na hrací kartě :D a jestli to je dobrý, špatný nebo jaký výsledek na to že sem byl vůbec poprvé "na hřišti"
HCP dané jamky je pro začínajícího hráče nedůležitý údaj. Jamky mají přiřazená čísla 1-18 dle obtížnosti (1-nejtěžší, 18-nejlehčí), počítá se podle nich HI. Obtížnost jamek se hodnotí během normování hřiště a jedná se spíše o hodnocení dle teorie. Toto seřazení často neodpovídá subjektivním pocitům ze hry a obtížnost jednotlivých jamek každý vnímá jinak.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom