Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva - příprava

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
O co půjde? Bude se jednat o dobrovolnou sezónní hru 19.jamky pro všechny golfisty registrované na 19jamce. Bude 19 jamek, které jako golfista musíte splnit (a poreferovat o tom tu 19.jamce). Co za to? Dobrý pocit ze soutěže s ostatními, spoustu nových zážitků, přátel, zábavy. Úkoly budou dvojího druhu, tzv. Vážná devítka a Nevážná devítka. A bonusový, 19.jamka - Mistrovská. :) (btw. ano, je to inspirováno tzv. Čtenářskou výzvou a Herní výzvou)

Předpokládaná hrací doba: březen/duben - říjen 2017

Co potřebujeme? Nápady nas jednotlivé jamky/úkoly, ať již vážné, nebo nevážné. Se sesbíraných nápadu rada starších 19.jamky seskládá finální golfovou výzvu a pak to spustíme. Úkoly mnohou být jakkékoli, ale měly by být splnitelné pro každého golfistu, cílem výzvy je spíše poznávat a hrát, než odradit. Diskuse vítána.

Pomožte nám a zapojte se!

---
Seznam sesbíraných nápadů - netříděno/nevybráno
(finálně mohou být upřesněny):
  1. odehrát hru bez WC
  2. odehrát hru s alespoň jedním dalším členem 19.jamky, se kterým jsem ještě nehrál
  3. odehrát v létě hru (alespoň 20 stupňů) v zimním oblečení
  4. odehrát hru jedním míčem bez trestu
  5. odehrát hru a neztratit míček
  6. odehrát hru v alespoň trojčleném flajtu v časové normě
  7. zahrát hřiště bez bunkeru
  8. zahrát hřiště bez vody
  9. zahrát hřiště bez autu
  10. odehrát hřiště, na kterém jsem poprvé hrál golf
  11. odehrát 4 různá hřiště z mého golfového regionu dle čgf (Západ A,B / Východ A,B)
  12. zahrát alespoň jeden turnaj
  13. obhájit na turnaji svůj HCP (nebo zlepšit)
  14. účastnit se akce 19.jamky
  15. zahrát hřiště bez bunkeru+vody+autu (překážky)
  16. master chalenge: bez ztraty míče, bez překážky, bez autu, bez wc
  17. odehrát jamku na druhou stranu za doublepar
  18. zahrát hřiště bez trojpatu, čtyřpatu (dle HCP)
  19. dokoncit hriste se Score na micky +3 a vice (tedy v ramci pravidel a nezdrzovani najit alespon o 3 mice vice nez ztratite)
  20. odehrat 18 jamek a pouzit vsechny hole!
  21. fire&ICE challange - odehrat nejake hriste do +5 st a >30 st.
  22. odehrat alespon 9 jamek ve formatu 7, P, putter
  23. celé hřiště 5+putter (železo dle výběru + putter)
  24. odehrát oficiální turnaj se zimní šálou na krku
  25. splnit své roční golfové cíle (zapsané na 19.jamce)
  26. dobrý skutek na golfu
  27. přečíst celá golfová pravidla
  28. test golfových dovedností 3x za rok
  29. nahrání svého švihu na začátku a na konci
  30. napsat na jamku: mé golfové poprvé, můj první golfový turnaj
  31. ...?
 
Upraveno:
A Master Challenge - bez ztráty míče + bez překážky + bez autu + bez trojpatu + bez WC! [emoji16]
 
odehrat jamku na druhou stranu alespon za doublepar :D
 
Jako, to je mega výzva, Davide. :)

Ale přidávám další k posouzení, jeden z těch obtížnějších:

- Zahrát hřiště bez trojpatu, čtyřpatu (dle HCP)
 
Ale přidávám další k posouzení, jeden z těch obtížnějších:

- Zahrát hřiště bez trojpatu, čtyřpatu (dle HCP)[/QUOTE]

Žádný takový! Prostě bez trojpatu. Bez ohledu na hcp či pohlaví. Je to výzva. Tak Jakýpak copak.
 
odehrat jamku na druhou stranu alespon za doublepar :D
Tohle mě taky napadlo. Jen se bojím, že pro většinu bude problém ty hole na druhou stranu vůbec sehnat. Alespoň nějaké. A osobně mám strach, že si ublížím. [emoji85]
 
Tohle mě taky napadlo. Jen se bojím, že pro většinu bude problém ty hole na druhou stranu vůbec sehnat. Alespoň nějaké. A osobně mám strach, že si ublížím. [emoji85]
sezenes, a s ublizenim je to fifty/fifty :D
 
To se takhle nekdo vykali... a rano mame novou vyzvu, co? :D

Souhlasim s tim sdruzit kategorie, napriklad 7, 8, 9 jako jednu vec.

- Dokoncit hriste se Score na micky +3 a vice (tedy v ramci pravidel a nezdrzovani najit alespon o 3 mice vice nez ztratite)
- Odehrat 18 jamek a pouzit vsechny hole!
- Fire&ICE challange - odehrat nejake hriste do +5 st a >30 st.
- Odehrat alespon 9 jamek ve formatu 7, P, putter

Dale muzeme udelat nejake komunitni aktivity... ala kdo zahraje hole-in-one plati nam vsem pivo :)
 
a hre jednou holi se taky mluvilo
kdyz bude limit duben-rijen, nepujde mozna aby bylo pod 5°C a 5°F uz vubec ne :D
 
Vše přidáno do úvodního příspěvku.

To se takhle nekdo vykali... a rano mame novou vyzvu, co? :D

V tomhle případě ne. Golfová výzva je v hlavě od prosince, teď došlo spíše k její realizaci, přípravě. :) Ale když už se sešlo, tak pár nápadu padlo.
 
Hřiště +30°C bez krému na opalování [emoji200]
Jakmile se resi krem, uz je to hodne tenky led :D

Mj. pamatuji si na jednoho ucastnika express tour v hodkovickach, ktery se snazil tuto challange absolovat (vcetne temer zimniho cerneho obleceni) a seklo to s nim na odpalisti jamky cislo 7. :)
 
Koukám,že středeční oslava byla hodně divoká když vás napadají takové věci :D
Jsem skoro pro každou srandu,takže několik úkolů zvládnu ;)
Nejmladší dcera ještě chodí v plenkách...kdyz ji aplikuju uznáte mi odehrané hřiště bez WC :D?
 
- splnit své roční golfové cíle (zapsané na 19.jamce)
- dobrý skutek na golfu
- přečíst celá golfová pravidla

Btw. sběr nápadů do 19.2. Přidejte se, ať je z čeho vybírat. :)
 
Co takhle, sice ne moc výzva, "analýza švihu"? Primárně natočit se na video na začátku a na konci sezóny. Duben/říjen. Třeba. Čelní a boční pohled. Analýza asi není úplně potřeba. Spíše takový důvod navíc si udělat hlavně pro sebe video do archivu. [emoji296]
 
Mám xls tabulku Test golfových dovedností. Ne každý ji plně využívá ale kdyby třeba byla za odznáček... Co? 3x za rok ji vyplnit. Co? No děláte to hlavně pro sebe, že... ;)
 
Mám xls tabulku Test golfových dovedností. Ne každý ji plně využívá ale kdyby třeba byla za odznáček... Co? 3x za rok ji vyplnit. Co? No děláte to hlavně pro sebe, že... ;)

To by možná nemuselo být špatné, mít takovouto sestavu. A donutit se jí odehrát. Takovou golfovou postupku. :) S nahráním svého švihu moc nevím, ale když by to bylo za odznáček, splněný úkol, možná jo, proč ne.

---

Btw. já taky mám nápad - napsat můj příběh do příslušných témat: Moje golfové poprvé, Můj první golfový turnaj.

---

nápady přidány na úvodní příspěvek.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom