Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2021

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-21

Stav
Uzamčeno.
GolfVyzva 2021.png

Golfová výzva 2021
V. ročník

(Viz I.ročník, II.ročník, III.ročník, IV.ročník)​

Dobrovolná a bezplatná celosezónní hra 19.jamky pro všechny golfisty. Po 4 ročnících Výzvy v polojubilejním ročníku je čas na změnu. Předchozí formát golfové výzvy necháme alespoň na rok spát a pro letošní rok je tu Výzva zbrusu nová. Jednotlivec proti hřišti - aneb eklektik. Zvolíte si hřiště, a v průběhu sezóny se snažíte zahrát všechny jamky co nejlépe. A na každé jamce ulovit alespoň birdíka!

Termín: 1.4. až 31.10.2021 (nebo od okamžiku přihlášení se ke hře)
Místa: libovolné jedno nebo max 2 znormované hřiště v ČR i zahraničí, vždy celá 18x, nebo alespoň 1x9 + automatický MIX
Akceptované formáty hry: Na rány, individuální formáty (tzn. ne texas, ani jamkovka atp.).
Podmínky: Vlastní google účet pro evidenci výsledků
Cena: Zdarma

SDÍLENÁ TABULKA PRO ZÁPIS DOSAŽENÝCH VÝSLEDKŮ

https://docs.google.com/spreadsheets/d/10dAtMmhPDSsvzkFjiZjHsZZr7_kIOwMUbUrFvEvC4cc


Výstřižek.PNG


PRAVIDLA A INFORMACE
  • PŘIHLÁŠENÍ: Zde do vlákna stylem - "Prihlašuji se do výzvy, aktuální HI 23, hřiště: Hořehledy, Zbraslav" - následně zapíšu jako organizátor do tabulky toto:
    • @nickname, HI 23, Hořehledy: jamky 1 - 18
    • @nickname, HI 23, Zbraslav: jamky 1 - 18
    • @nickname, HI 23, MIX: jamky 1 - 18
    • + potvrdím lajkem "To se mi líbí" přihlášenému, že už tam má "řádky" a dál je to na něm, viz "aktualizace výsledků".
  • AKTUALIZACE VÝSLEDKŮ: Každý ve svém řádku dělá úpravy samostatně. Pokud na vybraném hřišti zahraje na nějaké jamce bogey, nebo lepší, poznamená si tento doszažený výsledek do svého řádku k příslušné jamce. Zároveň je dobré si i aktualizovat Počet her pro změnu nutných na dosažení daného výsledku. Nic jiného prosím v tabulce neměnit ani nikomu jinému! Po aktualizaci je dobré potvrdit změnu i tu ve vlákně! (odkaz je na toto vlákno viz tabulka nahoře).
  • Specifika:
    • od data přijetí výzvy: do výsledků se počítají hry od přijetí této výzvy. Tzn. pokud se přihlásíte 1.5., započítávejte si do naší Výzvy pouze hry hrané po 1.5..
    • počet mých her: orientační evidence, kolik her jsem potřeboval pro zadané jamky. Pokud něco u hřiště změníte, započítejte si potřebné hry. Nikam se to nepropisuje, je to pouze orientační doprovodné měřítko.
    • zapisované výsledky: pouze 1, PAR, -1, -2, -3... atd. Nepište do políček nic jiného. Takže v případě bogey "1", v případě birdie "-1" atd. Horší výsledky na jamce, jak bogey se nezapisují.
    • 9j hřiště: Pokud má vaše hřiště pouze devět jamek, druhou devítku si můžete zapsat pouze tehdy, pokud hrajete 18 jamek. Tzn. prvních devět jamek se počítá jako 1-9, ve stejně hře pouze navazující druhá devítka jako jamky 10-18. Pokud druhou devítku nechodíte, nechte 10-18 prázdné.
    • MIX - každému účastníkovi je automaticky založeno hřiště MIX. Tam je možné si evidovat nejlepší dosažené výsledky na daném číslu jamky na libovolném hřišti. Tzn. např. 1. Hořehledy, 2. Zbraslav, 3. Ostravice... pokud ale pak zahraju ještě lepší výsledek, než jsem zahrál na jedničce v Hoře třeba v České Lípe, mohu si jamku číslo jedna v MIX upravit směrem dolů. Hřiště nikam nepoznamenávám.
    • Změna hřiště: Ano, náhradou lze. Ale pro nové hřiště se započítávají pouze hry po datu změny.
No a nakonec prosba: buďme poctiví. Každý sám sobě je rozhodčím. Nesnažme se hledat skulinky v pravidlech. Je to především o každém z nás proti hřišti, plus trochu toho obohacení doprovodným vzájemným porovnáním. Pokud nás bude více, budou na dalším hřišti vytvořeny kontingenční tabulky pro hřiště, případně pro HI atp. Hezkou hru všem! 🏌️‍♀️🏌️‍♂️

PS: Bohužel pracovní povinnosti mi neumožňují zvládnout do začátku sezóny přípravu této výzvy do mgolf, jak jsem chtěl. Tak tedy tato forma. Není to nic nového, už druhým rokem stejný formát pomocí google funguje i na zahraničním webu The Sand Trap jako TST Birdie Challenge. Věřím, že to taky dáme. :)

---
Začínáme ve čtvrtek 1.4.2021! Přihlášení možno už teď.

Golfovou Výzvu 2021 přijali:
@requo, @mkopcak, @TP_79, @JanKostalCZE, @Baluaty, @Jerry, @Seppper, @Ferrry, @mirous007, @Paudr, @ati, @Ullysses, @Basty10, @Toamo, @Romano, @tatomana, @Valsodar
 
Upraveno:
Tak začnu:

Jdu do toho, volím si hřiště Hořehledy a Hostivař. Můj HI 23. :up:

A doufám, že nasbírám za ten rok co nejvíc birdíků! :)
 
Prihlašuji se do výzvy, aktuální HI 9,8, hřiště: Hořehledy
 
Přihlašuji se do výzvy, aktuální HI 21,8, hřiště: Slapy, Beřovice
Ať je nějaká sranda
 
Jdu do toho, HI 0,1 , hriste: Zbraslav, hur nez -18 neberu :D
 
Jdu do toho, HI 0,1 , hriste: Zbraslav, hur nez -18 neberu :D
Ja mam za unor a brezen 6 her s eklektik score -2, takze ty musis byt schopen dat za sezonu aspon -20!
 
Přihlašuji se do výzvy, Hi 19,6 Hřiště Svratka a Těšetice. Snad se tam letos dostanu:)
 
Napiš mě tam taky. Nejsem sice moc ochoten si zapisovat rány při neturnajové hře, ale objednal jsem si dnes S42. Jestli bude fungovat autoshot včetně patů alespoň na 80% , tak máte nebezpečnýho soupeře. Jinak si dám DQ.😜

Hřiště samozřejmě Bítozeves.

Jen nevím co je 1x9 + automatický mix.
Mam zapisovat vždy jen prvních 9 jamek, nebo na střídačku lichý hry 1-9 a sudý 10-18. Občas, když jdu sám tak hraju dvěma míčkama. Když uhlídám, že třebas žlutej míček je jako první devitka a bílej jako druhá, můžu si to zapsat jako 18-ku?
 
Jen nevím co je 1x9 + automatický mix.
Mam zapisovat vždy jen prvních 9 jamek, nebo na střídačku lichý hry 1-9 a sudý 10-18. Občas, když jdu sám tak hraju dvěma míčkama. Když uhlídám, že třebas žlutej míček je jako první devitka a bílej jako druhá, můžu si to zapsat jako 18-ku?

Viz úvod:

  • 9j hřiště: Pokud má vaše hřiště pouze devět jamek, druhou devítku si můžete zapsat pouze tehdy, pokud hrajete 18 jamek. Tzn. prvních devět jamek se počítá jako 1-9, ve stejně hře pouze navazující druhá devítka jako jamky 10-18. Pokud druhou devítku nechodíte, nechte 10-18 prázdné.
  • MIX - každému účastníkovi je automaticky založeno hřiště MIX. Tam je možné si evidovat nejlepší dosažené výsledky na daném číslu jamky na libovolném hřišti. Tzn. např. 1. Hořehledy, 2. Zbraslav, 3. Ostravice... pokud ale pak zahraju ještě lepší výsledek, než jsem zahrál na jedničce v Hoře třeba v České Lípe, mohu si jamku číslo jedna v MIX upravit směrem dolů. Hřiště nikam nepoznamenávám.

Dva souběžně hrané míče nejsou dle mého hra na 18 jamek. Je rozdíl, pokud jdeš jednu jamku dvakrát za sebou, než když jí jdeš s rozestupem dvouhodin s jednou celou devítkou v "nohách". Takže za mě ne. Nicméně: je to tvůj řádek, jak ho pojmeš je na tobě. ;)

PS: Prosím příště o aktuální HI, nemusím ho pak hledat. :) Četl si ten úvod, vůbec? :-D
 
Hlásím se taky, Beřovice, 10,8.

Mám tě v tabulce. Prima :up:
Od 1.4.

 
Tady nesmím chybět 😂, takže:
Přihlašuji se do výzvy, aktuální HI 17,5, hřiště: Mladá Boleslav, Slapy
U Toma @TP_79 ti chybí v tabulce Beřovice. ;)
A jen se ujistím.
Pokud na jamce zahraju Birdie a při další hře PAR, tak nechávám v tabulce berdíka, protože je to lepší výsledek, je to tak? Nepíšu tedy poslední hodnocený výsledek, ale ten nejlepší?
 
Tady nesmím chybět 😂, takže:
Přihlašuji se do výzvy, aktuální HI 17,5, hřiště: Mladá Boleslav, Slapy
U Toma @TP_79 ti chybí v tabulce Beřovice. ;)
A jen se ujistím.
Pokud na jamce zahraju Birdie a při další hře PAR, tak nechávám v tabulce berdíka, protože je to lepší výsledek, je to tak? Nepíšu tedy poslední hodnocený výsledek, ale ten nejlepší?

Jsi tam. U @TP_79 opraveno. Dík.

A k otázce: ano, zapisuješ si nejlepší zahrané skóre jamky s ohledem na její par. Tzn. pokud zahraješ birdie, necháš si tam birdie, dokud nezahraješ eagle. :)
 
Jsi tam. U @TP_79 opraveno. Dík.

A k otázce: ano, zapisuješ si nejlepší zahrané skóre jamky s ohledem na její par. Tzn. pokud zahraješ birdie, necháš si tam birdie, dokud nezahraješ eagle. :)
Já děkuji za opravu.
 
Také se hlásím, aktuální HI 40,1 hřiště Hodkovičky a Lýšnice
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom