Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2020

Stav
Uzamčeno.
Včera turnaj na Autodromu Brno, prosím o černou 12 - zisk tří míčků.
Děkuji
 
Včera turnaj na Autodromu Brno, prosím o černou 12 - zisk tří míčků.
Děkuji

Se zájmem jsem se podíval, moc turnajů z Automotodromu tu nemáme (btw. pořád je to šestka, jak je na webu, nebo devítka). Ptám se proto, že podle čgf se hrálo na 16 jamek, což by vypadalo, že se nehrála jedna jamka dvakrát... ale na webu pořád je, že se jedná o šestku. No ale to hlavní - jedná se o texas a pro golfovou výzvu výsledky z Texasu nelze použít.

Jen individuální na rány (stb). Pokud koukám špatně, dej vědět, případně mě prosím oprav.

---
odkaz na tabulku Golf. výzvy 2020
 
Se zájmem jsem se podíval, moc turnajů z Automotodromu tu nemáme (btw. pořád je to šestka, jak je na webu, nebo devítka). Ptám se proto, že podle čgf se hrálo na 16 jamek, což by vypadalo, že se nehrála jedna jamka dvakrát... ale na webu pořád je, že se jedná o šestku. No ale to hlavní - jedná se o texas a pro golfovou výzvu výsledky z Texasu nelze použít.

Jen individuální na rány (stb). Pokud koukám špatně, dej vědět, případně mě prosím oprav.

---
odkaz na tabulku Golf. výzvy 2020
Omlouvám se, já prostě ty pravidla moc nečtu, takže samozřejmě nic. Jinak Autodrom je momentálně osmička a devátá jamka je v přípravě.

Díky.
 
Turnaj cerny most:
1. kolo v casovem limitu
2. kolo bez outu

Turnaj na Hluboke:
bez bunkru

jeste prosim o golfovy maraton, odehrana hluboka a certovo bremeno v jeden den (to certovo bremeno je teda slusna kamzikarna)
 
Turnaj cerny most:
1. kolo v casovem limitu
2. kolo bez outu

Turnaj na Hluboke:
bez bunkru

jeste prosim o golfovy maraton, odehrana hluboka a certovo bremeno v jeden den (to certovo bremeno je teda slusna kamzikarna)

Ok, 4. a 7. bez autu, 17. čerevná. Super. :up:

To sis vybral tedy dvě úplně rozdílná hřiště. Nebyl to po Hluboké šok? :)

---
odkaz na tabulku Golf. výzvy 2020
 
Sokem byly ty sjezdovky, ktere jsem musel absolvovat nekolikrat za sebou ale nepamatoval jsem si uz ze jsou tak strme. Priste pred odpalem 15-ky rovnou odpalim i 17-ku nebo spis po ceste na green 14-ky a 16 odpalim po ceste na horu na 10 at nemusim nahoru tolikrat za sebou.

Co se tyce kvality, sok to nebyl, protoze jsem mel spravne nastavene ocekavani. Dlouho jsem tam nebyl tak jsem mel radost, ze jsem si to pripomnel. Ta klubovna je nadherna.
 
Upraveno moderátorem:
Osobně si myslím, že by v golfové výzvě měla zmizet výzva nalezené míče třeba za zahraný eagle... Připadne mi hloupé sbírat a hledat míče během hry. Nováčkovská velká neřest a nemoc šetřivých golfistů.

Dobrý podnět. Pro příští rok je určitě možné nahradit. Ono těch změň bude s Golfovou výzvou víc, včetně revize současných úkolů.
 
Náčelníku, dnes turnaj Ml. Buky. Hra bez trestné oblasti.

A odehrány turnaje na čtyřech hřištích v regionu. Vrchy, Lázně Bohbaneč, Prosečné, Mladé Buky, Myštěves.
Ono je to sice 5, ale doufám, že to nevadí. 😜.
 
Náčelníku, dnes turnaj Ml. Buky. Hra bez trestné oblasti.

A odehrány turnaje na čtyřech hřištích v regionu. Vrchy, Lázně Bohbaneč, Prosečné, Mladé Buky, Myštěves.
Ono je to sice 5, ale doufám, že to nevadí. 😜.

Máš to tam. 6. a 8. černá. Za pět hřišť jsem ti přidal trochu kvalitnější černou. :)

---
odkaz na tabulku Golf. výzvy 2020
 
Náčelníku napiš mi prosím trojku černou. Bez ztráty míčku. Děkuji
 
Upraveno moderátorem:
Michale, napiš mi 4ku černou, Kuňka
ve třech, před časovým limitem. Ale to bylo všechno.☹
 
Dobrý den, dnes Telč, prosím o žlutou 2, bez sněhuláka.
Děkuji

Bez sněhuláka žlutá. :up:

Michale, napiš mi 4ku černou, Kuňka
ve třech, před časovým limitem. Ale to bylo všechno.☹

Hele, i to se počítá! :) Časový limit - černá :up:

Dnes turnaj v Beřovicich. Použil jsem všechny hole.
Dík

13 černá :up:

PS: To bych taky někdy chtěl. Jenže, ty je narozdíl odemne trefuješ. :)

---
odkaz na tabulku Golf. výzvy 2020
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom