Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2019

Stav
Uzamčeno.
Počítá se mi to když byl turnaj jen na 9 jamek? Hra bez autu, bez trestné oblasti, bez ztráty míče, druhé místo v turnaji, zlepšený hcp. A poprvé zahrano hřiště pod 50 ( 9 jamek) - 46 ran. Kapne mi z toho nějaký splněny bodik?

Bohužel, jen 18ti jamkové turnaje. Ale alespoň takto virtuálně chválím. :)
 
Prosím o bod 17 - maratón. Odehrán Haugschlag a Waldviertel v jeden den, vše hezky po svých
 
V prvnim kole bez autu, prosim o Black 7.
V druhem kole trefeno 11 fairwayi ze 14, prosim o Black 10


Prvni kolo bez bunkeru. prosim o Black 5

Ok, 7 a 5 černá, super!

Prosím o bod 17 - maratón. Odehrán Haugschlag a Waldviertel v jeden den, vše hezky po svých

17. červená za bolavé nožičky. :)


---
odkaz na tabulku Golfové výzvy 2019
 
Tak už jsem myslel, že to letos nezvládnu (hrál jsem celé léto jako čuně). Ale povedlo se, hurá
Dnešní turnaj na Slapech, prosím o zápis #19 (černá)
 
Prosim #18 inicialy, odehrano Albatros a Panorama
Prosim #08 Black za turnaje na 4 hristich v regionu (Hral jsem: Kacov, Benatky, Berovice, Cerny Most, Zbraslav)
 
Tak už jsem myslel, že to letos nezvládnu (hrál jsem celé léto jako čuně). Ale povedlo se, hurá
Dnešní turnaj na Slapech, prosím o zápis #19 (černá)

Gratuluju, pane MISTR. :)) #19 černá.

Prosim #18 inicialy, odehrano Albatros a Panorama
Prosim #08 Black za turnaje na 4 hristich v regionu (Hral jsem: Kacov, Benatky, Berovice, Cerny Most, Zbraslav)

Taky gratulace, #18 a #8 černá!

---
odkaz na tabulku Golfové výzvy 2019
 
Letos to teda moc slavně nevypadá ( ostatně to odpovídá intenzitě mého hraní). Tak jsem si řekla, že udělám inventuru a ejhle, našla jsem:
9. - 15.6. turnaj Sporting Zeleneč zlepšení HCP z 28,7 na 28,2.
12. - Hra se ziskem 3 míčků (tuším, že jich bylo 7) 16.10.2019 Circolo Golf Ugolino, Toskánsko ( krásná osmnáctka).
A toť ale vše. Tak snad příští sezonu.
 
Letos to teda moc slavně nevypadá ( ostatně to odpovídá intenzitě mého hraní). Tak jsem si řekla, že udělám inventuru a ejhle, našla jsem:
9. - 15.6. turnaj Sporting Zeleneč zlepšení HCP z 28,7 na 28,2.
12. - Hra se ziskem 3 míčků (tuším, že jich bylo 7) 16.10.2019 Circolo Golf Ugolino, Toskánsko ( krásná osmnáctka).
A toť ale vše. Tak snad příští sezonu.

Ok, gratuluji, 9 červená, 12 - moc pěkné. :)

---
odkaz na tabulku Golfové výzvy 2019
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom