Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2019

Stav
Uzamčeno.
Prosím o zápis bod 9 BLACK (obhájit HCP) dnes v Berouně turnaj, uhráno 34 STBL
Včera by šel i bod 7 (bez autu), ale v Berouně jich moc není, tak to nechám na jindy. Přemýšlím, jaké hřiště má dost autů, aby to byla dostatečná výzva :)

Gratulace, tunajová obhajoba: 9. černá
Hřiště s troškou autů: napadají mě Hořehledy :up:

Hlásím 14 grýnů, 12 fervejí, bez "out". Četl jsem pravidla golfu.
Chtěl bych se zeptat, zdali je správné jednání golfisty, sbírat nalezené míče během turnaje?
Black lze jen jedno, že? V tom případě 14 grýnů...

Ok, 16 - splněno, 14 (GIR) černá.

Ad: "Chtěl bych se zeptat, zdali je správné jednání golfisty, sbírat nalezené míče během turnaje?"

Nevidím rozdíl mezi turnajem a běžnou hrou, golf a jeho pravidla jsou stejná. Každý hráč golfu jistě dokáže posoudit, a jsem přesvědčen, že naprostá většina z Jamkařů, kteří tuto výzvu v minulosti hráli a hrají i letos, tohoto posouzení schopni jsou, jestli nalezený míč je či může být míč jiného hráče na hřišti a je ve hře a pak ho na daném místě ponechají. Věřím i tomu, že nikdo nevěnuje čas hledáním nalezenců na úkor tempa ve hře a pokud ano, tak ho ti zkušenější a znalejší z nás upozorní a poučí, proč se to v danou chvíli nehodí, aby pro příště věděl. Samozřejmě, pokud tento úkol v turnajové rovině pro tebe nesplňuje tvá kriteria, klidně ho vynechej, nebo ho můžeš splnit na úroveň červenou či žlutou, nic se tím neděje. :)

---
odkaz na tabulku Golfové výzvy 2019
 
Upraveno:
Prosím o zápis bod 11 BLACK (hra bez trojpatu) - dnešní turnaj Mladá Boleslav
 
Prosim prisat red za 4, 9, 12 a 18 (hodkovicky a hostivar :))) ).
 
Ahoj, hra v Mladé Boleslavi, bez ztráty míčku, nalezeny dvě čepice (možný ůkol na příští rok - nálezy?), míček žádný.Čepice ponechány na recepci.
Jen se chlubím. :cool:
 
V sobotu Haugschlag bez tripatu, dik

Ok, červená #11. :up:

Prosim prisat red za 4, 9, 12 a 18 (hodkovicky a hostivar :))) ).

Bylo hráno na 18j (buď 18 nebo 2x9)?

Ahoj, hra v Mladé Boleslavi, bez ztráty míčku, nalezeny dvě čepice (možný ůkol na příští rok - nálezy?), míček žádný.Čepice ponechány na recepci.
Jen se chlubím. :cool:

Ok, bez ztráty míčku #3 - žlutá :up:

---
odkaz na tabulku Golfové výzvy 2019
 
V pátek 3.5. Presstonfield (Edinburg) splněno - 3, 6, 7 a 13
18jamek - super zážitek - jako bonus!
 
Bylo hráno na 18j (buď 18 nebo 2x9)?

Jaj, v tom pripade moje "HH" neplati, takze bez 18. To mam asi smulu, neb 2x to tam nikdy nechodim. :D
 
Náčelníku,
napiš mi do výzvy hra bez autu. Včera turnaj Poděbrady
 
Náčelníku,
napiš mi hra bez vody. Dnes jamkovka
na domácím hřišti.
 
Prosím o zápis bod 9 BLACK (obhájit HCP) dnes v Berouně turnaj, uhráno 34 STBL
Včera by šel i bod 7 (bez autu), ale v Berouně jich moc není, tak to nechám na jindy. Přemýšlím, jaké hřiště má dost autů, aby to byla dostatečná výzva :)
Hořehledy :D
 
Dnes jsem si o5 přečetl pravidla.To bylo to jediné, co se v tom dešti dalo dělat.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom