Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2019

Stav
Uzamčeno.
Tak jestli už se může plnit:
Bod 4 (Hra v časovém limitu) BLACK Molitorov 24.2 (čtyřčlený flight, 4:32)
Bod 13 (Hra všemi holemi) BLACK Benátky 28.2.
 
prosim hru bez vody za dnesni Molitorov :)
 
Tak jestli už se může plnit:
Bod 4 (Hra v časovém limitu) BLACK Molitorov 24.2 (čtyřčlený flight, 4:32)
Bod 13 (Hra všemi holemi) BLACK Benátky 28.2.

Jj, hrajeme, sice původně to bylo od začátku března, ale to spíše proto, že to tak nějak většinou vychází, nějak jsem si furt nezvykl, že v únoru je už 18 stupňů. Podstatní podmínka je spíše to, že úkoly musí být splněny nejspozději v den přihlášení do výzvy (kdo se přihlásí v květnu, by si zpětně neměl naťukat hry z dubna). Prostě od přijmutí výzvy dál.

Ok, 4 a 13 červená. :)

prosim hru bez vody za dnesni Molitorov :)

Ok, 6. červená... je tam vůbec nějaká voda? :) Ty by si to měl hrát někde na ostrovech, tohle.

Přijímám výzvu. ;-)

Splněno. 1. úkol :up:

---
odkaz na tabulku Golfové výzvy 2019
 
Ok, 4 a 13 červená. :)
Aha, já myslel, že když je to v turnaji, tak je to černá a můžu jen jeden úkol za jeden turnaj ;)
V tabulce jsi mi omylem vyplnil 3 a ne 4, prosím až budeš mít chvilku, přepiš to. Díky
 
Aha, já myslel, že když je to v turnaji, tak je to černá a můžu jen jeden úkol za jeden turnaj ;)

A máš pravdu, moje chyba. Černá oba úkoly.
Ještě jsem se nepřepl, že je sezóna a že se vlastně už možná turnaje hrajou (je to prostě divný, v únoru :).

Opraveno. :up:

---
odkaz na tabulku Golfové výzvy 2019
 
Ještě jsem se nepřepl, že je sezóna a že se vlastně už možná turnaje hrajou (je to prostě divný, v únoru :).
Díky. Já hraju v podstatě 95% turnaje, mimo turnaj jen občas
 
Tak prosím dnes splněný bod 15 (Černý most z červených odpališť)
A prosím o změnu splněného bodu 3 na bod 4 - sice bych mohl mít oba, ale žádal jsem o 4, tak ať to máme správně :)
 
Prosím o splnění bod 16 - golfová pravidla. Přečtena znovu plná verze pravidel.
 
Tak prosím dnes splněný bod 15 (Černý most z červených odpališť)
A prosím o změnu splněného bodu 3 na bod 4 - sice bych mohl mít oba, ale žádal jsem o 4, tak ať to máme správně :)

Ok, 15 a opraveno. Jak se hrálo za holky? :)

Prosím o splnění bod 16 - golfová pravidla. Přečtena znovu plná verze pravidel.
Dobré dopoledne náčelníku! Hlásím splnění bodu 16, páč víkend stál za prd.:up:

Ok, 16 splněno. :up:

---
odkaz na tabulku Golfové výzvy 2019
 
Jak se hrálo za holky? :)
Já hraju poměrně často z červených nebo modrých, když jdeme večerních pár jamek se ženou. Takže to pro mě není až taková novinka, jen jsem si to dal na celou osmnáctku. Doporučuju všem nevzít do bagu drajvr ani dřevo a hrát červená, je to hned jiné hřiště
 
Škoda, že se míčky počítají jen při hře a ne při vycházce, čili hlásím nesoutěžní výsledek - Malevil + 28!!!!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom