Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2019

Stav
Uzamčeno.
Hlásím splněné červené úrovně u bodů 2,3,6,7 a 10!
Kdo je tu nejlepší, kdo je tu nejlepší? :cool::cool::cool:
 
Hlásím splněné červené úrovně u bodů 2,3,6,7 a 10!
Kdo je tu nejlepší, kdo je tu nejlepší? :cool::cool::cool:

Ok, doplněno. :up:

Akorát please, příště doplnit alespoň kdy a kde. Takhle bez podrobností z okna to umí zakřičet každý. :-D

---
odkaz na tabulku Golfové výzvy 2019
 
Prosím o splnění bod 2 BLACK dnes turnaj Mstětice PG Tour (bez triple bogey)
 
V neděli na Kuňce (jamkovka) - bez ztráty míčku, bez vody, bez autu (bohužel bez bunkeru nemohu říci, bylo jich strááááášně moc), slušné skore uvést nemohu, rány jsem nepočítala. Tak nevím jestli mi to uznáš ;)
 
V neděli na Kuňce (jamkovka) - bez ztráty míčku, bez vody, bez autu (bohužel bez bunkeru nemohu říci, bylo jich strááááášně moc), slušné skore uvést nemohu, rány jsem nepočítala. Tak nevím jestli mi to uznáš ;)

U té jamkovky je to ošidné. Rozhodni si sama - úplně si to neuvědomuji, primárně by si ale měla odehrát všech 18 jamek, což u jamkovky nemusí nastat. Kontrolovat to nijak nebudu, prostě řekni, že ty červené za zmíněné úkoly ti mám dát a já ti je dám. :)
 
U té jamkovky je to ošidné. Rozhodni si sama - úplně si to neuvědomuji, primárně by si ale měla odehrát všech 18 jamek, což u jamkovky nemusí nastat. Kontrolovat to nijak nebudu, prostě řekni, že ty červené za zmíněné úkoly ti mám dát a já ti je dám. :)
Ty jsi kápo, rozhodni sám, já se zlobit nebudu když mi to nedáš, ale skutečně jsme odehráli všech 18 jamek. Tak to nech být, splnim jindy ;)
 
Ty jsi kápo, rozhodni sám, já se zlobit nebudu když mi to nedáš, ale skutečně jsme odehráli všech 18 jamek. Tak to nech být, splnim jindy ;)

Však v pořádku, já se zeptal, jestli to bylo za 18.jamek... ty si to potvrdila a vše je ok.

Úkoly 3., 6. a 7. červené. :up:

---
odkaz na tabulku Golfové výzvy 2019
 
V sobotu Kacov, trefene 79% fairwayi, hra vsemi holemi
V nedeli Kuneticka Hora, hra bez outu
 
Ahoj,
v sobotu jsem byl na Black Bridge, hra mohla být určitě lepší. Povedlo se mi zahrát všemi holemi. Myslel jsem, že splním více úkolů. Tak příště.
 
Přijímám :)
 
Tak ať to frčí, v rámci jednoho kola ve Skalici, které jsme zahrál za 80 ran v neděli, 10 parů, 8 bogey jsem splnil:

1, 2, 4, 5, 6, 9, 12, 13,

Zaroven mam letos na Mallorce odehrany Maraton 36 jamke za jeden den Alcanada a Son Muntaner, tak nevim jestli mi to naclenik zapocita :)
 
Tak ať to frčí, v rámci jednoho kola ve Skalici, které jsme zahrál za 80 ran v neděli, 10 parů, 8 bogey jsem splnil:

1, 2, 4, 5, 6, 9, 12, 13,

Zaroven mam letos na Mallorce odehrany Maraton 36 jamke za jeden den Alcanada a Son Muntaner, tak nevim jestli mi to naclenik zapocita :)
nezapocita, az od prijmuti vyzvy :D
 
V sobotu Kacov, trefene 79% fairwayi, hra vsemi holemi
V nedeli Kuneticka Hora, hra bez outu

Ok - červená 10, 13 a 7 :up:

Ahoj,
v sobotu jsem byl na Black Bridge, hra mohla být určitě lepší. Povedlo se mi zahrát všemi holemi. Myslel jsem, že splním více úkolů. Tak příště.

Příště se to dožene, zatím tedy 13 (všechny hole) červená.

Přijímám :)
Tak ať to frčí, v rámci jednoho kola ve Skalici, které jsme zahrál za 80 ran v neděli, 10 parů, 8 bogey jsem splnil:

1, 2, 4, 5, 6, 9, 12, 13,

Zaroven mam letos na Mallorce odehrany Maraton 36 jamke za jeden den Alcanada a Son Muntaner, tak nevim jestli mi to naclenik zapocita :)

Zatím pouze 1 - jak říká @JanKostalCZE . Odehrané výsledky jsou dříve, jak přijmuta výzva, zpětně se to nebere. Neboj, času dost, to doženeš. :)

---
odkaz na tabulku Golfové výzvy 2019
 
Ok - červená 10, 13 a 7 :up:



Příště se to dožene, zatím tedy 13 (všechny hole) červená.




Zatím pouze 1 - jak říká @JanKostalCZE . Odehrané výsledky jsou dříve, jak přijmuta výzva, zpětně se to nebere. Neboj, času dost, to doženeš. :)

---
odkaz na tabulku Golfové výzvy 2019


Když to tady čtu, jak vám to všem jde, tak se s dovolením také hlásím. Třeba mi to
také začne jít ( stále myslím golf 🙂).

Přijímám výzvu.
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom