Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2019

Stav
Uzamčeno.
Náčelníku, napiš mi prosím 4 hřiště v regionu. Buky, Semily, Prosečné a Vrchy.
Vše turnaje v rámci sen. tůry. Děkuji
 
Náčelníku, napiš mi prosím 4 hřiště v regionu. Buky, Semily, Prosečné a Vrchy.
Vše turnaje v rámci sen. tůry. Děkuji
A pak mám vlastně splněnou i 17ku,
t.j 36 jamek na RC v Mladých Bukách🏌🏻‍♂️🙂🏌🏻‍♂️
 
Náčelníku, napiš mi prosím 4 hřiště v regionu. Buky, Semily, Prosečné a Vrchy.
Vše turnaje v rámci sen. tůry. Děkuji
A pak mám vlastně splněnou i 17ku,
t.j 36 jamek na RC v Mladých Bukách🏌🏻‍♂️🙂🏌🏻‍♂️

Ok, 8. černá. Uznám ti jako maratón i 17, byť na RC to nebyly typické singly (foursome a fourbal), ale je to RC, takže o to líp! :) Takže - červená. Hezké!

---
odkaz na tabulku Golfové výzvy 2019
 
Ahoj, hlásím v rámci výzvy výsledky z turnaje odkaz zde:


Hra bez sněhuláka/ hra bez bunkeru/ hra bez trestné oblasti/ hra bez trojpatu/ zisk tří míčů.

Pokud to nelze zapsát všechno nará (mám dojem že jde zapsát jen jedna), tak pro malý počet turnajů mi to prosím nějak roztřiď podle pravidel, při nesoutěžní hře nacházím hodně míčů...

míče jsem vylovil při hledání míče kolegy, jinak je samozřejmě během turnaje nikdy nehledám, přece jenom tři pro V1 jsou skvělým materiálem na podzimní texasy...

Dokonce jsem po diskuzi s mojí drahou polovičkou absolvoval červená výměnu odpališť, málem jsme to nedohráli.

Pokud to potřebuješ upřesnit, tak si s tím dám rád práci.
 
Včera turnaj na Kunětické hoře. Pro můj HCP hráli pánové z modrých (dámských) odpališť. Takže 15 (změna odpališť) BLACK potvrzený z turnaje, to jsem nečekal.
nechci rypat, ale:
1. na kunce jsou prohozena modra a zluta, tedy modra jsou panska
2. v pravidlech je hra z cervenych odpalist
:devil::D
 
nechci rypat, ale:
1. na kunce jsou prohozena modra a zluta, tedy modra jsou panska
2. v pravidlech je hra z cervenych odpalist
:devil::D
V pohodě, klidně mi to vyřaď, stejně celou výzvu beru jen jako zábavu a zpestření a jsem rozhodně ten poslední, kdo se bude vztekat, že něco nesplnil.

Ale na Kuňce to mají tak, že páni hrají ze žlutých nebo bílých a dámy z červených nebo modrých. Nejsou prohozené barvy, ale rozhodli se tak proto, aby dámy s nízkým HCP měly těžší hřiště, než pánové ze žlutých. A aby slabší muži měli jednodušší hřiště. Když se podíváš na vypsané turnaje, tak běžně nehrají muži z modrých / bílých a ženy z červených / žlutých

Škoda, žes na to neupozornil dřív, hrál jsem několikrát z červených (hraju tak občas na pohodu jen železy), ale už si nevzpomenu, kdy a kde to bylo v letošním roce. Tak holt tohle splněné mít nebudu, třeba ty podmínky příště přečtu důkladněji.
;)
 
Dnes Podebrady z cervenych odpalist. Prosim o 15
F777C8DF-33EE-4EE1-9D3A-D402557F1167.jpeg
 
Ahoj, hlásím v rámci výzvy výsledky z turnaje odkaz zde:


Hra bez sněhuláka/ hra bez bunkeru/ hra bez trestné oblasti/ hra bez trojpatu/ zisk tří míčů.

Pokud to nelze zapsát všechno nará (mám dojem že jde zapsát jen jedna), tak pro malý počet turnajů mi to prosím nějak roztřiď podle pravidel, při nesoutěžní hře nacházím hodně míčů...

míče jsem vylovil při hledání míče kolegy, jinak je samozřejmě během turnaje nikdy nehledám, přece jenom tři pro V1 jsou skvělým materiálem na podzimní texasy...

Dokonce jsem po diskuzi s mojí drahou polovičkou absolvoval červená výměnu odpališť, málem jsme to nedohráli.

Pokud to potřebuješ upřesnit, tak si s tím dám rád práci.

Nejsem si úplně jist, jestli jsem ten text pochopil správně. Vnímám to tak, že raději červené splnění úkolů - protože je toho možno zaškrtnout víc. Tady, zapsal jsem ti jako červené: 2 (sněhulák), 4 (bez bunkeru), 6 (trest. ob), 11 (trojpat), 12 (3 míče), 15 (zmena pohlavi). Pokud černou, tak si vyber jakou... asi 11? Dej kdyžtak vědět.

nechci rypat, ale:
1. na kunce jsou prohozena modra a zluta, tedy modra jsou panska
2. v pravidlech je hra z cervenych odpalist
:devil::D
V pohodě, klidně mi to vyřaď, stejně celou výzvu beru jen jako zábavu a zpestření a jsem rozhodně ten poslední, kdo se bude vztekat, že něco nesplnil.

Ale na Kuňce to mají tak, že páni hrají ze žlutých nebo bílých a dámy z červených nebo modrých. Nejsou prohozené barvy, ale rozhodli se tak proto, aby dámy s nízkým HCP měly těžší hřiště, než pánové ze žlutých. A aby slabší muži měli jednodušší hřiště. Když se podíváš na vypsané turnaje, tak běžně nehrají muži z modrých / bílých a ženy z červených / žlutých

Škoda, žes na to neupozornil dřív, hrál jsem několikrát z červených (hraju tak občas na pohodu jen železy), ale už si nevzpomenu, kdy a kde to bylo v letošním roce. Tak holt tohle splněné mít nebudu, třeba ty podmínky příště přečtu důkladněji.
;)

Už jsem to uznal - ponecháno. Bolí mě z toho hlava, jen to čtu a přemýšlím nad tím. :) Daný úkol směřuje k tomu, že hráč má změnit odpaliště, která standardně hraje druhé pohlaví. A tím vysvětlení Šneka mi přijde v pořádku, pro konkrétní případ. Plus otázka/odpověď č. 2.

2. Otázka: Jak se splnění úkolu ověřuje?
Nijak. Spoléháme se na naši pravdomluvnost. Každý z nás ví nejlépe, jestli si dané ocenění zaslouží, nebo ne.

Takže za mě je to v pořádku, a spíše blbost je na mé straně, že jsem špatně definoval zmíněný úkol a označil jsem jen ženská odpaliště.

Dnes Podebrady z cervenych odpalist. Prosim o 15

Máš to tam, červená 15. :) Hezky. Byla to změna?
 
Upraveno:
Máš to tam, červená 15. :) Hezky. Byla to změna?

V Podebradech ten rozdil neni tak velky ani proti bilym.
Vzhledem na stav hriste(greenu a FW) to nebylo o tolik jednodussi.
Petipary se dostanou do dosahu na druhou ranu.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom