Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2018

prosim o hru se ziskem 3 micku, dnes ve MSteticich jsem jich vylovil cca 10, ale nechal jsem si pouze 3 :)
 
Prosím o 10. - FIR. tréninkově, takže RED (9/12) Děkuji:up:
a vlastně i bez vody (6. - RED)

Máš to tam!

Prosím za dnešek o 5) hru bez bunkeru (red) a k tomu 14) GIR (asi yellow) - trefeno 9/18

Obojí červená, žlutá může být tehdy, pokud už pole před tím bylo červené. Gratulace ke GIR! Druhý, kdo pokořil!

prosim o hru se ziskem 3 micku, dnes ve MSteticich jsem jich vylovil cca 10, ale nechal jsem si pouze 3 :)

Doufám, že ostatní pečlivě sbíráš na naše sranda soutěže! Červená za úkol 12.

Prosim o Yellow pro hru bez vody, to se povedlo v Berovicich.
Pak jsem hral 2 turnajova kola, v prvnim se povedlo bez ztraty mice a v druhem trefeno 85% (11 z 13) fairwayi
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turna...10076&categoryId=531310090&golferId=378042845

Diky

Krása. 6 (bez vody) žlutá, 3 (bez ztráty míče) a 10 (FIR) Černá, gratulace!


Máš to tam, paráda!

---
Odkaz na tabulku
 
Prima! Uznáno! Černá!

---
Odkaz na tabulku
@requo, prosím o smazání "splněného" úkolu. Fakticky se na této úrovni o splnění nejedná, navrhuji současně i změnu pravidel pro tento úkol: v rozmezí 36-54 udělovat pouze za snížení. ( čím dál tím víc ve mně převládá po nedělním turnaji nad radostí ze hry těžká pachuť - včetně chování spoluhráčů ve flajtu a maršálky, a tohle by byl vlastně taky takový malý švindl jaké se tam v neděli děly. A, prosím, nenapomínat, že jsme si to měli ve flajtu vyříkat, zkusila jsem to a byla jsem za blbce...)
 
@requo, prosím o smazání "splněného" úkolu. Fakticky se na této úrovni o splnění nejedná, navrhuji současně i změnu pravidel pro tento úkol: v rozmezí 36-54 udělovat pouze za snížení. ( čím dál tím víc ve mně převládá po nedělním turnaji nad radostí ze hry těžká pachuť - včetně chování spoluhráčů ve flajtu a maršálky, a tohle by byl vlastně taky takový malý švindl jaké se tam v neděli děly. A, prosím, nenapomínat, že jsme si to měli ve flajtu vyříkat, zkusila jsem to a byla jsem za blbce...)

Ok, odebráno. Já to pro uznání zpravidla nehodnotím (málokdy mám na to info), výzva je koncpiovaná - že každý hlášející je si svým "soudcem". Nicméně chápu tě. Mažu černou devět a nezapisuji ani později hlášenou 7. Pokud má být jinak, prosím napiš nový stav. Jinak, když se hlásí černá, nejde za stejnou hru uznat žádný jiný úkol. Jinak dobrý tip na úpravu pravidla 9, má to logiku, učiním.

Uuu ja taky!
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turna...48876&categoryId=532248888&golferId=532736759

Na vyzvu furt zapominam, ale moje osobni hry se asi nebudou pocitat

Uznáno, 9 černá. Gratuluju, z 54 snížit na 40 - supr!

Jinak, berou se i osobní hry - odlišeno barevnými úrovněmi splněných úkolů (červená, žlutá, černá), viz pravidla v prvním příspěvku.

---
Viz: Tabulka výsledků Golfové výzvy 2018
 
Upraveno znění úkolu č. 9 na základě podnětu od @Dana. Přidána tučná část:

9. Obhájit na turnaji svůj HCP Na oficiálním turnaji obhájit nebo zlepšit svůj HCP. Turnaj musí být s úpravou HCP. Pro HCP 37-54 je úkol uznán pouze tehdy, pokud se podaří hráči HCP zlepšit (nezhoršuje se).

---
Viz: Tabulka výsledků Golfové výzvy 2018
 
Upraveno:
Ok, odebráno. Já to pro uznání zpravidla nehodnotím (málokdy mám na to info), výzva je koncpiovaná - že každý hlášející je si svým "soudcem". Nicméně chápu tě. Mažu černou devět a nezapisuji ani později hlášenou 7. Pokud má být jinak, prosím napiš nový stav. Jinak, když se hlásí černá, nejde za stejnou hru uznat žádný jiný úkol. Jinak dobrý tip na úpravu pravidla 9, má to logiku, učiním.



Uznáno, 9 černá. Gratuluju, z 54 snížit na 40 - supr!

Jinak, berou se i osobní hry - odlišeno barevnými úrovněmi splněných úkolů (červená, žlutá, černá), viz pravidla v prvním příspěvku.

---
Viz: Tabulka výsledků Golfové výzvy 2018
Dík a tu 7 bez autu mi tam červenou nech.
 
Tak já to tedy beru, šéfe ;):up:
Jen jsem zvědavý kolik toho zvládnu. Musím se tu už s někým "spojit" :)
 
Prosím za dnešní turnaj na Dýšině černou za hru bez autu. Mimochodem na občerstvení u tee 10 jsem měl opravdu luxusní cappuccino!!! Paní opravdu věděla jak se dělá. [emoji108][emoji108][emoji108]
 
Souhlas. Ta paní na 10-ce je šikovná , sympatická a vždy příjemná. Byl jsem tam vloni asi 5x a vždy jsme se tam rádi zastavili na svačinku.:up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom