Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2018


Ok, černá!

Dlouho jsem hledal hriste kde nejsou bunkry abych konecne mohl taky obejit 18-ku bez bunkru.
Vcera jsem konecne uspel na Ypsilonce. Prosim o 05

Máš to tam, červená. Příště zkus Kuňku, tam žádné bunkery nejsou. :)

Tak jsem si to o víkendu prohodil:

Včera Motol - bez vody (6Y) ..., což ale není žádná obtíž, když tam skoro žádná není :cry:. Zato jsem na 4. jamce zahrál krásných 10 ran, což se bohužel nikde nehodnotí.

Dnes Mstětice - bez ztráty míčku (3Y), který se mnou mimochodem odehrál už 72 jamek. @JanKostalCZE by ho vyměnil už při prvním puttu, ale to já ne :)

3 a 6 žlutá. Zaznamenáno!


Žádné komentáře....jen plním úkol. Díky :D:D:D

Zatím máš jednu polovinu úkolu, je potřeba to zopakovat s časovým odstupem, viz zadání:

---
18. 2x svůj golfový švih video Nahrát si svůj golfový švih, jedno s jakou holí ale vždy se stejnou, +/- na začátku a na konci sezóny (minimálně s odstupem 2-3 měsíce). 2 pohledy - zepředu a boční. Pokud se pochlubíte, budeme rádi! Pozn. ideálně nahrát na youtube a odkázat tu - pro každého zdarma, viz návod.
---

Pokud jsem něco přehlédl, dej vědět, upravím. :)


---
Viz: Tabulka výsledků Golfové výzvy 2018
 
Včera Mstětice - zisk 3 míčků (12Y)

Dnes Motol - bez 3puttu (11Y) ..., ale jen díky tomu, že nejsem GIR a umím si přihrát :)
@requo , mně chybí jen 12Y - viz výše
 
prosim Y hru bez huhulaka za vcerejsi Kajastejn :)
 
Za včerejšek prosím black 4, hra tužka ale v limitu se třema dámama..:):):)
 
prosim Black fairwaye, 12/14 dnes na amaterce na Karliku, skoda, ze vysledek tomu vubec neodpovida :(
 
za dnesni Karlik prosim black hru bez ztraty micku, vysledek stejne spatny jako vcera :(
 
za dnesni Karlik prosim black hru bez ztraty micku, vysledek stejne spatny jako vcera :(
Ále. Blahopřání ke cutu. ;) Mám pro tebe tu birdie card.
 
Ále. Blahopřání ke cutu. ;) Mám pro tebe tu birdie card.
nevim, kde jste na to vsichni prisli, cut jsem nedal...... a dekuju :)
 
nevim, kde jste na to vsichni prisli, cut jsem nedal...... a dekuju :)
Sorry, blbě jsem koukala. Prostě ti fandíme. :cool: Tak příště.
 
Včera Osyčina - 5Y - bez bankeru, což nebylo tak těžké. Nicméně jsme oba se synkem obešli hřiště také bez ztráty míčku.
Za 200 jsme hráli 2 devítky úplně v pohodě a synek byl nadšený, a kdyby nepřišla odpolední bouřka, hráli bysme asi až do setmění :)
 
Jo a prosim dnesni Stirin, cerna bez bunkeru, nebo v casovem limitu, dle Michalove nalady :)
A taky po roce zase birdie, ale na to ted nehrajem ;)
 
Upraveno:
prosim Black fairwaye, 12/14 dnes na amaterce na Karliku, skoda, ze vysledek tomu vubec neodpovida :(
za dnesni Karlik prosim black hru bez ztraty micku, vysledek stejne spatny jako vcera :(

Černoši! Je to tam! Žádné smutnění, příště bude výsledek lepší!

Včera Osyčina - 5Y - bez bankeru, což nebylo tak těžké. Nicméně jsme oba se synkem obešli hřiště také bez ztráty míčku.
Za 200 jsme hráli 2 devítky úplně v pohodě a synek byl nadšený, a kdyby nepřišla odpolední bouřka, hráli bysme asi až do setmění :)

Žlutá! Prima. Jj, osyčina je na ten začátek taková pohodová. Je tam klid. :)

Jo a prosim dnesni Stirin, cerna bez bunkeru, nebo v casovem limitu, dle Michalove nalady :)
Jo a taky po roce zase birdie, ale na to ted nehrajem ;)

Vítej na palubě! 1. splněno a dneska se uděluje v Časovém limitu. Takže černá v časovém limitu!

---
Viz: Tabulka výsledků Golfové výzvy 2018
 
Dnes Štiřín - 2Y - bez sněhuláka ... ideální hřiště v tomto větru. Díky za zápis!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom