Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2018

Výzvu prijimam
Byl jsem letos hrát 3x, ale dařilo se. Takže splněno:
2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 19
 
Výzvu prijimam
Byl jsem letos hrát 3x, ale dařilo se. Takže splněno:
2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 19
Ti nevím, ono se dá zpětně?
 
Včera Slapy - 7 žlutá
 
Ti nevím, ono se dá zpětně?
Co to znamená zpětně? Myslíš po přijetí výzvy? Taky úplně nevím, ale je to celkem jedno :)
 
Ti nevím, ono se dá zpětně?
Co to znamená zpětně? Myslíš po přijetí výzvy? Taky úplně nevím, ale je to celkem jedno :)
Jako že nejdřív hraješ 3x, pak přijmeš výzvu a počítáš splněné úkoly z her, než jsi výzvu přijal. Ale jak říkáš, je to jedno, stejně je to ptákovina:)
 
Co to znamená zpětně? Myslíš po přijetí výzvy? Taky úplně nevím, ale je to celkem jedno :)
Úvodní strana, odpověď na otázku číslo 6.
 
prosim 4, vcera Alenda Golf, 3 hraci, cas 3:57, limit 4:40
dnes 10, Bonalba Golf, 11/14fw, tj. 79%
:) :) :)
 
Včera Slapy - 7 žlutá

Ok, žlutá. :)

Výzvu prijimam
Byl jsem letos hrát 3x, ale dařilo se. Takže splněno:
2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 19

Prima, nicméně však pouze první úkol, jak padlo výše. Nejprve přijetí - pak úkoly. (viz pravidla v úvodním příspěvku)

Přijímám. Jdu si přečíst pravidla, tak ať za to (kromě oprášených znalostí) něco mám :cool:

První úkol splněn.

prosim 4, vcera Alenda Golf, 3 hraci, cas 3:57, limit 4:40
dnes 10, Bonalba Golf, 11/14fw, tj. 79%
:):):)

Ok, 4 a 10 - červené. :) Gratulace k prvnímu FIR.

---
odkaz na tabulku
 
prosim jeste ze soboty 11 bez trojpatu Font del Llop a dnes MlBol zlutou hru bez outu :)
 
Ahoj, dneska Radecký, 3,6,7,13..na ostatní se musím pekelně soustředit(triple a trojputt, dneska to rozhodně nebylo..:):):))

Díky
 
prosim zlutou za bez ztraty micku, dnesni Lisnice s @Lefty a @Helldriver pridal jsem si k tomu eagle na 6 :)
 
Tak splněno 3, 4 a 7. V pátek Českém Krumlově. 3 členný flight, 4:28. Limit je 4:40.
Díky ;)

Ok, červená
prosim jeste ze soboty 11 bez trojpatu Font del Llop a dnes MlBol zlutou hru bez outu :)

Ok :)

tak přijímám..

Vítej na palubě :)

Ahoj, dneska Radecký, 3,6,7,13..na ostatní se musím pekelně soustředit(triple a trojputt, dneska to rozhodně nebylo..:):):))

Díky

Krásná práce, máš to tam. červená

prosim zlutou za bez ztraty micku, dnesni Lisnice s @Lefty a @Helldriver pridal jsem si k tomu eagle na 6 :)

Ok

---
odkaz na tabulku
 
prosim zlutou za hru v casovem limitu, Bohdanec 4:04, limit urcite nizsi :)
 
Dnes hra bez ztráty míčku. Díky
 
Hlasim 4, 5, 6 a 13.

PS: nejaky badge za hru s nekolika snehulaky pro priste? :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom