Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2018

Kdybys cetl pozorne muj prispevek tak by jsi pochopil, ze nemluvim o sebe, ale obecne o vyssich HCP.
Spis to chapu tak, ze tady nejde o zadnou vecnou debatu ale o placani ruznych nesmyslu
My, vysoké HCP, tomu prd rozumíme, tak tu výzvu klidně přijímáme, nelaborujeme nad tím a asi nebudeme zdrcení, že toho nedosáhneme;):D:D
 
My, vysoké HCP, tomu prd rozumíme, tak tu výzvu klidně přijímáme, nelaborujeme nad tím a asi nebudeme zdrcení, že toho nedosáhneme;):D:D

O vysokych HCP jsem take nemluvil, jelikoz tam jsou jine podminky 4 GIR nebo 9 GIR
No nic, no comment
 
O vysokych HCP jsem take nemluvil, jelikoz tam jsou jine podminky 4 GIR nebo 9 GIR
No nic, no comment
Ati, tak to neřeš. Pro nás s hcp 20 je 12 GIR také mimo každodenní realitu, jelikož minimálně můj bogey golf je krátký chip u netrefeneho greenu a dva putty. Takže pokud to dám tak náhodně. Nebo to můžeš pojmout jako trénink krátké hry a dát to s někým dalším jako jamkový vyjezd na akademii do Benátek, které jsou znormovane ;):up:
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ati, tak to neřeš. Pro nás s hcp 20 je 12 GIR také mimo každodenní realitu, jelikož minimálně můj bogey golf je krátký chip u netrefeneho greenu a dva putty. Takže pokud to dám tak náhodně. Nebo to můžeš pojmout jako trénink krátké hry a dát to s někým dalším jako jamkový vyjezd na akademii do Benátek, které jsou znormovane ;):up:

12 GIR je dlohodoby prumer na PGA tour.
Co se tyce hre na akademii, uz mi tady poradil @doktordee ze to mam dat z damskych odpalist. Asi to tak ma vymyslene ...
 
Ati, tak to neřeš. Pro nás s hcp 20 je 12 GIR také mimo každodenní realitu, jelikož minimálně můj bogey golf je krátký chip u netrefeneho greenu a dva putty. Takže pokud to dám tak náhodně. Nebo to můžeš pojmout jako trénink krátké hry a dát to s někým dalším jako jamkový vyjezd na akademii do Benátek, které jsou znormovane ;):up:

12 GIR je dlohodoby prumer na PGA tour.
Co se tyce hre na akademii, uz mi tady poradil @doktordee ze to mam dat z damskych odpalist. Asi to tak ma vymyslene ...

Tak určitě... zas na druhou stranu to alespoň bude ze znormovaných odpališť [emoji6]
 
dnes druhá 18 od přijeti vyzvy, vcerejsi Benatky nepocitam, jsou porad na modrych odpalistich
dnes Čerňák s @Jirka75 a @macdav a prosim tyto:
2, 3 se skore 74 (to je na me dobry :D ), 5, 6, 7, 8 (Hodko, StBol, Benatky, Čerňák) a kdyby Jirka neodesel po 9, tak bych urcite dal i 4, ale nic, tak priste :D
 
Dnes Beroun splněno 3,6,7,12
 
One dost tech veci je HCP dependent... triple boggy je fakt neco jineho pro HCP36 a HCP5
4 GIR odpovida score 85-89 ... pricemz HCP 36 ma avg score > 100 atp.
Snehulak je score 8... a klidne jej lze zahrat na paru 3... tzn. Lepe tento ukol nechat na 8 nez na tripple boggy. Mj. Proskrt neni triplac taky ;)

Kde jsou saly, kofoly a nejaka poradna challange... jako treba odehrat ofiko turnaj bez mice trebas :D

Ale klidne prijimam... vsak jen pockejte, az se bude hrat na stably :D
 
dnes druhá 18 od přijeti vyzvy, vcerejsi Benatky nepocitam, jsou porad na modrych odpalistich
dnes Čerňák s @Jirka75 a @macdav a prosim tyto:
2, 3 se skore 74 (to je na me dobry :D ), 5, 6, 7, 8 (Hodko, StBol, Benatky, Čerňák) a kdyby Jirka neodesel po 9, tak bych urcite dal i 4, ale nic, tak priste :D

Ok, mix červených a žlutých. Alespoň jak jsem to pochopil z textu. :)

Dnes Beroun splněno 3,6,7,12

Ok, červená

One dost tech veci je HCP dependent... triple boggy je fakt neco jineho pro HCP36 a HCP5
4 GIR odpovida score 85-89 ... pricemz HCP 36 ma avg score > 100 atp.
Snehulak je score 8... a klidne jej lze zahrat na paru 3... tzn. Lepe tento ukol nechat na 8 nez na tripple boggy. Mj. Proskrt neni triplac taky ;)

Kde jsou saly, kofoly a nejaka poradna challange... jako treba odehrat ofiko turnaj bez mice trebas :D

Ale klidne prijimam... vsak jen pockejte, az se bude hrat na stably :D

První splněno :)

---
odkaz na tabulku
 
Ok, mix červených a žlutých. Alespoň jak jsem to pochopil z textu. :)



Ok, červená



První splněno :)

---
odkaz na tabulku
neeee, jen cervena, jenom z cernaku, Benatky nepocitam kdyz jsou z modrych :)
 
neeee, jen cervena, jenom z cernaku, Benatky nepocitam kdyz jsou z modrych :)

Ok, začervenil jsem ti to. Když toho bude víc, prosím více polopaticky (zvlášť u šprtů :).
---
odkaz na tabulku
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom