Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2018

prosim za dnesni turnaj v Tatrach cernou hru v casovem limitu, sli jsme ve ctyrech 4:25, dalsimu floghtu jsme utekli o vice nez hodinu
 
Vcera na cernem moste trefeno 15 z 18 greenu, prosim o odznak.

Panove @doktordee a @mkopcak meli ste pravdu, dal jsem to nakonec z damskych (zlutych) odpalist.

@mkopcak vim ze v Horechledech zluty uz jsou oznacene jako panske :-D ... na panske odpaliste uz nebylo misto ? :-D
@doktordee ano byli to stejne odpaliste jako na krajske soutezi kdyz si sel 92 ;-)
 
Povedlo se mi zlepšit hcp z 37 na 35,5. Je za to nějaký bodík? ;)
Pokud to bylo v turnaji, tak černá za "obhájit na turnaji svůj HCP" ;)
 
@doktordee ano byla to stejna odpaliste jako na krajske soutezi kdyz jsi sel 92 ;-)[/QUOTE]

Ani mi to nepřipomínej...! Mě to hřiště tak sr..., že jsem od 5 jamky už jen vyhlížel klubovnu. Motivace + Snaha = 0. Nikdy jsem si nemyslel, že by mě golf nebavil. Černému Mostu se povedlo, mě do toho stavu dostat. Nechápu, jak se ti povedlo se tak kousnout a zahrát cos tam zahrál. :up: Tos musel vypnout emoce a hrát jak robot... :oops: anebo jsi měl míčky Crivit!?!
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Jednoduse, mel jsem bozskeho caddyho :-D
Kedil mi osobne nejlepsi caddy koho znam.
Ano byl to ON, osobne @JanKostalCZE
Diky tomu vykonu jeho kariera nabrala exponencialni rust a vyneslo ho az na Challenge Tour. Fakt! Nekecam.
Kdo je zvedav muze se zajit podivat tenhle tyden na Prague Golf Challenge. Bude tam.
 
Upraveno:
Prosim 19 za dnesni Pysely :)
 
prosim za dnesni turnaj v Tatrach cernou hru v casovem limitu, sli jsme ve ctyrech 4:25, dalsimu floghtu jsme utekli o vice nez hodinu

A dohrávali jste? :)) Máš to tam.

Prosím černou za turnaj jedním míčkem, dnes Luby s @R.U. Terwilliger :)
Taky poprosím o hru jedním míčem (výzva č. 3) lvl black. Nic jiného nevyšlo.. :D Luby s @Dana

Černá oba (3.)! Ach, to je tak pěkné. :-D

Povedlo se mi zlepšit hcp z 37 na 35,5. Je za to nějaký bodík? ;)

Ano, obhajoba HCP (9.) - černá. :)

Vcera na cernem moste trefeno 15 z 18 greenu, prosim o odznak.

Panove @doktordee a @mkopcak meli ste pravdu, dal jsem to nakonec z damskych (zlutych) odpalist.

@mkopcak vim ze v Horechledech zluty uz jsou oznacene jako panske :-D ... na panske odpaliste uz nebylo misto ? :-D
@doktordee ano byli to stejne odpaliste jako na krajske soutezi kdyz si sel 92 ;-)

Velká gratulace, 16.úkol - červená! (Vítám tě v klubu vyvolených :) - (koukal jsem na turnaje, nedohledal jsem tě, pokud má být černá, dej vědět).

Prosim 19 za dnesni Pysely :)

Vau, gratulace!



---
Viz: Tabulka výsledků Golfové výzvy 2018
 
Další update/opravy udělám za týden, ve středu 11.7. - do té doby nechci comp ani vidět. :)

---

Ale přeci jen ještě, velká pochvala @ati před nastoupenou jednotkou 19.jamky! Ten kluk jede! A moc držím palce na Prague Golf Challenge! To je panečku golfový příběh. :)
 
Velká gratulace, 16.úkol - červená! (Vítám tě v klubu vyvolených :) - (koukal jsem na turnaje, nedohledal jsem tě, pokud má být černá, dej vědět).

Nebyl to oficialni turnaj, ale mistrovstvi klubu na jamky ...
 
Tak už vím, prosím černou 10 za dnešní Pyšely, nevím jestli se to ještě někdy povede .
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom