Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2018 - příprava

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
I v letošní sezóně bude Golfová výzva - o co jde? Od dubna do října. Minulý ročník a více info tu: https://www.19jamka.cz/threads/golfova-vyzva-2017.521/
Letošní vyhlásím v průběhu příštího týdne, ale je pořeba trochu revize. Pravidla budou stejná, nicméně bylo by dobré, aby došlo k obměně úkolů.

Jak to loni probíhalo? Viz obr:

GolfováVýzva 2017.PNG

Úkoly byly (podrobně viz odkaz výše):
  1. Přijmout Golfovou výzvu 2017!
  2. Letní hra v zimním oblečení (R/Y/B)
  3. Hra bez ztráty míčku (R/Y/B)
  4. Hra v tříčlenném flajtu v časovém limitu (R/Y/B)
  5. Hra bez bunkeru (R/Y/B)
  6. Hra bez vody (R/Y/B)
  7. Hra bez autu (R/Y/B)
  8. 4 různá hřiště ze svého regionu dle ČGF (R/Y/B)
  9. Obhájit na turnaji svůj HCP
  10. Hra bez WC. S kofolou. (R/Y/B)
  11. Hra bez trojpatu (R/Y/B)
  12. Hra se ziskem 3 míčků (R/Y/B)
  13. Hra se všemi holemi (R/Y/B)
  14. Oficiální turnaj se zimní šálou na krku
  15. Splnit své roční golfové cíle Splnit své roční golfové cíle evidované na 19.jamce. Viz téma Jaký je váš golfový cíl pro rok 2017?
  16. Přečíst golfová pravidla
  17. 3x test golfových dovedností
  18. 2x svůj golfový švih video
  19. MISTROVSKÁ: hra bez ztráty míče + bez překážky + bez autu + bez WC (R/Y/B)
Červené jsou k nahrazení určitě - téměř nikdo je nepokládal za takovou výzvu, aby se je snažil splnit. Modré jsou k diskusi. Nějaké nápady, co místo toho? A co modré, ponechat? Koncem týdne to uzavřu a příští týden bude vyhlášeno. :) Úkoly mají být dosažitelné, pokud možno pro každého (byť různé úrovně), některé mohou být i zábavné. A jedná se o výzvu, to znamená - ne úplná brnkačka.

Dík za pomoc.
 
Ahoj :),
za mě bych 2 a 14 zrušil, 19 nechal ale místo WC bych dal třeba v časovém limitu.
17 zrušit nebo zkrátit, je to až moc časově náročné :D.
Bez WC s kofolou asi budou mít ti ehm...zkušenější značnou nevýhodu

Jako další úkol mě napadá třeba:
výzva zahrát každou ránu krom putteru a driveru ze země holí o 1 číslo delší než bych vzal normálně - schválně, komu to pomůže :).
Půlka trefených GIR (>50%)
Půlka trefených FIR (>50%)
 
Chipin, chipin z písku

Ty mede, z písku je to mega výzva - extra náhoda, ale Chipin obecně by myslím šlo. Přidám do úvodu, do seznamu nápadů.

Ahoj :),
za mě bych 2 a 14 zrušil, 19 nechal ale místo WC bych dal třeba v časovém limitu.
17 zrušit nebo zkrátit, je to až moc časově náročné :D.
Bez WC s kofolou asi budou mít ti ehm...zkušenější značnou nevýhodu

Jako další úkol mě napadá třeba:
výzva zahrát každou ránu krom putteru a driveru ze země holí o 1 číslo delší než bych vzal normálně - schválně, komu to pomůže :).
Půlka trefených GIR (>50%)
Půlka trefených FIR (>50%)

Přidány do nápadů do titulku, to zní dobře - FIR/GIR.

Ten test golfových dovedností (17) by byl záslužný, ale prostě se do toho nějak nikomu nechce. :(
 
Ty mede, z písku je to mega výzva - extra náhoda, ale Chipin obecně by myslím šlo. Přidám do úvodu, do seznamu nápadů

nebo je to jako s hloupým sedlákem a velkýma bramborama - mně se na Kuňce v neděli povedly 2 chipiny z písku :eek:
 
Někdo další nápad? Počátkem příštího týdne bych to vyhlásil. Kdo co má, s podněty prosím sem.
 
Když je tam bez trojputtu tak co takhle bez triple, double a golfový mágy bogie.. no a to dabljůsí bych zrušil ve všech úkolech, souhlasím s @Marek90 ..:):):)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom