Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2017!

Stav
Uzamčeno.
Já nemohu jinak, než mi gratulovat - GRATULUJI MI!!!Merzí mě, že jsem nezvládl 2 úkoly - přečíst pravidla a 2 l kofoly na 18 jamek. Strašně nerad čtu a před kofolou jsem dal na hřišti přednost jiným úkolům. Tenhle byl na seznamu poslední. No a nedostalo se na něj... Příští rok si ho dám i kdyby nebyl na seznamu!
 
Gratulace @doktordee - asi si to fakt zasloužil, když mu gratuluje i Koudelka :D.
Jinak díky @requo za organizaci, bylo to fajn zpestření honby za kulatým nesmyslem :).
Btw, fakt nechápu svého sólomistra :oops: - to se byl např. fanatik @JanKostalCZE línej o něj přihlásit nebo jak? :D
 
Gratulace @doktordee - asi si to fakt zasloužil, když mu gratuluje i Koudelka :D.
Jinak díky @requo za organizaci, bylo to fajn zpestření honby za kulatým nesmyslem :).
Btw, fakt nechápu svého sólomistra :oops: - to se byl např. fanatik @JanKostalCZE línej o něj přihlásit nebo jak? :D
Ne, proste jsi nejlepsi!! Gratulec :D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom