Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2017!

Stav
Uzamčeno.
No jo, 4 hřiště : Líšnice, Albatross, Karlštejn, Motol :)
 
Při dnešním Prague City Open turnaj bez trojpatu! Podle toho taky vypadal můj výsledek
emoji123.png

Gratuluji, black!

Ahoj. Splněn ukol 4 hřiště z regionu. Líšnice,Štiřín,Hostivař,Yard resort
No jo, 4 hřiště : Líšnice, Albatross, Karlštejn, Motol :)

Krásná práce, oba červená! :)

---
https://goo.gl/JQCl6f

Už se nám ta golfová výzva pomalu bíží k závěru. Na prvních třech místech co do počtu splněných úkolů jsou:

A hned v závěsu: @Helldriver, @Lukas, @TomasV...

:)

Výstřižek.PNG
 
Jak se u hřišť dělá žlutá?

Stejně, ale napodruhé - červené odpaliště předchází. Můžeš mí stejná hřiště, nebo jiná... dle tvého výběru.
 
Stejně, ale napodruhé - červené odpaliště předchází. Můžeš mí stejná hřiště, nebo jiná... dle tvého výběru.
Ok, to bude snadné. Jen mi prozrad prosím, jak na federaci zjistím, do kterého regionu patřím, já to tam nevidím. Já bral ty nejbližší hřiště od baráku, to by mělo vyjít. Ale na žlutou nevím...
 
Ok, to bude snadné. Jen mi prozrad prosím, jak na federaci zjistím, do kterého regionu patřím, já to tam nevidím. Já bral ty nejbližší hřiště od baráku, to by mělo vyjít. Ale na žlutou nevím...

Je to (pro ostatní) v úvodním příspěvku

---
8.úkol - 4 různá hřiště ze svého regionu dle ČGF (R/Y/B) Během sezóny odehrát alespoň 4 různá hřiště (18 jamek, příp. 2x9) ze svého regionu dle ČGF (viz cgf.cz - Kde hrát / Roletka "Region"). Při splnění vypsat hřiště.
 
Je to (pro ostatní) v úvodním příspěvku

---
8.úkol - 4 různá hřiště ze svého regionu dle ČGF (R/Y/B) Během sezóny odehrát alespoň 4 různá hřiště (18 jamek, příp. 2x9) ze svého regionu dle ČGF (viz cgf.cz - Kde hrát / Roletka "Region"). Při splnění vypsat hřiště.
Moc pěkné, to já samozřejmě našel. Co jsem nenašel je, jestli pro mě platí Západ A nebo B nebo obojí.
U sebe jako hráče to na cgf neumím najít...
Jediný z čeho vycházím je, že bydlím na Praze západ..
 
Moc pěkné, to já samozřejmě našel. Co jsem nenašel je, jestli pro mě platí Západ A nebo B nebo obojí.
U sebe jako hráče to na cgf neumím najít...
Jediný z čeho vycházím je, že bydlím na Praze západ..

Které hřiště máš nejblíže? Tuším Albatross a to je Západ B, takže si region západ B. :)
To víš, 14 dní dovolené v lesích, hned jsem nepochopil, co máš na mysli.

Přijímám :D

včera splněny body 3, 4, 5, 6, 7 a 9 :oops:
Byly asi nějaký erupce nebo co :D

Ok. :) Moc pěkný vstup. Máš to tam, vše v červené vyjma přijmutí. :)
 
Které hřiště máš nejblíže? Tuším Albatross a to je Západ B, takže si region západ B. :)
To víš, 14 dní dovolené v lesích, hned jsem nepochopil, co máš na mysli.



Ok. :) Moc pěkný vstup. Máš to tam, vše v červené vyjma přijmutí. :)

Ok, díky. Zase samozřejmě mám letos jen 5 hřišť z Západ B, ze Západ A letos 8 a spoustu opakovaně. No do zimy ještě přidám aspoň na žlutou, černá nehrozí:)
 
Někdo něco nového? Už se nám to pomalu chýlí do poslední čtvrtiny!
 
Prosim cernou za dnesni turnaj na Kacove bez bunkru :( vysledek spatny, ale alespon neco :)
 
Já mám splněny hřiště v regionu letos: Východ A - Česká Lípa,Bohdaneč, Malevil, Ypsilonka. Západ B - Albatros,Barbora, Beroun, Beřovice, Černý Most, Hodkovičky, Karlštejn, Konopiště, Kotlina, Pyšely, Mladá Boleslav, Molitorov, Mstětice, Panorama, Poděbrady, Stará Boleslav, Motol, Slapy, Zbraslav..
 
Prosim cernou za dnesni turnaj na Kacove bez bunkru :( vysledek spatny, ale alespon neco :)

Dneska se zadaří, co třeba turnajově Kovola bez WC? :)

Já mám splněny hřiště v regionu letos: Východ A - Česká Lípa,Bohdaneč, Malevil, Ypsilonka. Západ B - Albatros,Barbora, Beroun, Beřovice, Černý Most, Hodkovičky, Karlštejn, Konopiště, Kotlina, Pyšely, Mladá Boleslav, Molitorov, Mstětice, Panorama, Poděbrady, Stará Boleslav, Motol, Slapy, Zbraslav..

Paráda, krása! Tak červená a hned skok na žlutá. :)
 
Tak v úterý jsem se konečně po půl roce dokopal do Beřovic :), hezkejch 85 ran z bílejch v podvečerním větru - a to není na tu dlouhodobou bídu špatné :D. Navíc s parádním západem slunce :). Prosím tedy odznak za 4 hřiště v regionu - Beřovice, Štiřín, Pyšely, Konopí-Radecký :).
 
Tak v úterý jsem se konečně po půl roce dokopal do Beřovic :), hezkejch 85 ran z bílejch v podvečerním větru - a to není na tu dlouhodobou bídu špatné :D. Navíc s parádním západem slunce :). Prosím tedy odznak za 4 hřiště v regionu - Beřovice, Štiřín, Pyšely, Konopí-Radecký :).

Doufám, že si udělal fotku, toho západu slunce! :) Červená!

---
https://goo.gl/JQCl6f
 
Ahoj, poprosím po delší době o doplnění.. Golfové cíle splněny.. Za sobotu turnajová hra bez bunkeru, a za neděli turnajová bez vody.. Děkuji..
 
Ahoj, poprosím po delší době o doplnění.. Golfové cíle splněny.. Za sobotu turnajová hra bez bunkeru, a za neděli turnajová bez vody.. Děkuji..

Gratulace, máš to tam. Dvě černé a zelená. :)

---
https://goo.gl/JQCl6f
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom