Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová revoluce? Která z golfových pravidel byste nejraději změnili a jak?

Vcelku zajímavá myšlenka. Technicky by mě zajímalo, jak by si člověk takovou doplňovací ránu vybral. Už vidím to přemýšlení - mám teď? nebo bude ještě hůře? a že já si to nevybral dříve...
Co by z toho vzniklo? Chaos... Představte si podobnou situaci u jiných sportů - fotbalista mine branku a mohl by to zkusit znovu, šachista by mohl opakovat tah, lukostřelec by nepočítal vystřelený šíp, ale jeho náhradu.
Od toho je ten sport kouzelný, že i náhody a nečekané momenty mohou "zamíchat" konečným výsledkem.

Využil bych to maximálně u manželství:devil:
 
Vcelku zajímavá myšlenka. Technicky by mě zajímalo, jak by si člověk takovou doplňovací ránu vybral. Už vidím to přemýšlení - mám teď? nebo bude ještě hůře? a že já si to nevybral dříve...
Co by z toho vzniklo? Chaos... Představte si podobnou situaci u jiných sportů - fotbalista mine branku a mohl by to zkusit znovu, šachista by mohl opakovat tah, lukostřelec by nepočítal vystřelený šíp, ale jeho náhradu.
Od toho je ten sport kouzelný, že i náhody a nečekané momenty mohou "zamíchat" konečným výsledkem.

Využil bych to maximálně u manželství:devil:

Tzv. plovoucí mulligan (1 na 9 jamek) hrajeme poměrně běžně. Hráč si ho může vybrat kdykoli na kteroukoli ránu, prostě se mu nepočítá a zahraje novou. Žádný chaos nevzniká. To, že na ni prakticky vždycky zapomenu a nevyužiju je svatá pravda, ale to je můj problém.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tzv. plovoucí mulligan (1 na 9 jamek) hrajeme poměrně běžně. Hráč si ho může vybrat kdykoli na kteroukoli ránu, prostě se mu nepočítá a zahraje novou. Žádný chaos nevzniká. To, že na ni prakticky vždycky zapomenu a nevyužiju je svatá pravda, ale to je můj problém.
Mně se ty Hořehledy začínají líbit čím dál víc:up::)
 
Tzv. plovoucí mulligan (1 na 9 jamek) hrajeme poměrně běžně. Hráč si ho může vybrat kdykoli na kteroukoli ránu, prostě se mu nepočítá a zahraje novou. Žádný chaos nevzniká. To, že na ni prakticky vždycky zapomenu a nevyužiju je svatá pravda, ale to je můj problém.
Mně se ty Hořehledy začínají líbit čím dál víc:up::)
Hm, jsem tam členem ale o plovoucim muliganu jsem neslysel...
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Hm, jsem tam členem ale o plovoucim muliganu jsem neslysel...

Vic stridej spoluhrace;)
 
je to jako v tenise "jestřábí oko"... máš x možností během setu, kdy si to vybereš je na tobě...
 
Když už jsme u těch Mulliganů. Jaké znáte a hrajete. Já už hrál Mulligan z auta (týká se jen první rány na prvním týčku), Mulligan na 9-ku nebo 18-ku, ale vždy jen z týčka. Hořehledský Mulligan jsem dosud neznal. ;)
 
Já jsem Mulligan zatím jenom pil - na Madeiře;)

A muj dalsi podnikatelsky zamer v prachu:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom