Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová restaurace

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Jak často při vaší návštěvě hřiště navštěvujete restauraci (dáváte si v ní jídlo)? A co je hlavním důvodem (návštěvy nebo nenávštěvy)?
 
casto si davam kavu, jidlo malo kdy, vetsinou je to drahe, a pokud mam v okoli znamou restauraci, dam prednost jistote. V restauraci jsem jedl (mimo turnaje) v Ml. Bol. (tam vari dobre), na Terasach (prumer), Ostravice (lepsi prumer), Casa Serena (skvele), ale nejlepsi je na Certove Bremeni (excelentni kuchyne).
 
Když přijdu poprvé na nějaké hřiště otestuji i kávu a jídlo. Při další návštěvě vycházím z první zkušenosti. Souhlasím s Honzou, Čertovo Břemeno je super. Na opačném konci je pro mě s jídlem Zbraslav, :mrgreen: káva ještě ujde.
 
Zbraslav je fail, ale uprimne se to uz dost zlepsilo... ale stejne by si to hriste zaslouzilo o dost lepsi.

Kde jsem byl spokojeny: hodkovicky, cernak, mlada boleslav, albatros, stirin, botanika (tema je restaurace!), marianky.
 
Zbraslav se s kvalitou restaurace pere dlouhodobě. Já byl nejvíce překvapen a spokojen v Hostivaři. Ale tuším, že to předělávají a bude tam někdo jiný / něco jiného.
 
jak na vas pusobi Amuse restaurant v Hodkovickach??
 
jak na vas pusobi Amuse restaurant v Hodkovickach??
Hola hej, obsluha ( holky ) jsou moc fajn, prijemny. Jidlo mi chutna, jen to prostredi je drobet "sterilni".
Ceny jsou prazske :(
 
Hodkovicky dobré, stejne Pyšely a Ml. Boleslav. Zatím nejlepší restaurace v Mladých Bukách - jidlo i obsluha. Na opačném konci je loňská návštěva Nové Ameriky, tam letos již zlepšení neposoudím.
 
Do golfové restaurace usedám podle toho, v jaké části dne mám teetime. Poněvadž nerada hraju s plným žaludkem, oběd spíše neklapne. Po hře se rozhoduji dle momentálního rozpoložení. Většinou však do restaurace zavítám, líbí se mi možnost sedět na venkovní terase a vstřebávat přitom dojmy. Kvalita jídla i obsluhujícího personálu se někdy liší návštěvu od návštěvy. Potěší mě sytá polévka, pokud řídím, dám si nealko-pivo, když mám kočího, vychutnám si třeba aperolspritz...
 
Po golfíku se pokaždé snažím najíst, minimálně protože je se mnou manželka a tak bychom museli doma vařit, ale to bychom už asi umřeli hladem.
Začnu odstrašujícím zážitkem - Benátky, jak se mi hřiště a zázemí líbí, tak toto je fakt špatný. Letos jsem tam ještě nebyl, ale moc se mi tam z tohoto důvodu nechce.
Teď ty dost dobrý z mého pohledu: Malevil (pražské ceny), Ypsilonka, Ostravice, Hořehledy, Hodkovičky, Pyšely, Hostivař.
Dobrý: Slapy - do loňska bych, řekl luxus, letos jiná koncepce a kuchař, ale určitě dobrý a je to prostě levnější. Grabštejn - tam to má svoji atmosféru. Kořenec - svoje, ale fajn. Myštěves. Barbora. Česká Lípa. Albatros, Mladá Boleslav,
Horší, jíst se to ale dá: Čeladná.
Obsluha dost často odpovídá kuchyni, mezi horší bych dal Čeladnou, jinak bych si nerad stěžoval.
Jo a pak jsou i restaurace, kde vás obslouží velení hřiště a dost mu to jde! Letos se s tím můžete potkat i na Slapech.
 
Začnu odstrašujícím zážitkem - Benátky, jak se mi hřiště a zázemí líbí, tak toto je fakt špatný.

Ja jsem tam byl minuly rok jist asi 10x a vzdy pohoda. Skromny vyber, ale chutnalo. Casto se tam zastavuji i kdyz jedu po dalnici tim smerem (neb tam nic nikde neni). Nesrovnavam s Hodko, Pyselami a spol... ale odstrasujici zazitek jsem tam tedy nemel. Naproti tomu zrovna zazemi, ze bych nejak vyzvdihl... :)
 
Upraveno:
Ja jsem tam byl minuly rok jist asi 10x a vzdy pohoda. Skromny vyber, ale chutnalo. Casto se tam zastavuji i kdyz jedu po dalnici tim smerem (neb tam nic nikde neni). Nesrovnavam s Hodko, Pyselami a spol... ale odstrasujici zazitek jsem tam tedy nemel. Naproti tomu zrovna zazemi, ze bych nejak vyzvdihl... :)
Vloni otevřeli v Benátkách vynikající restauraci, od té doby jíme jen tam..http://www.bilypav.cz/uvodni-stranka/#
 
Btw. kdyz to zady padlo a pokud to cte nekdo z golfresortu... Zaradte prosim do jidelnicku slusne a huste polevky, klidne i vetsi. Osobne bych si taky casto dal poradnou polevku, ktera me nejaky obsah, s pecivem a i za ni zaplatil kolem stovky, pokud ji fakt bude dost. A nebude to jen voda s par drobky, mala naberacka. Bral bych je i jako hlavni jidlo, bohuzel temer nikde jsem se s tim zatim nesetkal.
 
Mimochodem jedna z výhod "virtuálních klubů" jak to vnímám já je trošku jiný pocit, hrál jsem "zadarmo" (všichni víme, že ne, nicméně tu cash jsem fyzicky nevydal), pojďme ještě na oběd nebo platil jsem fee 2x 1550 (např. Pyšely o víkendu) a oběd se již bohužel logicky nekoná...
 
Clovek by to chtel mit pestre, takze by treba zaradil na jidelak rybicku. Jenze aby za neco stala, tak bude v dnesnim svete kostovat kolem 250 Kc. Date tyhle penize za rybu? Pripadne jakou radsi? Nejaky ten candatek ci pstrouzek nebo radsi lososa? Nebo radsi usetrite pajcku a date si vepre?
 
Clovek by to chtel mit pestre, takze by treba zaradil na jidelak rybicku. Jenze aby za neco stala, tak bude v dnesnim svete kostovat kolem 250 Kc. Date tyhle penize za rybu? Pripadne jakou radsi? Nejaky ten candatek ci pstrouzek nebo radsi lososa? Nebo radsi usetrite pajcku a date si vepre?

@kristyna by si prý za tohle rybu dala, asi. Pstruh nebo Losos. Cena optimum 220 Kč.

Já bych si klidně dal taky, ale rybu, po které není hlad. Takže halibuta. Pstruha a lososa mají všude. Cena by mohla být i vyšší, příp.

halibut-gronsky.jpg
 
@kristyna by si prý za tohle rybu dala, asi. Pstruh nebo Losos. Cena optimum 220 Kč.

Já bych si klidně dal taky, ale rybu, po které není hlad. Takže halibuta. Pstruha a lososa mají všude. Cena by mohla být i vyšší, příp.

Zobrazit přílohu 3220

Losos pri 200 g bude atakovat cenu 300 Kc, halibut 400 kc
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom