Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová restaurace

No dle mých kalkulací budou takové panáky vycházet 150 - 200 Kč/ ks.

Ta kalkulace by mě zajímala. Z mého laického pohledu (žádná zkušenost s provozem restaurace) mi to přijde, v provonání například s dříve diskutovanými rybami, moc :) Diplomatico 12y 0.7 se dá koupit za 800, nepodléhá zkáze, nevyžaduje moc energie (lidské i eletrické).

Za sebe bych určitě doporučil minimálně jeden Gin a kvalitní tonic (alespoň Schweppes, nejlépe Fever-tree). Gin&tonic nabírá rychle na popularitě a v dalších letech to bude pokračovat.
 
Ta kalkulace by mě zajímala. Z mého laického pohledu (žádná zkušenost s provozem restaurace) mi to přijde, v provonání například s dříve diskutovanými rybami, moc :) Diplomatico 12y 0.7 se dá koupit za 800, nepodléhá zkáze, nevyžaduje moc energie (lidské i eletrické).

Za sebe bych určitě doporučil minimálně jeden Gin a kvalitní tonic (alespoň Schweppes, nejlépe Fever-tree). Gin&tonic nabírá rychle na popularitě a v dalších letech to bude pokračovat.

Tak naklad na panaka mas 46 Kc. Marze se v restauraci bezne pohybuje kolem 250 - 350 %.
 
Tak naklad na panaka mas 46 Kc. Marze se v restauraci bezne pohybuje kolem 250 - 350 %.
Jestli panáček bude stát na tácku a bude za facku, kolik facek bude stát fee😂.
Srandy dost, to už se to posunulo, to je podle regionu ta marže, nebo je to tak drahé, protože to nepijí.
 
Srandy dost, to už se to posunulo, to je podle regionu ta marže, nebo je to tak drahé, protože to nepijí.

Dlouho jsem nechtel mit v Horehledech kvalitni drahe rumy, protoze jsem se proste bal, ze to lide nebudou chtit a bude to na ne drahe. Od momentu kdy je mame jsou tim nejprodavanejsim tvrdym alkoholem.
 
Dlouho jsem nechtel mit v Horehledech kvalitni drahe rumy, protoze jsem se proste bal, ze to lide nebudou chtit a bude to na ne drahe. Od momentu kdy je mame jsou tim nejprodavanejsim tvrdym alkoholem.
Když, jsem viděl tu minimalizaci u presa, jak je na tom sklo?? Chladící , nahřívací box , plech, zásoba Maty, třtinového cukru a pod, nebo hořčičák stačí.
 
Upraveno:
Když, jsem viděl tu minimalizaci u presa, jak je na tom sklo?? Chladící , nahřívací box , plech, zásoba Malty, třtinového cukru a pod, nebo hořčičák stačí.

Bohumile už zase mluvíš japonsky...
 
Bohumile už zase mluvíš japonsky...
Já jen, že jsem viděl koňak do wiskovek, takže hořčičak, dříve tlustostěnná 2dcl sklenice od hořčice, omlouvám se mladším, že neví co je to hořčičák.
 
Dlouho jsem nechtel mit v Horehledech kvalitni drahe rumy, protoze jsem se proste bal, ze to lide nebudou chtit a bude to na ne drahe. Od momentu kdy je mame jsou tim nejprodavanejsim tvrdym alkoholem.
Pro zajimavost - co mas v nabidce a za jake ceny?
 
Pro zajimavost - co mas v nabidce a za jake ceny?

Chivas 12 - 115
Bushmills 10 - 115
Rémy VSOP - 135
Zacapa 23 - 165
Don Papa - 175
Pyrat - 140
...
 
Chivas 12 - 115
Bushmills 10 - 115
Rémy VSOP - 135
Zacapa 23 - 165
Don Papa - 175
Pyrat - 140
...

Zajimava cenova politika vzhledem k cene lahve - napr. Papa drazsi nez Zacapa :)? Samozrejme Papa je kvalitativne kilometry pred Zacapou ale i presto :)
 
Já jen, že jsem viděl koňak do wiskovek, takže hořčičak, dříve tlustostěnná 2dcl sklenice od hořčice, omlouvám se mladším, že neví co je to hořčičák.

Hořčičák vim co je, nedávám tvůj slovosled. Myslím, že v dnešní době přemoudřelé gastronomie už neexistuje ucelený koncept skla, který k jednotlivým nápojům patří.
 
Zajimava cenova politika vzhledem k cene lahve - napr. Papa drazsi nez Zacapa :)? Samozrejme Papa je kvalitativne kilometry pred Zacapou ale i presto :)

Na něco mám lepší ceny od dodavatele, něco naceňuju podle obliby,...
 
Hořčičák vim co je, nedávám tvůj slovosled. Myslím, že v dnešní době přemoudřelé gastronomie už neexistuje ucelený koncept skla, který k jednotlivým nápojům patří.
To je pohled na pohled neznalé obsluhy, klasika je klasika a k dobrému nápoji musíš přistupovat s gracii tomu odpovídající. Protože koňak bez odpovídající sklenice není koňakem, ale pouze alkoholem.
 
To je pohled na pohled neznalé obsluhy, klasika je klasika a k dobrému nápoji musíš přistupovat s gracii tomu odpovídající. Protože koňak bez odpovídající sklenice není koňakem, ale pouze alkoholem.

Sklenic na konak existuje asi 10 druhu, stejne jako na rum nebo whisky, o pive nebo vine ani nemluve...
 
Sklenic na konak existuje asi 10 druhu, stejne jako na rum nebo whisky, o pive nebo vine ani nemluve...
Zajímavý článek , myslím si, že by k dražším koňakovym nápojům byly vhodné exkluzivní degustační sklenice a na běžné Bugatti sklenice.
Sám píšeš jak tě překvapil zájem o kvalitu. Tak proč tomu nejít naproti?
 
Upraveno:
Zajímavý článek , myslím si, že by k dražším koňakovym nápojům byly vhodné exkluzivní degustační sklenice a na běžné Bugatti sklenice.
Sám píšeš jak tě překvapil zájem o kvalitu. Tak proč tomu nejíst naproti?

Když je barman ochotný jak bernardýn u chaty, tak nepomůže ani svěcená voda, natož pak sklenička, nicméně obsahově se dá hořčičák popsat jako irské sklo na destilát nebo také sklenka na čaj (v dobách hořčičáků, běžný úzus, byly totiž nerozbitné...). Tak asi tak, cena by měla samozřejmě odpovídat nadmořské výšce a složitosti zásobování...
 
Na něco mám lepší ceny od dodavatele, něco naceňuju podle obliby,...
Prekvapuji me, ze mnoho cen konci na 5.
Jinak u tebe bych si vybral, fakt prima nabidka. Co jede nejvic?
 
Prekvapuji me, ze mnoho cen konci na 5.
Jinak u tebe bych si vybral, fakt prima nabidka. Co jede nejvic?
Co je na tom překvapující? Když je na konci 5, tak dá každej dýško “na celou” 🤭
 
Prekvapuji me, ze mnoho cen konci na 5.
Jinak u tebe bych si vybral, fakt prima nabidka. Co jede nejvic?

Ani jsem si nevsim:). Asi tak podvedome zaokrouhluju:). Nejvic jde zacapa
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom