Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová restaurace

A v cem je ten narust presne? Neznam ten rozpad.
Jinak vse slo nahoru, proc by u tebe mela byt oaza dotovanych cen? Jen bych asi nesel plosne…
Suroviny cca 10%, mzdy cca 10%, energie 100%
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Co si budeme nalhávat, každý z nás je rád, když je jeho ego pozitivně šimráno. A byť to není uplně golfová restaurace a vlastně ani moc restaurace, až budete mít cestu přes Mělník, zastavte se u @Sauron na večerní degustaci. Z toho labůža totiž zdechnete blahem! Jediné co vám může trochu kazit chuť k jídlu je ošklivý obličej majitele. Ale stačí se otočit z okna a koukat na soutok našich největších řek…Sašo díky, budu jezdit častěji.

IMG_2528.jpeg
IMG_2531.jpeg
IMG_2532.jpeg
IMG_2536.jpeg
IMG_2533.jpeg
IMG_2538.jpeg
IMG_2545.jpeg
IMG_2547.jpeg
IMG_2540.jpeg
 
Jen pro představu, co se od loňského října, kdy jsme zavřeli, stalo s cenami v restauracích... - loni jsme 0,5l plastovou Coca Colu prodávali za 48 Kč a měli z ní čistý zisk 15 Kč. Pokud bych cenu pro letošní rok nechal jako loni, tak by z ní byl čistý zisk 8 Kč…:oops::oops::oops:
 
Jen pro představu, co se od loňského října, kdy jsme zavřeli, stalo s cenami v restauracích... - loni jsme 0,5l plastovou Coca Colu prodávali za 48 Kč a měli z ní čistý zisk 15 Kč. Pokud bych cenu pro letošní rok nechal jako loni, tak by z ní byl čistý zisk 8 Kč…:oops::oops::oops:
Možná jsem blbej a něco nevidím, ale co to dělat jako vietnamci?
Nakup v tescu a při zisku 15Kč můžeš ještě zlevnit:
1710346260074.png
 
No a tohle je další součást problému - před běžnejma lidma vypadám jako zloděj, protože oni ve svým Tescu nakupujou levnějc, než já napřímo od velkoobchodu...😢. Ale nebudu lhát, když jdu koupit rohlíky a vidím tam Bohemku nebo Prazdroj v akci, koupim jich celej košík...bohužel já místo vietnamce, kterej jen smrdí celej den na krámě, mám trochu víc práce, než abych obrážel obchoďáky s akcema...
 
No a tohle je další součást problému - před běžnejma lidma vypadám jako zloděj, protože oni ve svým Tescu nakupujou levnějc, než já napřímo od velkoobchodu...😢. Ale nebudu lhát, když jdu koupit rohlíky a vidím tam Bohemku nebo Prazdroj v akci, koupim jich celej košík...bohužel já místo vietnamce, kterej jen smrdí celej den na krámě, mám trochu víc práce, než abych obrážel obchoďáky s akcema...
to je jasný. Ale tohle není akce... Jestli u vás funguje nějakej dovoz, tak se může vyplatit. Třeba to pak velkoobchodu dojde, když to začnete všichni kupovat u rohlíku nebo tak....
Běžný lidi neřeší, kdo je obral, jestli ty nebo tvůj dodavatel, jen prostě vidí běžnou cenu v online shopu nebo na krámě. Dost těžko někoho napadne, že nakupuješ ve velkoobchodu zboží za 40, když v maloobchodu je běžně za 27. Ani se tomu nedivím...
 
To já se tomu taky nedivím. On ti ten velkoobchod dá navíc lednice, sklo,...ale to obyč. zákazníka nezajímá uplně stejně...
 
To já se tomu taky nedivím. On ti ten velkoobchod dá navíc lednice, sklo,...ale to obyč. zákazníka nezajímá uplně stejně...
To jen fakt. Cenu čepovaného neřeším nikde, pokud to teda není blivajs na přesdržku. Ale cosi v plastu holt za dvojnásobek nechci třeba sebou na hřiště.
Zajímalo by mě, jestli to sklo a lednice jsou tak drahý, aby se to ve výsledku vyplatilo. Protože zřejmě dost neprodáš co bys jinak prodal nakupovat levněji..
 
Jen pro představu, co se od loňského října, kdy jsme zavřeli, stalo s cenami v restauracích... - loni jsme 0,5l plastovou Coca Colu prodávali za 48 Kč a měli z ní čistý zisk 15 Kč. Pokud bych cenu pro letošní rok nechal jako loni, tak by z ní byl čistý zisk 8 Kč…:oops::oops::oops:
Tak to jako „správnej českej hospodskej" dáš na 59 Kč a „vejvar" bude ještě větší 🤭

P.S.: nevím, jak tvůj dodavatel, ale spousta těchto „velkoobchodů" jsou jen čistí překupníci a obvykle až třetí či čtvrtí v řadě od výrobce 😡
 
To já se tomu taky nedivím. On ti ten velkoobchod dá navíc lednice, sklo,...ale to obyč. zákazníka nezajímá uplně stejně...
A ten velkoobchod to dostane od výrobce grátis jako „podporu prodeje".
Ale pokud mi někdo dodá lednici a sklo opatřené logy výrobku, tak by to měl zdarma pronajmout (lednice) resp. dodat (sklo). Jenže to bychom nesměli být v Čechách. 😡
 
Řekl jsem to nepřesně, v mém případě beru jak Colu, tak pivo, přímo od výrobce. A sklo i lednici/ výčepní zařízení mám zdarma včetně servisu. Přesto se ta cena často liší o několik korun…
 
Řekl jsem to nepřesně, v mém případě beru jak Colu, tak pivo, přímo od výrobce. A sklo i lednici/ výčepní zařízení mám zdarma včetně servisu. Přesto se ta cena často liší o několik korun…
Hm, pokud od výrobce nakupuješ o 30% dráž než jiní prodávají v maloobchodě, moc zdarma to nemáš. 🥺
 
... Přesto se ta cena často liší o několik korun…
„Musíte se víc snažit pane správce" nebo jak to říkal Čepek v Postřižinách 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom