Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová restaurace

Sklenic na konak existuje asi 10 druhu, stejne jako na rum nebo whisky, o pive nebo vine ani nemluve...
Jen jsem tak golfově uvažoval, když už je to jedno co do jaké sklenice naleješ, objednáš si nové hole, zaplatíš callaway, dostaneš toplife, divíš se a obchodník ti řekne, vždyť to je jedno, hraje se to s tím stejně , je to jen obal, vždyť jsi chtěl hole a ty jsi dostal.
 
Jen jsem tak golfově uvažoval, když už je to jedno co do jaké sklenice naleješ, objednáš si nové hole, zaplatíš callaway, dostaneš toplife, divíš se a obchodník ti řekne, vždyť to je jedno, hraje se to s tím stejně , je to jen obal, vždyť jsi chtěl hole a ty jsi dostal.
No, tohle přirovnání kulhá na obě nohy.
Tak možná kdybys říkal, že ti dají hole co jsi objednal v krabici od jiných. A mě je osobně fuk, jakou krabici vyhodím..
 
No, tohle přirovnání kulhá na obě nohy.
Tak možná kdybys říkal, že ti dají hole co jsi objednal v krabici od jiných. A mě je osobně fuk, jakou krabici vyhodím..
Možná kulhá, to nepopírám a nevyvracím,alespoň jste se zastavili nad tím, že , když naleješ top nápoj do špatné sklenice, jako kdybys ho vylil.
Protože , ošidíš smyslový a estetický zážitek a abys požil alkohol , to se rovnou můžeš napít lihu.
 
Možná kulhá, to nepopírám a nevyvracím,alespoň jste se zastavili nad tím, že , když naleješ top nápoj do špatné sklenice, jako kdybys ho vylil.
Protože , ošidíš smyslový a estetický zážitek a abys požil alkohol , to se rovnou můžeš napít lihu.

Jsem rad, ze tu mame cloveka ktery neomylne pozna jaky alkohol do jake sklenice patri. Budu rad, pokud mi vypracujes manual nebo idealne kdyz se zastavis a namalujes mi sipky, abych nikomu nekazil jeho prozitek.
 
Mám rád, když se dávají funkční a přibližně správné sklenice, od běžné restaurace neočekávám servis, jako v baru, nebo whisky klubu. Ocením, když jsou sklenice a hrníčky nepopraskané (pokud to není horský bufet), čisté a dají se vzít normálně do ruky a normálně se z nich dá napít.

Například hrníčky na kafe. Občas mi přijde, že s designem se to už trochu přehání, dostanu preso v něčem, co svými nešikovnými prsty občas nejsem rozumně schopen ani uchopit... uznávám, možná to chce nějaký grif, ale raději bych kdyby byla rozšířená běžná, uniformní klasika - ze které se napiju a nepobryndám vše okolo.

Ohledně sklenic - u těch na pivo a víno mě třeba nejvíce mrzí, když hezky necinknou, když se jimi ťukne. Třeba třetinky od Bernardu, které mám doma, na vysoké nožce zní naprosto uměle a úplně mi to kazí jeden z mých malých rituálů, kdy i třeba s @kristyna si nalejeme večer na chuť trochu koupeného pivního speciálu.
 
Upraveno:
Jsem rad, ze tu mame cloveka ktery neomylne pozna jaky alkohol do jake sklenice patri. Budu rad, pokud mi vypracujes manual nebo idealne kdyz se zastavis a namalujes mi sipky, abych nikomu nekazil jeho prozitek.
Moje mise, má účinek, zamyslel jses nad tím, alespoň pochopíš, že máš místo, kde se mohou potkat milovníci a požitkáři jak golfu tak i ostatního, chceš mít ekonomiku resortu a toto je mozaika úspěchu, nestačí být dobrý , ale lepší, aby se rádi vraceli, nejen kvůli golfu, ale i požitku po hře.
Tohoto jsem byl svědkem, nikdy nevím s kým hraji, co dělá a čím se živí, jen po hře si jdeme sednout a probrat to, objednal si koňak a ... donesla to v pěkné sklenici s Tlustým dnem , wiskovce. Jeho odpověď byla, že si neobjednal wisky, ale koňak, a až poté mu to donesla v odpovídající sklenici.
Doplněno: když fitujeme golfové hole, ty můžeš nafitovat i restauraci.
 
Upraveno:
Moje mise, má účinek, zamyslel jses nad tím, alespoň pochopíš, že máš místo, kde se mohou potkat milovníci a požitkáři jak golfu tak i ostatního, chceš mít ekonomiku resortu a toto je mozaika úspěchu, nestačí být dobrý , ale lepší, aby se rádi vraceli, nejen kvůli golfu, ale i požitku po hře.
Tohoto jsem byl svědkem, nikdy nevím s kým hraji, co dělá a čím se živí, jen po hře si jdeme sednout a probrat to, objednal si koňak a ... donesla to v pěkné sklenici s Tlustým dnem , wiskovce. Jeho odpověď byla, že si neobjednal wisky, ale koňak, a až poté mu to donesla v odpovídající sklenici.
Doplněno: když fitujeme golfové hole, ty můžeš nafitovat i restauraci.

Moc děkuji že jsi mne udělal lepším člověkem a mou restauraci pozvedl zase výše!
 
Dnešní zážitek z restaurace...

Host: Budu platit!
Číšník: Hotově nebo kartou?
Host: Stravenkama...
Číšník: Moc se omlouvám pane, ale ty nebereme.
Host: A proč to tu nemáte napsané?
Číšník: ...jako že NEberu stravenky?
Host: No samozřejmě! Vždy když něco neakceptujete, musíte to napsat!

Aktuálně vyrábím ceduli, kde bude vypsané vše, čím u nás nelze platit. Mám tam mimo jiné:

...galeony, slzy, mince z Dostihů a sázek, zlaté cihly, dobytek, lesní plody, říšské marky, Monopoly,...
 
Dnešní zážitek z restaurace...

Host: Budu platit!
Číšník: Hotově nebo kartou?
Host: Stravenkama...
Číšník: Moc se omlouvám pane, ale ty nebereme.
Host: A proč to tu nemáte napsané?
Číšník: ...jako že NEberu stravenky?
Host: No samozřejmě! Vždy když něco neakceptujete, musíte to napsat!

Aktuálně vyrábím ceduli, kde bude vypsané vše, čím u nás nelze platit. Mám tam mimo jiné:

...galeony, slzy, mince z Dostihů a sázek, zlaté cihly, dobytek, lesní plody, říšské marky, Monopoly,...
chybí ti tam ještě manželka, výměna za služby, zlaté pruty, céčka ;)
 
Dnešní zážitek z restaurace...

Host: Budu platit!
Číšník: Hotově nebo kartou?
Host: Stravenkama...
Číšník: Moc se omlouvám pane, ale ty nebereme.
Host: A proč to tu nemáte napsané?
Číšník: ...jako že NEberu stravenky?
Host: No samozřejmě! Vždy když něco neakceptujete, musíte to napsat!

Aktuálně vyrábím ceduli, kde bude vypsané vše, čím u nás nelze platit. Mám tam mimo jiné:

...galeony, slzy, mince z Dostihů a sázek, zlaté cihly, dobytek, lesní plody, říšské marky, Monopoly,...
a co Bitcoiny?
 
Dnešní zážitek z restaurace...

Host: Budu platit!
Číšník: Hotově nebo kartou?
Host: Stravenkama...
Číšník: Moc se omlouvám pane, ale ty nebereme.
Host: A proč to tu nemáte napsané?
Číšník: ...jako že NEberu stravenky?
Host: No samozřejmě! Vždy když něco neakceptujete, musíte to napsat!

Aktuálně vyrábím ceduli, kde bude vypsané vše, čím u nás nelze platit. Mám tam mimo jiné:

...galeony, slzy, mince z Dostihů a sázek, zlaté cihly, dobytek, lesní plody, říšské marky, Monopoly,...
Já bych mu odpověděl, že pokud mi ukáže právní normu, která stanovuje takovou informační povinnost provozovateli restauračního zařízení, tak ty stravenky před ním sežeru a oběd mu dám na účet podniku :D
 
A nebyl to Američan???? Tam by mě to nepřekvapilo.....
 
Dnešní zážitek z restaurace...

Host: Budu platit!
Číšník: Hotově nebo kartou?
Host: Stravenkama...
Číšník: Moc se omlouvám pane, ale ty nebereme.
Host: A proč to tu nemáte napsané?
Číšník: ...jako že NEberu stravenky?
Host: No samozřejmě! Vždy když něco neakceptujete, musíte to napsat!

Aktuálně vyrábím ceduli, kde bude vypsané vše, čím u nás nelze platit. Mám tam mimo jiné:

...galeony, slzy, mince z Dostihů a sázek, zlaté cihly, dobytek, lesní plody, říšské marky, Monopoly,...
Hele, nevim jak ty, ale zlaté cihly bych bral. Jen tam napiš, že na ně nevracíš.
 
Já bych mu odpověděl, že pokud mi ukáže právní normu, která stanovuje takovou informační povinnost provozovateli restauračního zařízení, tak ty stravenky před ním sežeru a oběd mu dám na účet podniku :D

Já mu odpověděl, že mám plné ruce práce s děláním věcí, které musím. A jen co je dodělám, vrhnu se na ty, co nemusím. Asi už nepřijde...
 
Já bych chtěl vědět, jestli se zajímáte o take away jídlo. Oceňuji solidní nabídku v tomto směru u nás v Terezíně. Dva druhy housky přímo v lednici + další 4 sendviče na počkání 10 minut. Často jedu z práce na poslední chvíli a jsem rád, když můžu polknout něco mezi jedničkou a dvojkou.

Využíváte?
 
Já bych chtěl vědět, jestli se zajímáte o take away jídlo. Oceňuji solidní nabídku v tomto směru u nás v Terezíně. Dva druhy housky přímo v lednici + další 4 sendviče na počkání 10 minut. Často jedu z práce na poslední chvíli a jsem rád, když můžu polknout něco mezi jedničkou a dvojkou.

Využíváte?

Zkoušeli jsme to a nebyl o to zájem. Dělali jsme toasty (pěkné, velké, zapečené s rajčaty, šunkou a sýrem) a furt se to vyhazovalo. Teď jsme dělali kvůli viru věci do ruky a takřka třetina se vyhazovala. U nás spolehlivě frčí klobáska, ta je za 15 min hotová. A nově děláme husté smoothie (banány, mražené ovoce a kokosové mléko), které je v podstatě kompromisem mezi jídlem a pitím.
 
Tak jsem si dal tu práci a poskládal proti sobě nově narostlé náklady spojené s provozem restaurace (mzdy, energie, suroviny) s loňskou realitou provozu a vylezlo mi z toho, že abych zůstal na svém, musím každé jídlo zdražit o cca 40 Kč/ porce. V takovém případě by dezert stál 120 Kč a jediný hlavní chod pod 200 Kč by byli 100g dětské řízečky s hranolky...No není to paráda?!
 
Ale i jinde si to zjevně spočítali stejně…

0E59E213-6BB8-4191-80A8-9823B5A79884.png
 
@mkopcak něco mi tak šeptá do ouška, že přídat stejnejch 40Kč k párkům, míchanejm vajíčkům i stejku původně za 400 nebude asi ta nejlepší taktika.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom