Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová pravidla

kristyna

Aktivní člen
19.jamka
Chtěla bych se zeptat, jak to bylo u vás se seznámení s golfovými pravidly. Ještě než jste šli na hřiště. Tak už jste je uměli, nečetli jste si je nebo jste se je učili až hrou a zkušenosti na hřišti? Děkuji moc
 
Tak za mně, neuměl jsem vůbec nic, všechno jsem jaksi doháněl vlastně při hře a zbytek hledal na netu. Ale osobně si myslím že na začátku je daleko důležitější se chovat slušně na hřišti a ke hřišti, bez karty můžeš na všechny public course, ale být tam za hovado se mi fakt nechtělo  :D
 
Něco jsem nakoukal v bedně při sledování turnajů, něco jsem si načetl, něco málo mě naučili na kuru a zbytek postupně...
 
Já měl písemný test z pravidel jako součást celé zkoušky. Psal jsem ho hned po dohrání hřiště. S upozorněním, že pokud bude otázka ohledně OUTu zodpovězena špatně, nedostanu osvědčení, i kdybych měl komplet všechno správně :) A jakmile vyjdou nová pravidla jdu na kurz rozhodčího. Nejlepší seznámení s pravidly!
 
ja mel tez test na ZK. kurz rozhodnicho planuji na 2-3.4.
 
My tedy testy neděláme (na hřišti taky nepíšete testy), ale ptáme se na už v průběhu hry, případně děláme modelové situace, aby je zkoušený vyřešil.
 
Ja mel jako soucast ZK hry dukladnou nalejvarnu a nasledne jsme si zaklady ukazovali na hristi. Hlavne mi byl kladen na srdce zaklad etiky, coz je skoro i dulezitejsi. 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom